REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Dni otwarte w szkole, wybiera się ktoś?

# Julaaaa

17.01.2020 10:08

Cześć, 19 stycznia są dni otwarte w szkole te vizja przy ul gładkiej czy ktoś z was się wybiera? szukam towarzystwa :)

# Bacha

19.01.2020 12:09

A to nie za szybko? Jest jeszcze czas przecież...

# Julaaaa

19.01.2020 15:26

Jest czas to prawda, ale zamierzam odwiedzić kilka szkół przed podjęciem decyzji, więc wolę zacząć za wcześnie niż za późno

REKLAMA

# Rocha

19.01.2020 20:48

Nie jest za wcześnie skoro szkoła organizuje dni otwarte to znaczy, że już rozpoczyna nabór. Moja córka chodzi do TE Vizji ale w centrum. Nie byliśmy na dniach otwartych, ja wszystko się dowiedziałam telefonicznie.

# Anka Kiki

20.01.2020 10:13

Szkoły prywatne nie sa z gumy, ja na twoim miejscu też bym już się zajęła tematem, bo później może zabraknąć miejsc w szkole na której będzie ci zależało

 Mauricia

25.03.2020 15:24

Zawsze można właśnie przez telefon się wszystkiego dowiedzieć, ja tak dokładnie dopytałam miłej pani co mogą zaoferować mojemu synowi. Mają tu dużo zajęć dodatkowych i to mega ciekawych!

REKLAMA

 Elizka

26.03.2020 08:54

Trzeba będzie szybko rezerwować:D W sumie rzeczywiscie te bardziej polecane szkoły mogą być oblegane, a jak wam zależy na konkretnej to warto już robić rezerwacje. Ja na pewno postawie na Te Vizje, ale jeszcze mamy na to czas z synem:)

 Spidi

29.04.2020 14:39

No i to mi się podoba, fajnie, że organizuje się dni otwarte dla rodziców. Ja i tak wybrałam Te Vizje, mimo tego, że nie byłam na takim pokazie oferty szkoły. Miałam z kolei wcześniej dużo poleceń od znajomych, więc doskonale wiedziałam jak tu wszystko wygląda. Córka jest w drugiej klasie, ale już sobie wszystko chwali.

 Andzia09

22.05.2020 11:44

Dobrze wiedzieć;) podejrzewam, że przez to wszystko szkoły nauczą się prowadzić niektóre zajęcia w 100% przez internet, więc może i za kilka lat część nauki normalnie będzie prowadzona online, a część stacjonarnie.

REKLAMA

 Ignis12

25.05.2020 11:02

Teraz nie ma o tym mowy, ale zawsze można zadzwonić, podpytać. Samo sprawdzenie jak radzi sobie szkoła w czasie wirusa na pewno coś więcej wam o tym powie, w końcu jest to sytuacja kryzysowa. Tu Te Vizja sprawdza się super. Syn wcale nie jest po tyłach z programem, zajęcia terminowo przeprowadzane, tylko że przez internet.

 Specjaliss

22.06.2020 08:51

Dobry pomysł na pokazanie się rodzicom, jednak pewnie nie każda szkoła takie coś robi. Jak okoliczne szkoły będą organizować dni otwarte na pewno się wybiorę i zapoznam się z ich ofertą. Jak widać wybór szkoły podstawowej jest bardzo ważny, ale też zawsze można ją zmienić przecież.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe