REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Dopisujcie sie

# Marian

28.09.2005 15:11

jak pokazaly wybory w nowych osiedlach jest zdecydowana przewaga wyborcow PO. niestety wielu z nich jest zameldowanych gdzie indziej i nie glosowali. Jeszcze tylko dzis i jutro mozecie dopisac sie w urzedzie dzielnicy do listy wyborcow na wybory prezydenckie. zrobcie to. Ratujcie Polske przed Kaczorami!

# Mieszkaniec

28.09.2005 15:56

Ratujcie posadki komuś, ratujcie!
Dla zwykłego oglądacza telewizora, ze mną włącznie - oczywiście, najbliższe wybory mają takie same znaczenie jak wybór Dody Elektrody czy Mandaryny. Niemniej jednak, wierzmy w moc zbawczą iksika na papierku. Wszak podobny symbol, obrócony o pół kąta prostego, wywołuje nie mniejsze emocje. I to jak długo.

# luciusz

28.09.2005 17:05

C I U L ? Tak?

REKLAMA

# Arka 1

28.09.2005 17:23

Gdyby bylo z 8 partii prawicowych to niepotrzebna byłaby lewica.Sami obnazyliby wszystkie wdzięki Polaków -szczególnie katolików i patriotów.Szkoda tylko tego trzepniętego na smutno Macierewicza.
Cieszy mnie że wreszcie słowo -moi przyjaciele ,lub nasi przyjaciele w wymiarze PiS i PO ma taki szlachetny wymiar.

# Lider Platformy Obywatelskiej

28.09.2005 20:02

Wiecie co dla mnie teraz Donald jest jedyną sensowną opcją dlatego iż Kaczora hasło wyborcze napawa mnie przerażeniem
SILNY PREZYDENT - UCZCIWA POLSKA osobiście wolał bym odwrotnie SILNA POLSKA UCZCIWY PREZYDENT czyzby donald zapowiadał już w półsłowach co ma zamiar robić (bezprawie na całego)

# karolcia

28.09.2005 20:46

A ja dalej będe agitowała za Pawłem Stanczykiem.Jest wspaniałym kandydatem na posła. A w przyszłości może i na Prezydenta. Jest zdrowo ambitny i sto razy lepszy niż KAZNOWSKI I MIERZEJESKA RAZEM WZIĘCI. Drugiego tak uczynnego i uczciwego gościa nie znajdziecie.

REKLAMA

# Pochwal i siebie

28.09.2005 21:55

Tylko Stańczyk i Stańczyk . Nawet SLD aż tak się nie przechwalało.

# Piotr Dąbrówka W

29.09.2005 08:49

Karolcia kampania samorządowa jest za rok :) spokojnie.
Tak z ciekawości w czym był taki uczynny :)

# Kornelia

29.09.2005 13:35

Nie chcę mówić o uczynności Stańczyka, ale jak byście popatrzyli wokół to zobaczyć można, że jako jedyny po sobie posprzątał i nie widać już plakatów które zaśmiecają i tak zasyfiały już Tarchomin. A ciekawa jestem czy plakaty Mierzejewskiej będą wisiały aż do wyborów samorządowych??

REKLAMA

# Pochwal i Siebie

30.09.2005 10:37

No tak Tarchomin jest zasyfiały ,a tylko Stańczyk najlepszy !! Viva Stańczyk , viva PIS ! Wszyscy to debile ,a tylko Stańczyk najlepszy !
A ty Karolcia zmykaj z Tarchomina jeśli uważasz ,że on zasyfiały. Nie wiem gdzie ty mieszkasz bo ja nie uważam ,że Tarchomin jest zasyfiały. Być może ze swojego okna masz widok na śmietnik.

# Piotr Dąbrówka W

30.09.2005 12:12

Kornelia dlaczego nie chcesz pisać o uczynnosci Stańczyka. Przeciez napisałaś o nim " Drugiego tak uczynnego i uczciwego gościa nie znajdziecie".
Napisz nam jaki jest uczynny. Wszyscy chcą sie dowiedzieć :)

# Poszukiwacz sensacji

02.10.2005 23:06

Ja widać obie Panie o osobistych doznaniach nie chcą mówić, w końcu facet przystojny prezentuje się nieźle.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break