REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

przedszkole Mokotów

# baska12

22.06.2019 22:32

Szukam przedszkola na Mokotowie w okolicy ul Domaniewskiej, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

# dariia

07.08.2019 14:07

Bardzo dobrym przedszkolem znajdującym się na Mokotowie jest niepubliczne przedszkole www.niezapominajka.net.pl Miejsce to jest bardzo dobrze przygotowane dla małych dzieci a pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Przedszkole to znajduje się na ulicy Wołodyjowskiego niedaleko metra Służew.

# JolantaW

17.04.2020 11:26

Nasze dzieci są w wielojęzycznym przedszkolu https://preschool.myvinci.edu.pl/Kameralna atmosfera, świetny program - dzieci dużo uczą się poprzez zabawę.

REKLAMA

 alfredoo

18.04.2020 08:10

sprawdź Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia

# Paula

18.05.2020 09:34

Szukam przedszkola dla syna, lokalizacja obojętna, ważne żeby były dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, fajnie prowadzone zajęcia, fajny program nauki połączonej z zabawą i dobry catering (np. My Space Catering). Dajcie znać jak kojarzycie coś, pozdrawiam

# *Do Pauli

01.08.2021 19:20

Ja też brałam pod uwagę przedszkola właśnie z tymi cechami i trafiłam w 100% nawet jest catering od My Space :) Placówek jest takich na Moko też kilka, ja akurat w innej dzielnicy znalazłam.

REKLAMA

# Kachaaa

30.11.2022 21:01

Prywatne dwujęzyczne przedszkole Tequesta na ul. Przejazd 2. Idealny wybór, jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z językiem od małego. Super ciocie, bogata oferta zajęć i nauka poprzed zabawę. No i dobre jedzenie! Nawet nasz niejadek zaczął tam jeść :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break