REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Do asystenta H.M.

# wyborca

01.10.2005 13:36

W związku z tym że nie zamierzam bić sie o stołek radnego sądzę ,,,,,,ze nie muszę się przedstawiać -no bo i po co ? Uwazam ze tutaj na forum liczy sie myśl a nie nazwisko.Chyba że ktoś skoczyc chce wysoko.Jesteś społecznym asystentem Marku Chmielewski i wydaje sie nam ,że nikt lepiej nie wie na co faktycznie wydawała otrzymywane pieniązki Twój wzorzec Hanna M..Np.szczegółowo wyjasnij hasło -utrzymanie biura poselskiego :komu,ile ,za co..itp.
Cóż Ty otrzymałeś oprócz spojrzenia typu-jestem zadowolona..
Ilu było was tych społecznych?Może poslanka zwracała pieniądze skoro tylu wysilało się za darmo.?
Czy wszyscy społeczni reprezentowaliście ten sam poziom (studenci -pożal sie ...)?.Jaka uczelnia toleruje takich nieuków ?
Wspierał Cię w Twych poglądach niejaki Oracz Piotr.Chyba z jednego gniazdka oazowego.Na jego działalność patrzę z poziomu opieki spolecznej.Też podpuszcza młodzież i bawi sie ich kosztem.Spytaj się Go kto pomógl mu w osiągnięciu obecnego miejsca pracy -może pani H.M.
Stąd mója propozycja pogadamy za pół roku ,jak sie temu przyglądniesz.Zdrowia Tobie życze.

# Zwolennik

02.10.2005 00:15

Dodam swoje trzy grosze, dlaczego akurat budżet posłanki Mierzejewskiej Cię tak interesuje, posłów jest 460 i każdy z nich prowadzi swoje biuro. Większość z nich ponownie ubiegała się o mandat poselski z różnym skutkiem. Dlaczego tak w oczy Cię kole zatrudnienie akurat Piotra Oracza w OPS, który miał stosowne kwalifikacje, aby tam pracować.
Wcześniej gmina teraz dzielnica Białołęka istnieje od 11 lat, przewinęło się w niej wielu radnych. Może zadaj sobie trud i zanalizuj ile osób i z jakich opcji załatwiło sobie i rodzinom pracę w urzędzie i jego agendach. Jeśli jesteś takim sprawiedliwym obywatelem, nie pożądasz stanowisk publicznych, a dobro publiczne leży Ci na sercu to zajmiesz tym tematem. Inaczej pomyślę, że jesteś tylko wrogiem PISu i Tobie oraz Twoim kuplom się nie powiodło, co powoduje zwykłą ludzką zawiść.

# wyborca.

02.10.2005 19:54

Dlaczego interesują mnie te skrupulatnie przedstawione wydatki ? Z prostej przyczyny ,była posłem z naszej dzielnicy.
Dlaczego interesuje mnie sposób przyjęcia do pracy Piotra Oracza ?Z
prostej przyczyny,bo było tylu poszukujących pracę a on akurat wpadł w tym momencie gdy nie było nikogo.Skąd miał takiego nosa ?
Dlaczego nie dociekam co zrobili inni?Bo tamci zdaniem PiSu byli zlodziejami.Mierzejewska i Oracz mieli być wzorcami konsekwentej w dzialaniu partii PiS. To tyle.

REKLAMA

# znudzona

02.10.2005 22:36

Wyborco idz spac - najlepiej razem z Matka

# Piotr Dąbrówka W

03.10.2005 08:42

Wyborca to pewnie zwolennik Stańczyka i chce udowodnić jaka to Pani Mierzejewska jest skorumpowana :)

# Mieszkaniec

03.10.2005 09:25

Czy Szanowne Gremium Forumowiczów mogłoby w końcu zdjąć ze mnie to bolesne odium podejrzeń, że "jam jest Wyborca"?
Litości!

REKLAMA

# Zwolennik

03.10.2005 11:42

Myślę że skoro Wyborca to napewno mieszkaniec, ale jest napewno coś o czym nie wiem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break