REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do Wszystkich czytelnikow tego forum

# PUCIO

05.10.2002 21:43

Wracam sobie dzisiaj do domku a tu widze plakaty www.babik.pl
otwieram strone a tu mlody kandydat PO na radnego przejrzałem a tam nic ciekawego ani programu nic na temat co chce zrobić dla mieszkańców zadałem mu w @ kilka pytań a on mi odpowiada że struktóry MD twożył w WOŁOMINIE a teraz aktywnie działa w Białołęce a program właśnie sie opracowuje nie wiadomo przez kogo. Teraz mam pytanie do wszystkich czytelnikow tego forum skąd PO bierze takich kandydatów i czy oni bedą godnie reprezentować nasze interesy

# Arek

06.10.2002 08:28

Nie będą. Będą reprezentować interesy posła Hertela i pana Olechowskiego. Wszystko w PO ustawione jest pod prywatny interes tego drugiego (czyt. wybory prezydenckie za trzy lata). Pan Hertel chce się załapać do Pałacu Namiestnikowskiego, więc zapomniał co to samorząd i realizuje swój cel. Jeżeli chcecie mieć samorząd - to nie wybierajcie pierwszych z listy PO, albo w ogóle na nią nie głosujcie.
Słyszeliście co powiedział hipokryta Olechowski na spotkaniu z mieszkańcami Białołęki: "że trzeba ochronić białołęcką samorządność". A kto w sejmie ją ograniczał - PO z posłem (byłym samorządowcem) Hertelem.
Niech sobie Olechowski spaceruje po mieście, ale niech lepiej prezydentem nie będzie. Był 4 lata przew. rady w Wilanowie. Co zrobił? Nic. Tyle samo zrobi dla Warszawy, bo to miasto go interesuje jedynie jako sprawdzian elektoratu i szczebel do prezydentury kraju.

# Ja

11.10.2002 17:52

no właśnie. Wkurzają mnie te wybory teraz. I nie pójdę głosować bo to i tak niema sensu.RAdni dzielicy Białołęka nie będą mieli żadnej władzy tj. będą ciałem doradczym. Mieliśmy dobry SAMOrząd, który nie był upolityczniony, bo dróg nie buduje się ani lewicowo ani prawicowo, a będziemy mieli SAMOrząd CENTRALNY (co oczywiście przeczy samemu sobie).

REKLAMA

# Język polski

11.10.2002 23:04

Jak polityk możne coś "twożyć"?
Ja uważam, że oni tylko wszystko "niszczom"

# mieszkanka

24.10.2002 19:32

"Języku polski" jak kogoś poprawiasz to sam błędów nie rób, bo słowo "możne" w pierwszym zdaniu chyba nieprzystoi takiemu perfekcjoniście, z góry przepraszam jak popełniłam jakiś błąd, ale pisząc na komputerze czasami nie tam uderzę gdzie bym chciała i sądzę, że wiele osób ma ten problem, ty też!

# polen

21.09.2016 22:20

tego nie da się czytać
________________
http://domkiholenderskie.com/
http://www.prodental.waw.pl/
http://www.stomatolog-dentalex.pl/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA