REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Dziewczyna pozna mężczyznę do stałego związku

 asia.seksi

18.01.2020 19:39

Mam 28 lat , pozna Pana jestem zadbaną Kobietą, szukam tu przyjaciela z którym można pojsc na spacer, pojsc do kina, kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892

# wnikliwy

18.01.2020 20:35

Poprzednia wersja była bogatsza:
Czesc, fajnie by bylo poznac kogos na na dlugie wieczory .Poszukuje osoby ktora chce stworzyc zdrowy zwiazek bez ukladow czy przygod. Szukam mezczyzny, ktory ma swoje zdanie ale tez jest dzentelmenem w pelnym slowa tego znaczeniu. Uczciwy,zaradny, madry zyciowo z poczuciem humoru oraz dojrzaly emocjalnie. W wieku od 20 lat do 60 lat, mam 28 lat, sympatyczna osoba ktora na co dzien pracuje, lubie kino,spacer,mieszkam sama, poznajmy sie , zapraszam, kontakt do mnie i wiecej moich zdjęc i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl moj nick sympatyczna892

 ildartth

10.02.2021 08:37

+1 tinder - Ja na portalu 2 lata temu poznałam wspaniałego człowieka. Obydwoje jesteśmy po rozwodzie, nasze dzieci w podobnym wieku bardzo się polubiły.

REKLAMA

 ildartth

03.03.2021 07:52

Portal randkowy - http://hespac.com/datingpl.htm Ja na portalu 2 lata temu poznałam wspaniałego człowieka. Obydwoje jesteśmy po rozwodzie, nasze dzieci w podobnym wieku bardzo się polubiły.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024