REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dni otwarte w szkole, wybiera się ktoś?

17.01.2020 10:08 #Julaaaa
Cześć, 19 stycznia są dni otwarte w szkole te vizja przy ul gładkiej czy ktoś z was się wybiera? szukam towarzystwa :)
19.01.2020 12:09 #Bacha
A to nie za szybko? Jest jeszcze czas przecież...
19.01.2020 15:26 #Julaaaa
Jest czas to prawda, ale zamierzam odwiedzić kilka szkół przed podjęciem decyzji, więc wolę zacząć za wcześnie niż za późno
19.01.2020 20:48 #Rocha
Nie jest za wcześnie skoro szkoła organizuje dni otwarte to znaczy, że już rozpoczyna nabór. Moja córka chodzi do TE Vizji ale w centrum. Nie byliśmy na dniach otwartych, ja wszystko się dowiedziałam telefonicznie.
20.01.2020 10:13 #Anka Kiki
Szkoły prywatne nie sa z gumy, ja na twoim miejscu też bym już się zajęła tematem, bo później może zabraknąć miejsc w szkole na której będzie ci zależało
REKLAMA
25.03.2020 15:24 Mauricia
Zawsze można właśnie przez telefon się wszystkiego dowiedzieć, ja tak dokładnie dopytałam miłej pani co mogą zaoferować mojemu synowi. Mają tu dużo zajęć dodatkowych i to mega ciekawych!
26.03.2020 08:54 Elizka
Trzeba będzie szybko rezerwować:D W sumie rzeczywiscie te bardziej polecane szkoły mogą być oblegane, a jak wam zależy na konkretnej to warto już robić rezerwacje. Ja na pewno postawie na Te Vizje, ale jeszcze mamy na to czas z synem:)
29.04.2020 14:39 Spidi
No i to mi się podoba, fajnie, że organizuje się dni otwarte dla rodziców. Ja i tak wybrałam Te Vizje, mimo tego, że nie byłam na takim pokazie oferty szkoły. Miałam z kolei wcześniej dużo poleceń od znajomych, więc doskonale wiedziałam jak tu wszystko wygląda. Córka jest w drugiej klasie, ale już sobie wszystko chwali.
22.05.2020 11:44 Andzia09
Dobrze wiedzieć;) podejrzewam, że przez to wszystko szkoły nauczą się prowadzić niektóre zajęcia w 100% przez internet, więc może i za kilka lat część nauki normalnie będzie prowadzona online, a część stacjonarnie.
25.05.2020 11:02 Ignis12
Teraz nie ma o tym mowy, ale zawsze można zadzwonić, podpytać. Samo sprawdzenie jak radzi sobie szkoła w czasie wirusa na pewno coś więcej wam o tym powie, w końcu jest to sytuacja kryzysowa. Tu Te Vizja sprawdza się super. Syn wcale nie jest po tyłach z programem, zajęcia terminowo przeprowadzane, tylko że przez internet.
22.06.2020 08:51 Specjaliss
Dobry pomysł na pokazanie się rodzicom, jednak pewnie nie każda szkoła takie coś robi. Jak okoliczne szkoły będą organizować dni otwarte na pewno się wybiorę i zapoznam się z ich ofertą. Jak widać wybór szkoły podstawowej jest bardzo ważny, ale też zawsze można ją zmienić przecież.

963/4842 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA