REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dym na Horyzoncie, czyli Spij Kochanie...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.09.2005 11:17

Zebral wodz indianski "Popieprzony Dziad" cale swoje plemie i brata ''Co Wklada Innaczej'' na narade wojenna:
- Wszech Czerwonoskorzy! Umilowani Bracia W Wielkim Manitou ! Czy Jesteśmy Wielkim Szczepem ?
- Taaaaak! Zieg Heil !
- To dlaczego nie mamy własnej rakiety z ładunkiem nukleranym?! Jeszcze ?
- Dlaczegoooo !?
- Dlaaaaczego !?
- Taaaa... k ?!
- Taaaa... k ?!
Nie damy Polany skad nasz rod .... !!!
A zbudujemy ja ?!
- Huurraaa!
- Hurrraaa !
...cool-ewski szczep siuksowy !!!
I popili woda ognista... i zaspiewali: Z Bizona Rodzica Samica ....
...a potem, po tygodniu, jak juz im po tym wszystkim przeszlo wzieli i scieli tomahawkami najwieksza sekwoja w okolicy, wydrazyli ja w trudzie i znoju, wedlug starej, indianskiej recepty wyprodukowali proch, napchali go do wydrazonego pnia, zapletli line z lian i jako lont wyprowadzili na zewnatrz rakiety.
- K...wa, a gdzie my ja wystrzelimy?
- Na Erewan ! - zakrzyknal grobowym basem Konski Ryj, ulubieniec szamnow i wyciagnal z kieszeni miniaturke swojego Kandydujacego Ojca
- A dlaczego na Erewań ?
- Bo innych miast oprocz Watykanu nie znamy...
Napisali wiec na rakiecie "Na Erewan ! ", zbili się w gromadę, a Szaman O Uszach Wielkich i Odstajacych Jak Kapcie ( ... a w dowodzie to mial napisane po prostu Joseph, bo calosc sie nie miescila, ale nie z powodu uszu, tylko tej dlugiej nazwy, no chyba rozumiecie, o co chodzi ? ) ... podpalil lont.
- Pssssss....ssss.....ssss..... ktos zasikal delikatnie po tomahawku do mokasyna sasiada.
Buuuummmm !
Jaaaak nie jeeeeeebnie !!!
Prawdziwy Armagedon, Holocaust i Dzien Niepodleglosci w jednym !
Dym, swad, flaki, reka, noga, mozg na scianie, wszystkich rozrzucilo w promieniu kilkunastu metrow... Wodz bez nogi, bez reki otrzepuje się kikutem z kurzu i mówi:
- O ja pier....le !!!
- O ja.... pi...r....d.....l....e !
A wyobrażacie sobie, co się dzieje teraz w Erewaniu ???

Bajke Mama Slawomira dedykuje malemu chlopcu, Michasiowi, ktorego Tate ma ambicje pobrac publiczne pieniadze z okraglaka w centrum miasta.

# Jarecki

14.09.2005 12:12

Proponuję nie karmić tego trolla.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break