REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do poprawy - gazeta.pl

# misiek

16.09.2005 12:33

r e k l a m a


Fot. Jacek Łagowski / AG


Daria Dziewięcka 15-09-2005 , ostatnia aktualizacja 15-09-2005 23:34
Słusznie skarżyli się na na zaduch i gorąco uczniowie nowej, luksusowej szkoły przy ul. Van Gogha. W czwartek okazało się, że źle działała w niej wentylacja
Wizję lokalną, na którą pojechali do zespołu szkół przy ul. van Gogha projektant budynku, wykonawca i inwestor, zorganizowano po skargach uczniów i rodziców. Przeniesiono tu licealistów i gimnazjalistów z dwóch innych szkół. Jak napisaliśmy wczoraj - pierwszy zachwyt szybko im przeszedł. - W klasach jest jak w szklarni, temperatura wynosi ponad 35 stopni. Nie można się skupić na lekcji - narzekali.
Rodzice z kolei twierdzili, że dzieci mają po powrocie z lekcji objawy niedotlenienia. Podejrzewali, że dzieje się tak dlatego, iż jedna ściana w klasach jest przeszkolona, a można uchylić tylko dwa okna.
Projektant budynku Tomasz Konior zapewnia, że okien nie trzeba otwierać, bo w szkole jest wentylacja. - Podczas wizji lokalnej okazało się, że część kanałów wentylacyjnych była wyłączona, a inne zasysają powietrze z zewnątrz, a nie z wewnątrz - powiedział. - Wszystko wyregulujemy w ciągu kilku dni.
Budynek przy van Gogha oddano do użytku 1 września. Kosztował 30 mln zł.

# NN

16.09.2005 13:41

Żadna wentylacja nie zrównoważy szklanej ściany! Taką ścianę można zaprojektować tylko od północnej strony. Założę się, że w zimie przy słonecznej pogodzie będzie jeszcze gorzej, jeśli automatyka ogrzewania centralnego jest z taką samą wyobraźnią zaprojektowana.

# mm

16.09.2005 15:28

szkoda, że dopiero po interwencji gazety zarząd zajął się szkoła.

REKLAMA

# młody

16.09.2005 17:34

"Ze względu na koszt klimatyzacja jest zainstalowana tylko w auli. " - i tylko na tyle ich stać...

# J-23

17.09.2005 06:48

Jaki z tego płynie wniosek???
Głosujcie nadal na tych samych radnych !!!

# ojciec

17.09.2005 09:23

J-23 Nie myl odpowiedzialności.To nie wina radnych (przynajmniej nie wszystkich ) to wina Zarządu -burmistrzów.Zlecali ,podpisywali,kontrolowali (???),nadzorowali.Za to moim zdaniem się im płaci.Słucham mojego syna i szlag mnie trafia że te dzieciaki widzą tyle niedoróbek starszych.Najgorsze w tym jest to ,że AS odpowiedzialny za szkolnictwo w dzielnicy Ostrowski Dariusz siedzi pod miotłą i udaje głupiego że nic sie nie dzieje.A na forum wcześniej zgłaszano haslo -Ostrowski na burmistrza.Pogonić te mizeroty jak najszybciej.
A swoja drogą czy autorom takich haseł nie jest wstyd ??

REKLAMA

# J-23

17.09.2005 14:00

Ojciec !!!
Rada jest od tego aby radzić i rozliczać.
Wiele razy Zarządy tej dzielnicy wydawały naszą kasę na g.... a potem robiono z tego wielkie halo.
Mnie akurat ta szkoła nie interesuje, ale szlag mnie trafia, że koleny pomnik stoi koło mojego domu.
jak Zarząd jest do ...... to gtrzeba Zarząd zmienić !!!!
Jak radni się nie sprawdzaja też trzeba ich odwołać !!!
Ale nie było 14 odważnych mieszkańców do sporządzenia wniosku o referendum !!!!
Każdy radny jest współodpowiedzialny za bubla pod nazwą Zespół Szkół nr .... w Białołęce.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break