REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Wola

REKLAMA

# kierowca bombowca

17.12.2021 15:28

Ten tunel dla tramwajów to kolejny fajerwerk władzy - tramwaj spokojnie mógłby jęździć tunelem na Prymasa , bo samochody tam i tak raczej stoją niż jadą - korek byłby węższy a dłuższy.

# Wolanin

18.12.2021 12:50

Tak. Racja pierwotnie planowano tramwaj w alej prymasa i w tunelach przy zachodnim. Niestety podczas budowy trasy i slynnego tunelu lewosktetu z alej jerozolimskich w prymasa miasto pożałowało pieniedzy na przebudowe kolektora sciekowego i powstalo to co mamy ze tiry w tunel nie wiada a tramwaj trzeba bylo schować w tunel pod dworcem zachodnim.

# qvertz

19.12.2021 10:05

Byłoby lepiej, gdyby z peronu 9 pociągi mogły skręcać w kierunku Dworca Głównego lub Warszawa Śródmieście. Doprawdy trudno zrozumieć, czemu nie umożliwiono wykonania tego remontu w nawiązaniu do tradycyjnej roli warszawskiej kolei obwodowej. Mnóstwo ludzi mieszkających na Odolanach oraz tzw. Bliskiej Woli zyskałoby świetne połączenie szynowe z centrum miasta, zamiast tłoczyć się w autobusach jadących bardzo powoli w okolicach Dworca Zachodniego. Niestety, w PLK mieli na ten temat inne zdanie. Szkoda.

REKLAMA

# Kocur

28.12.2021 13:13

Już nie dało się zrobić zabudowanego.... Pizga złem pod tą wiatą ;(

# Ryszard

28.12.2021 13:35

Otwarto też peron 9, zwany przed remontem - 8. Niestety, wygodne dojście do niego od Bema i Parafialnej zostało zamknięte blaszanymi zagrodami. Podróżnym idącym na peron z tamtego kierunku ZNACZNIE przedłuża to drogę. Kolejny absurdalny pomysł PKP.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA