REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Drzwi do mieszkania

 mariorek

13.02.2017 22:41

Zależy mi na drzwiach, które dobrze wygłuszają dzwięk. Obecne niestety nadają się na smietnik. Ktoś cosik?

 magsik

14.02.2017 22:51, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 14.02.2017 22:51

Cześć. Ja odpowiem od razu - firma Hardmet z okolic Warszawy. Robią solidne drzwi, co znaczy że tłumią dzwięki i są bezpiecznE. Czego chcieć więcej? wybierz się do nich w pierwszej kolejności.

# eriko

07.07.2017 15:29

W ofercie Bemares znajdziesz bardzo dobre drzwi wewnętrzne http://www.bemares.pl/ . Świetnie wykonane, materiał dobrej grubości. Mam zamontowane u siebie i nie narzekam :)

REKLAMA

# karolina37

31.07.2017 17:10

Obecnie na rynku jest wielu producentów drzwi wejściowych. Ja jestem zdania, że dla nas powinna liczyć się jakość, dlatego też warto sobie zerknąć tutaj http://www.kapica.pl/. Drzwi wejściowe z Opole to naprawdę super sprawa, zwłaszcza że świetnie się one prezentują. Poza tym wcale nie są takie drogie jakby się mogło wydawać.

# kwat6

02.07.2018 21:38

moim zdaniem warto zdecydować się na drzwi delta. Ja znam dobrą firmę z Wrocławia www.gerde.pl

# syff reklamaa

03.07.2018 08:35

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# adamm

11.12.2018 14:43

Jeśli miałbym coś tutaj polecić, to może Safedoor. Kupowałem u nich cały zestaw drzwi wewnętrznych do firmy i nie narzekam. Dobra jakość (marka Verte), przystępna cena, szybka realizacja zamówienia (a chodziło o blisko 20 sztuk).

# gosc021

15.05.2020 15:36

ładne drzwi ma firma www.gerde.pl
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break