REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

23.06.2014 09:01

dlaczego powstaje tylko 1 klasa druga?
Mnóstwo innych dzieci, które mieszka w obwodzie nowej szkoły chciałoby do niej uczęszczać. Powinna powstać jeszcze przynajmniej jedna klasa druga i klasa trzecia.
Szkoła na Ceramicznej przeprowadziła ankietę wśród rodziców z obwodu i tym samym uruchamia również starsze klasy.
Na Bemowie rodzice prosili o taką ankietę, ale to chyba przerosło naszą komisję oświaty.
Czy planowane jest przynajmniej utworzenie starszych klas w przyszłym roku?

# krzysztof

23.06.2014 13:16

Czy w związku z powstaniem i uruchomieniem szkoły, zarządzony zostanie jakiś porządek na całej ulicy zachodzącego słońca? Parkujące na całej długości w tym na zakrętach samochody to koszmar

# Antonina65

23.06.2014 13:23

Bardzo dobrze ,że samochody parkują na jezdni-tam ich miejsce!Choć nie mieszkam tam jestem ZA takim parkowaniem-gdyż wtedy samochody jeżdżą WOLNIEJ(patrz BEZPIECZNIEJ) a tam będzie wkrótce duuużo dzieci i mam nadzieję ,że będą do szkoły jeździć ROWERAMI a nie SUV-ami...

REKLAMA

# majak

23.06.2014 20:17

#Antonina65 napisał(a) 23.06.2014 13:23
Bardzo dobrze ,że samochody parkują na jezdni-tam ich miejsce!Choć nie mieszkam tam jestem ZA takim parkowaniem-gdyż wtedy samochody jeżdżą WOLNIEJ(patrz BEZPIECZNIEJ) a tam będzie wkrótce duuużo dzieci i mam nadzieję ,że będą do szkoły jeździć ROWERAMI a nie SUV-ami...

z pewnością tam nie mieszkasz... tia...
od kiedy ulica to miejsce parkingowe dla samochodów
szczególnie bezpieczne na zakrętach... i jednym kołem na wąskich chodnikach
od spowalniania akurat na zachodzącego jest cała seria śpiących

# Antonina65

24.06.2014 06:53

A od kiedy to chodnik jest miejscem parkingowym dla samochodów?Jezdnia to miejsce parkingowe dla samochodów i jest to jeden ze sposobów na uspokojenie ruchu>
Ty majak tak cały dzień w tym aucie?Współczuję.Jak tak lubisz życie spędzać w puszce to zapraszam na A2 (tu w końcu będziesz mógł sobie wcisnąć pedłą gazu do podłogi) i do Berlina a tam zobaczysz jak wygląda cywilizacja z parkowaniem przy szkołach...

# @rodzic

24.06.2014 09:07

SP 82 dobrze wyposażona i w dobrej kondycji? Szczególnie w momencie, gdy rodzie składają się na lampę do rzutnika bo szkoła nie ma pieniędzy, albo na toner :)

REKLAMA

# majak

24.06.2014 15:25

#Antonina65 napisał(a) 24.06.2014 06:53
A od kiedy to chodnik jest miejscem parkingowym dla samochodów?Jezdnia to miejsce parkingowe dla samochodów i jest to jeden ze sposobów na uspokojenie ruchu>
Ty majak tak cały dzień w tym aucie?Współczuję.Jak tak lubisz życie spędzać w puszce to zapraszam na A2 (tu w końcu będziesz mógł sobie wcisnąć pedłą gazu do podłogi) i do Berlina a tam zobaczysz jak wygląda cywilizacja z parkowaniem przy szkołach...

:D
nie mówimy o parkowaniu przy szkołach, tylko o prywatnych domach, o parkowaniu z łamaniem przepisów.
Rzeczywiście sporo czasu spędzam w aucie, dla informacji trasę warszawa - berlin szczęśliwie można zrobić do 5 godzin. Ale nie zamykaj mnie w puszce, równie często jeżdżę rowerem. I nie ma co odwracać kota ogonem, właściciele domów zrobili sobie z tej ulicy prywatny parking. jakby o tym mowa.

# krzysztof

02.07.2014 11:25

24.06.2014 06:53 #Antonina65
zabrakło argumentów robimy atak na człowieka
oj wstyd Antonina
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA