REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do kochających zwierzęta.

# kid

24.10.2003 19:35

Kochani, szukam ludzi, którzy kochają zwierzęta i chcą im pomóc. Idzie zima, zwierzęta potrzebują wody, ciepła i jedzenia. Chcę zorganizować jakąs stałą pomoc dla nich, ale potrzebuję waszego wsparcia. Poprostu potrzeba, żebyśmy się zebrali i razem coś wymyślili. Piszcie na maila red_draco@tlen.pl

# lidka

26.10.2003 15:51

czy nie wystarczy ze kazdy cos zrobi, osiedla karmniki dla ptakow kolo smietnikow miski dla kotow z sucha karma ja od miesiaca dozywiam kilka kotow a przede domem ustawilam wielki karmnik a goscie dopisuja wazne zeby nie dawac splesnialych ani zamarzajacych solonych artykulow, jakie macie inne pomysly a najlepiej co konkretnie robicie dla naszych mniejszych braci?!

# kid

26.10.2003 21:22

No właśnie ja myślałam o jakieś zorganizowanej akcji. Ale na razie proponuję jeszcze uchylać piwniczne okienka - koty muszą się gdzieś chować przed mrozem, kocięta rodzą się także zimą. Może jeszcze małe miseczki z wodą w piwnicach - zimą koty mają z tym problem. Oby było więcej takich jak ty :)

REKLAMA

# rączek

02.01.2023 18:23

Poniekąd sam fakt posiadania zwierzaka jest na pewno bardzo ważny i ja również całkiem niedawno zacząłęm zastanawiać się nad tym jakie zwierzę najlepiej wybrać na początku do terrarium. Na całe szczęście to w artykule https://animaly.io/zwierzeta-do-terrarium-dla-poczatkujacych-jakie-wybrac/ bardzo szczegółowo o tym wspomniano.

# sroka1

27.02.2023 11:22

Dokładnie a opieka nad nim też jeste ważna, ja mam co prawda psa ale wszedzie z nim chodzę, nawet do m1 na zakupy bo tam zwierzęta są mile widziane

# oli4433

27.02.2023 14:39

[url]https://lantre.pl/apple-watch/apple-watch-series-8-471.html[/url]

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA