REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dobry serial na player to ?

# barberka

30.07.2021 20:04

Szukam fajnych seriali do obejrzenia wieczorami. Mam player więc chetnie na player ale nie tylko. Co polecacie ? Chętnie kryminały, sensacje, może być coś dobrego komediowego.

# Gryzelda

31.07.2021 12:32

Zależy jakiego rodzaju serialu szukasz, ale jak komediowy to mogę polecić na player "Misja" kosmiczna seria Grupy Filmowej Darwin :) Nie wiem czy znasz, ale niezły humor. Idealnie trafił w moje gusta :)

# Boska

06.08.2021 12:25

Też mi się podoba "Misja" na player. Sporo śmiechu, taki humor mi się podoba. A do tego Grupa Darwina którą uwielbiam :D

REKLAMA

# Żaba

29.09.2021 23:46

Jak kryminał to jest kilka fajnych polskich na player. Teraz oglądam Skazana. Wczoraj był nowy odcinek. No dzieje się w tym serialu :) mogę z czystym sumieniem polecić.

# Lukk

27.10.2021 21:20

Skazanej już jest na player cały sezon. Mam nadzieje, ze szybko pojawi się kolejny, bo fajnie wciągnął.

# Masyrana

31.10.2021 22:04

Jest na player fajny serial nowy Pajęczyna. Co wtorek są nowe odcinki. Ten serial to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy.

REKLAMA

# Pandemia

25.11.2021 18:11

Ja na player oglądam Chyłkę. Mecenas Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) to jedna z najlepszych karnistek w kraju, która wygrywa kolejny głośny proces. Tak się zaczyna serial i muszę przyznać że z każdym odcinkiem dzieje się.

# Masyrana

27.11.2021 15:27

Mnie wciągnęła ta pajęczyna. Czekam na finałowy odcinek we wtorek. Cały sezon mocno trzymał w napięciu, więc sądzę że finał będzie trzymał poziom. Chociaż liczę na kolejny sezon, bo Kulig na pewno jeszcze nie jedno jako aktorka może pokazać.

# Kapetka

30.11.2021 20:25

Jest już ostatni odcinek Pajęczyny. Planuję dziś zobaczyć. Finał sezonu i chętnie dziś dla relaxu obejrzę.

REKLAMA

# Tapibara

27.12.2021 17:25

Oglądałem Chyłkę, Skazaną i Pajęczynę. Wszystkie trzy mi się podobały. Chyłkę kończę ostatni 5 sezon, jeszcze zostały dwa odcinki. Potem czekam na Behawiorystę, też na podstawie książki Mroza.

# Baltek

01.01.2022 20:50

Kiedy rusza ten Behawiorysta? Czytałem kiedyś książkę i była na prawdę mocna. Podoba mi się zamysł serialu na jej podstawie.

# Gapak

30.01.2022 23:02

#Baltek napisał(a) 01.01.2022 20:50
Kiedy rusza ten Behawiorysta? Czytałem kiedyś książkę i była na prawdę mocna. Podoba mi się zamysł serialu na jej podstawie.

Jest od 4go stycznia. Na player są na razie 4 odcinki, we wtorek w nocy będzie następny.

REKLAMA

# Lolipop

01.02.2022 00:46

Już jest 5 odcinek. Właśnie skończyłam oglądać. No powiem wam jest moc. Ciężko przewidzieć co będzie dalej.

# Gutek

27.02.2022 22:34

Całość Behawiorysty jest już na player. Niezły serial i nie przewidziałbym za nic że tak to się skończy. Podobało mi się.

# Lalka

27.02.2022 23:02

Świetna jest też Skazana. Niedługo będzie drugi sezon na player. Czekając na to oglądam Tajemnica Zawodowa.

# Marcelinka

01.12.2022 09:32

Akurat Skazana drugi sezon ruszył. Na player już trzy odcinki i jak dla mnie jeszcze lepszy niż wcześniejszy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024