REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Drzwi do mieszkania

13.02.2017 22:41 mariorek
Zależy mi na drzwiach, które dobrze wygłuszają dzwięk. Obecne niestety nadają się na smietnik. Ktoś cosik?
14.02.2017 22:51 magsik
Cześć. Ja odpowiem od razu - firma Hardmet z okolic Warszawy. Robią solidne drzwi, co znaczy że tłumią dzwięki i są bezpiecznE. Czego chcieć więcej? wybierz się do nich w pierwszej kolejności.
wpis modyfikowany 1 raz, 14.02.2017 22:51 
07.07.2017 15:29 #eriko
W ofercie Bemares znajdziesz bardzo dobre drzwi wewnętrzne http://www.bemares.pl/ . Świetnie wykonane, materiał dobrej grubości. Mam zamontowane u siebie i nie narzekam :)
31.07.2017 17:10 #karolina37
Obecnie na rynku jest wielu producentów drzwi wejściowych. Ja jestem zdania, że dla nas powinna liczyć się jakość, dlatego też warto sobie zerknąć tutaj http://www.kapica.pl/. Drzwi wejściowe z Opole to naprawdę super sprawa, zwłaszcza że świetnie się one prezentują. Poza tym wcale nie są takie drogie jakby się mogło wydawać.
02.07.2018 21:38 #kwat6
moim zdaniem warto zdecydować się na drzwi delta. Ja znam dobrą firmę z Wrocławia www.gerde.pl
REKLAMA
03.07.2018 08:35 #syff reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.12.2018 14:43 #adamm
Jeśli miałbym coś tutaj polecić, to może Safedoor. Kupowałem u nich cały zestaw drzwi wewnętrznych do firmy i nie narzekam. Dobra jakość (marka Verte), przystępna cena, szybka realizacja zamówienia (a chodziło o blisko 20 sztuk).
15.05.2020 15:36 #gosc021
ładne drzwi ma firma www.gerde.pl

468/4530 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA