REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dwa pasy wjazdu na most Grota to niewszystko...

# Mikołaj

08.11.2004 16:12

Poruszacie tematy mostu grota i korków z nim związanych...."Trzeba poszerzyć wjazd""trzeba wyznaczyć buspas"!! wszystko racja, ale przede wszystkim trzeba nauczyć kierowców jeździć.....głównym powodem przez który stoimy rano w korkach są "cwani" kierowcy, którym wydaje się że mają jezdnie tylko i wyłącznie dla siebie. Każdy kuluralny kierowca stoi na prawym pasie i czeka na swoją kolej żeby wjechać na most, niestety reszta idiotów ( bo inaczej nazwać tego nie można) pchają sie w ostatniej chwili ( przed samą barierką, przy remizie) i wciskają się do wjazdu na most. Kilku się wciśnie, więc siłą rzeczy wszyscy z tyły muszą zwolnić, a nawet stanąć, ponieważ jest ruch jaki jest, powstaje korek w którym wszyscy musimy jechać. Ludzie zastanówce się co wy robicie!!!! i tak jest nie tylko przy wjeździe na most z Modlińskiej ale również z Wisłostrady.....tam jest przecież to samo!!!!!! Nie myślce tylko o sobie!!!!

# gość

08.11.2004 22:44

A nie mogłeś dopisać tych wypcin w wątku poniżej?

# wątek_poniżej

09.11.2004 08:11

Ale "wątek poniżej" zaraz się schowa i mało osób go przeczyta. Może tak namówić admina / autora strony / aby przesuwać wątki z najnowszymi odpowiedziami na samą górę listy tematów albo jakieś sortowanie zrobić.

REKLAMA

# wg daty odpowiedzi

09.11.2004 08:35

Przecież jest sortowanie. Możesz sobie wybrać "według daty odpowiedzi"

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.11.2004 12:52

#Gosc mial wyraznie zly poniedzialek... wyraznie.
Tam zajechalal # Piterowi wytykajac mu aspoleczne zachowania za rondem i karygodna postawe wobec urzedowych kwitow , tu znowu wzial i opie...dolil # Mikolajowi za "post nudny i zle ulokowany" !
A nam sie Kolego Gosciu wydaje, ze Wam sie chyba zrobil załubek* w nocy ? Co?
Pewnie nie wiecie co to takiego ten załubek ? Załubek to nic innego jak zawiniety napletek, tak zawinięty, ze nie moze powrocic na swoje miejsce i boli.
A bol wk...wia, ot i caly mechanizm tych dzisiejszych nieuprzejmosci
* - zwroc uwage milicjantom , ze mysmy napisaly to słowo przez "eł"

# gosc

09.11.2004 13:29

No coż marginalio z Gdańska, używając nowomowy z tego wątku: Twoje frustracje seksualne to "niewszystko"

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.11.2004 16:53

... załubek Ci sie zrobil, Biedaczyno, załubek, a szkoda, bo napletek to byla jedyna fałda na Twoim mozgu.
Zyczymy Ci zebys sie znowu zmarszczyl, robimy tak, bo My Ci jestesmy ... ...jeden zyczliwe.
- pamietasz co masz sobie pod to podstawic ? Czy przypomniec ?

# M.

09.11.2004 17:45

za to wasze komentarze były bardzo ciekawe i dobrze ulokowane. Widzę, że nie dostrzegacie problemu bo pewnie sami jesteście tymi kierowcami o których wspomniałem powyżej. POZDRo 600

# Mieszek

09.11.2004 17:56

Zgadzam si z M. Tylko przez nieumiejtno[ poruszania si po drodze tworz si tak gigantyczne korki. Jesli ruch odbywalby sie plynnie (a nie tak jak teraz co chwile trzeba sie zatrzymywac bo jakis baran wciska sie w ostatniej chwili na pas) zwiekszylaby sie przepustowosc skrzyzowan a zmniejszyly korki - DRODZY KOLEDZY KIEROWCY - mistrzowie kierownicy W CZASIE WCISKANIA SIE NA SASIEDNI PAS RUCHU
PS. co si staBo z polskimi znakami?????

REKLAMA

# Gemini

09.11.2004 21:31

Czy jeżeli połowa kierowców wciska się bez kolejki, a druga połowa stoi grzecznie w kolejce, to czy tych pierwszych należy nazwać chamami, czy raczej tych drugich frajerami? Nie przeczę, że gdyby wszyscy ustawili się w kolejce to jazda byłaby płynna, ale w kolejce nigdy wszyscy się nie ustawią.
Inna sprawa to to, czy wciskanie się jest łamaniem przepisów drogowych. Jeżeli:
1. nie przekracza się linii ciągłej,
2. nie wymusza się pierwszeństwa (czyli wg. kodeksu drogowego nie powoduje istotnej zmiany prędkości innego pojazdu - trudno o istotną zmianę prędkości jak się stoi albo jedzie 5 km/h),
to, moim zdaniem, łamania przepisów nie ma.
P.S. Osobiście uważam, że chamstwem jest jeżdżenie do pracy samochodem mimo, że ma się pięć linii autobusowych pod nosem.
Tyle, że nie nazywa się publicznie chamstwem tego, co jest tak powszechne. To tak jak z tym wciskaniem się do kolejki.

# gosc

09.11.2004 23:06

Marginalna Matko Sławka z jak twierdzisz Gdańska.
Nie sądziłem, że brak penisa tak Cię boli.
Może jest na to rada?
Małpie narządy na początek, małpi móżdżek na urodziny?

 banan

10.11.2004 10:36

JAK JADĘ KOMUNIKACJĄ I PATRZĘ NA SAMOTNYCH SMUTASÓW W BRYKACH TO MI SIĘ ŻYGAĆ CHCE (KIEDYŚ PRACOWAŁEM NA GRÓJECKIEJ TERAZ NA KOSZYKOWEJ (I ŻONA PRACOWAŁA) I NIE STAĆ MNIE NA PARKOWANIE I PALIWO). JA JAK JEŹDZIŁEM AUTEM TO PRZYNAJMNIEJ Z ŻONĄ, CZĘSTO Z ODKRYTEJ JEŹDZIŁEM JESZCZE PO KOLEŻANKĘ NA ALUZYJNĄ I JESZCZE ZE STAREGO TARCHOMINA (RÓG ŚWIATOWIDA I MYŚLIBORSKIEJ)ZABIERAŁEM KOLEGĘ. JAK BY TAK CO NIEKTÓRZY POMYŚLELI O INNYCH ZABIERAJĄC NP SĄSIADÓW ZE SOBĄ, TO MOŻE LICZBA SAMOCHODÓW NA MODLIŃSKIEJ TROCHĘ BY SIĘ ZMIEJSZYŁA I JESZCZE MOJA SUGESTIA O KOLCZATKACH Z INNEGO WĄTKU I WTEDY POWINNA SIĘ ZMIEJSZYĆ ILOŚĆ I DŁUGOŚC KORKÓW NA MODLIŃSKIEJ I PRZYDATKACH (PŁOCHOCIŃSKA ORAZ WSZYSTKIE WJAZDY Z TARCHOMINA).PRAW AUTORSKICH DO POMYSŁU (O KOLCZATKACH I BEZROBOTNYCH)NIE ZASTRZEGAM DO DOWOLNEGO WYKORZYSTANIA PRZEZ WŁADZE MIASTA

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break