REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bemowianka

23.06.2014 09:01

dlaczego powstaje tylko 1 klasa druga?
Mnóstwo innych dzieci, które mieszka w obwodzie nowej szkoły chciałoby do niej uczęszczać. Powinna powstać jeszcze przynajmniej jedna klasa druga i klasa trzecia.
Szkoła na Ceramicznej przeprowadziła ankietę wśród rodziców z obwodu i tym samym uruchamia również starsze klasy.
Na Bemowie rodzice prosili o taką ankietę, ale to chyba przerosło naszą komisję oświaty.
Czy planowane jest przynajmniej utworzenie starszych klas w przyszłym roku?

# krzysztof

23.06.2014 13:16

Czy w związku z powstaniem i uruchomieniem szkoły, zarządzony zostanie jakiś porządek na całej ulicy zachodzącego słońca? Parkujące na całej długości w tym na zakrętach samochody to koszmar

# Antonina65

23.06.2014 13:23

Bardzo dobrze ,że samochody parkują na jezdni-tam ich miejsce!Choć nie mieszkam tam jestem ZA takim parkowaniem-gdyż wtedy samochody jeżdżą WOLNIEJ(patrz BEZPIECZNIEJ) a tam będzie wkrótce duuużo dzieci i mam nadzieję ,że będą do szkoły jeździć ROWERAMI a nie SUV-ami...

REKLAMA

# majak

23.06.2014 20:17

#Antonina65 napisał(a) 23.06.2014 13:23
Bardzo dobrze ,że samochody parkują na jezdni-tam ich miejsce!Choć nie mieszkam tam jestem ZA takim parkowaniem-gdyż wtedy samochody jeżdżą WOLNIEJ(patrz BEZPIECZNIEJ) a tam będzie wkrótce duuużo dzieci i mam nadzieję ,że będą do szkoły jeździć ROWERAMI a nie SUV-ami...

z pewnością tam nie mieszkasz... tia...
od kiedy ulica to miejsce parkingowe dla samochodów
szczególnie bezpieczne na zakrętach... i jednym kołem na wąskich chodnikach
od spowalniania akurat na zachodzącego jest cała seria śpiących

# Antonina65

24.06.2014 06:53

A od kiedy to chodnik jest miejscem parkingowym dla samochodów?Jezdnia to miejsce parkingowe dla samochodów i jest to jeden ze sposobów na uspokojenie ruchu>
Ty majak tak cały dzień w tym aucie?Współczuję.Jak tak lubisz życie spędzać w puszce to zapraszam na A2 (tu w końcu będziesz mógł sobie wcisnąć pedłą gazu do podłogi) i do Berlina a tam zobaczysz jak wygląda cywilizacja z parkowaniem przy szkołach...

# @rodzic

24.06.2014 09:07

SP 82 dobrze wyposażona i w dobrej kondycji? Szczególnie w momencie, gdy rodzie składają się na lampę do rzutnika bo szkoła nie ma pieniędzy, albo na toner :)

REKLAMA

# majak

24.06.2014 15:25

#Antonina65 napisał(a) 24.06.2014 06:53
A od kiedy to chodnik jest miejscem parkingowym dla samochodów?Jezdnia to miejsce parkingowe dla samochodów i jest to jeden ze sposobów na uspokojenie ruchu>
Ty majak tak cały dzień w tym aucie?Współczuję.Jak tak lubisz życie spędzać w puszce to zapraszam na A2 (tu w końcu będziesz mógł sobie wcisnąć pedłą gazu do podłogi) i do Berlina a tam zobaczysz jak wygląda cywilizacja z parkowaniem przy szkołach...

:D
nie mówimy o parkowaniu przy szkołach, tylko o prywatnych domach, o parkowaniu z łamaniem przepisów.
Rzeczywiście sporo czasu spędzam w aucie, dla informacji trasę warszawa - berlin szczęśliwie można zrobić do 5 godzin. Ale nie zamykaj mnie w puszce, równie często jeżdżę rowerem. I nie ma co odwracać kota ogonem, właściciele domów zrobili sobie z tej ulicy prywatny parking. jakby o tym mowa.

# krzysztof

02.07.2014 11:25

24.06.2014 06:53 #Antonina65
zabrakło argumentów robimy atak na człowieka
oj wstyd Antonina
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA