REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

13.04.2015 08:39

Jedna linia powinna chociaż jeździć z ZB z Tarchmomina.

# Dyzmundas

13.04.2015 08:49

Nie oszukujmy się, po prostu Białołęka jest za duża i sztucznie rozdęta... Kiedy były tu wsie miało to może sens, ale dziś taka np. Zielona Białołęka powinna być dołączona do granic Targówka, bo funkcjonalnie to jest raczej część tej dzielnicy... Z Tarchodworami nic jej nie łączy - czego dowodem m.in. właśnie sytuacje opisane w tym artykule...

# ggg

13.04.2015 09:36

Dyzmundas, dokladnie tak...

REKLAMA

# drugastrona

13.04.2015 10:41

Najlepiej byłoby podzielić ten sztuczny twór. Zielonej Białołęce bliżej do Targówka. Dopóki nie powstanie przedłużenie Trasy Mostu Północnego na wschód, o dobrym połączeniu można zapomnieć. Może nasze wnuki doczekają.

# z zielonej

13.04.2015 10:42

Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia dlaczego Białołęka została włączona do Tarchomina. Białołęka (czyli tereny na wschód od Kanału, Dworska powstała później i była powiązana ze Szlachecką) powinna być częścią Bródna-Targówka. To co na Zachodzie niech sobie będzie Tarchominem, albo nawet Zeraniem, bo to chyba najstarsza tam wioska.
A tak to powstał moloch ze sobą w ogóle nie powiązany. Nie tylko komunikacyjnie, ale w ogóle. 2 obce osiedle przedzielone lasami, pociągiem, kanałem. Na Tarchominie byłem 3 razy, żeby załatwić sprawy w urzędzie - meldunek, samochód. Wszystko co potrzebne jest u nas lub na Bródnie (2 baseny, 2 kina, domy kultury) w odległości max. 10 min samochodem, 20 min rowerem, autobusem.

# nano

13.04.2015 10:47

Fakt, przydałaby się lepsza komunikacja pomiędzy Zieloną Białołęką, a Tarchominem ale samochodem nie ma tragedii. Ta Galeria Północna to będzie dobra rzecz, wszystko będziemy mieli o wiele bliżej więc wtedy przydałaby się jakaś bezpośrednia linia.

REKLAMA

# z zielonej

13.04.2015 11:32

#nano napisał(a) 13.04.2015 10:47
Fakt, przydałaby się lepsza komunikacja pomiędzy Zieloną Białołęką, a Tarchominem ale samochodem nie ma tragedii. Ta Galeria Północna to będzie dobra rzecz, wszystko będziemy mieli o wiele bliżej więc wtedy przydałaby się jakaś bezpośrednia linia.
Nawet z najdalszego punktu wschodniej Białołęki bliżej jest i szybciej dojedziesz do Atrium na Głębockiej, M1, Factory niż do Galerii Północnej, której jeszcze nie ma. Trasy mostu też nie ma, więc nie rozumiem trochę tego wyczekiwania na Galerię Północną.

# Unkel Erwin

13.04.2015 12:08

#drugastrona napisał(a) 13.04.2015 10:41
Najlepiej byłoby podzielić ten sztuczny twór. Zielonej Białołęce bliżej do Targówka. Dopóki nie powstanie przedłużenie Trasy Mostu Północnego na wschód, o dobrym połączeniu można zapomnieć. Może nasze wnuki doczekają.

Też o tym myślałem, nawet się zastanawiałem jak dokonać podziału. Patrząc na mapę najbardziej naturalną linią podziału jest Kanał Żerański - to co na zachod do Tarchomina (czy jakby sie tam zwała nowa dzielnica), to co na wschód do Targówka. Niestety wschodnia część nie jest jeszcze w stanie funkcjonować samodzialnie - nie ma centrum dzielnicy, głownej arterii, infrastruktury i panuje architektoniczny chaos i misz-masz. Może za 10-15 lat będzie to inaczej wyglądało. A swoją drogą Białołęka w obecnym ksztalcie jest tak niejednorodną dzielnicą (wysokie budownictwo, domki, "klaustrofobiczne osiedla - getta", stare rudery, lasy, tereny przemysłowe, bocznice kolejowe, tereny rolnicze, tereny nadrzeczne), że nie zazdroszczę tym, którzy muszą nią zarządzać. Fakt jest taki, że mieszkając na Tarchominie czuje tyle samo wspólnego z Zieloną Białołąką co np. z Bemowem czy Targówkiem, czyli niewiele.

# Ber

13.04.2015 12:47

Nikt nas nie wypuści z ręki a tym bardziej pieniędzy jakie wpływają do budżetu z tytułu podatków.

REKLAMA

# nano

13.04.2015 12:51

#z zielonej napisał(a) 13.04.2015 11:32
Nawet z najdalszego punktu wschodniej Białołęki bliżej jest i szybciej dojedziesz do Atrium na Głębockiej, M1, Factory niż do Galerii Północnej, której jeszcze nie ma. Trasy mostu też nie ma, więc nie rozumiem trochę tego wyczekiwania na Galerię Północną.

Tylko zobacz jakie sklepy masz na tej Głębockiej... 5 na krzyż, nawet najpopularniejszych sieciówek brakuje więc już nie wspomnę o czymś więcej. A sklepy w Factory są tak wybrakowane, że przy okazji może i da się tam kupić coś fajnego ale jak jedziesz z konkretnym zamiarem to prawdopodobieństwo malutkie. Zresztą to jest outlet jak wiadomo, więc nie ma się co dziwić. Dlatego czekam na coś nowego, gdzie wszystko będą mogła kupić i załatwić w jednym miejscu, zamiast bujać między atrium a wolnostojącymi sklepami.

# podatek

13.04.2015 13:06

To dlatego ludzie wolą płacić podatki gdzie indziej. Nawet do urzędu dzielnicy nie ma jak dojechać bez samochodu.

# Marcin_SMT

13.04.2015 14:08

I ja się tu zgadzam całkowicie. To powinny być dwie odrębne dzielnice, których granica przebiegałaby wzdłuż linii kolejowej. ZB i tak byłaby za duża, żeby ją podpinać pod Targówek. to powinna być zupełnie osobna, jedna dzielnica, mająca swoje własne instytucje samorządowe.

REKLAMA

# z zielonej

13.04.2015 14:21

#nano napisał(a) 13.04.2015 12:51
Tylko zobacz jakie sklepy masz na tej Głębockiej... 5 na krzyż, nawet najpopularniejszych sieciówek brakuje więc już nie wspomnę o czymś więcej. A sklepy w Factory są tak wybrakowane, że przy okazji może i da się tam kupić coś fajnego ale jak jedziesz z konkretnym zamiarem to prawdopodobieństwo malutkie. Zresztą to jest outlet jak wiadomo, więc nie ma się co dziwić. Dlatego czekam na coś nowego, gdzie wszystko będą mogła kupić i załatwić w jednym miejscu, zamiast bujać między atrium a wolnostojącymi sklepami.
Takie same jak w każdej "galerii". Wszędzie jest to samo. Oczywiście w GP będzie trochę więcej, ale mnie to w ogóle obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg, bo i tak do 80% sklepów nie zaglądam. Rozumiem, że są paniusie, które nie potrafią wytrzymać tygodnia bez zakupów, ale ludzie, nie dajmy się zwariować. I zgoda, galeria przyniesie trochę "cywilizacji" na Tarchomin i jestem w stanie zrozumieć to przebieranie nóżkami :)
Z Lewandowa, gdzie mieszkam, do Arkadii mam 10 km, więc jeśli będę musiał gdzieś podjechać, to na pewno tam, a nie na Tarchomin.
Ja chciałbym,żeby Zielona się wyodrębniła, ale dopiero wtedy, kiedy otrzyma taki sam zastrzyk gotówki na inwestycje co Tarchomin, co powoli się dzieje. W końcu! Jeszcze 5 lat takich jak ostatnie 2 i możemy powiedzieć urzędowi na Modlińskiej arivederci.

# zzzz

13.04.2015 14:26

Z zielonej znów pluje jadem na Tarchomin. Oczywiście dostali sie p. Nano, bo osmielila się stwierdzic, ze będzie przyjeżdżać na zakupy do Tarchomina. Jesteś strasznym prymitywem Panie z zielonej...

# z zielonej

13.04.2015 14:34

#zzzz
Skąd to przewraźliwienie?

REKLAMA

# nano

13.04.2015 15:04

#z zielonej napisał(a) 13.04.2015 14:21

Takie same jak w każdej "galerii". Wszędzie jest to samo. Oczywiście w GP będzie trochę więcej, ale mnie to w ogóle obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg, bo i tak do 80% sklepów nie zaglądam. Rozumiem, że są paniusie, które nie potrafią wytrzymać tygodnia bez zakupów, ale ludzie, nie dajmy się zwariować. I zgoda, galeria przyniesie trochę "cywilizacji" na Tarchomin i jestem w stanie zrozumieć to przebieranie nóżkami :)
Z Lewandowa, gdzie mieszkam, do Arkadii mam 10 km, więc jeśli będę musiał gdzieś podjechać, to na pewno tam, a nie na Tarchomin.
Ja chciałbym,żeby Zielona się wyodrębniła, ale dopiero wtedy, kiedy otrzyma taki sam zastrzyk gotówki na inwestycje co Tarchomin, co powoli się dzieje. W końcu! Jeszcze 5 lat takich jak ostatnie 2 i możemy powiedzieć urzędowi na Modlińskiej arivederci.

Nie będę się sprzeczać ani licytować która Galeria w czym jest lepsza i dlaczego bo to nie o to chodzi. Według mnie Północna to wygoda dla ludzi i rozwój dla dzielnicy, mieszkańcy się z niej cieszą ale zawsze znajdzie się ktoś, komu wiecznie coś nie pasuje.

# dwa rozwiązania

13.04.2015 15:14

1.reaktywować starą Pragę Północ w skład której wejdzie blokowisko Tarchomińsko-Nowodworskie jak również Żeran i tzw. zielona część Derby, Olesin, Brzeziny, Kobiałka, Grodzisk, Bródno, Targówek, Zacisze,m, Elsnerów...
2.natychmiast wydłużyć linie 152 od więzienia przez Cieślewskich, mostkiem nad kanałkiem, Białołecką, Brzezinami, Ostródzką, Zdziarską, Kątami Gr, Berensona do Derbów.
obsługa "kajtkami", można to zrobić w miare szybko, tylko tym z ztmu i tym z udz B-ka się nie chce, sa zbyt leniwi na wykonanie takiej pracy.

# Taltos2

13.04.2015 15:29

Tworzenie nowych tworów dzielnicowych NIE MA sensu, bo w realiach warszawskich dzielnica JEST ciałem opiniująco-doradczym, a cała władza (czyt. kasa jest w rękach Prezydenta i Rady Warszawy, przykład budowa najmniejszej ulicy na Białołęce WYMAGA zmiany budżetu na poziomie Rady Miasta). Szkoda pieniędzy na Dzielnicę Zielona Białołęka i kolejnych radnych-bezradnych.
Dopóki NIE powstanie Trasa Mostu Północnego, żadnego dobrego połączenia Zielonej z Tarchominem nie będzie. Na dziś Zielona ma znacznie więcej wspólnego z Targówkiem....

REKLAMA

# derbix

13.04.2015 16:08

Na zieloną Białołękę jedyna słuszna tarchomińska ekipa wylała już tyle pomyj, że nie dziwię się, że ktoś się im w końcu odgryzł :-D
Taltos2, a co powiesz na Rady Osiedli i szkolne Rady Rodziców i nowy pomysł radnej Rabiczko, czyli federację wspólnot? Jedno jest pewne. Bliżej nam pod każdym względem na Targówek niż na Tarchomin, ale biorąc pod uwagę fochy Targówka, to nie wiem, gdzie byłoby nam lepiej, tzn. gdzie mniej gorzej, bo każde blokowisko ciągnie kasę do siebie.

# atom

13.04.2015 16:29

Rabiczko wspomnianym przez derbix-a pomysłem niczego nie załatwi. Pomysł pozostanie w sferze marzeń.

# papa

13.04.2015 20:39

Zielona Białołęka jest na dziko zabudowywana. Chłop sprzeda ziemie deweloper wybuduje blok , człowiek kupi mieszkanie bo tanie a dopiero póżniej zastanowi się , że nie ma drogi a jak jest to gruntowa, że nie ma kanalizacji tylko w ziemi wpuszczone wielkie beki, że nie ma odpowiedniej komunikacji że nie ma żłobków. przedszkoli szkół i tak dalej....... podobnie było na Tarchodworach ale to już starsza część Białołęki dlatego jest lepiej. Pozdrowienia dla Zielonej Białołęki.

REKLAMA

# xyz

13.04.2015 21:51

Po co na Białołęce kolejny muchowóz rozwożący powietrze między Tarchominem a wschodnią Białołęką? Codziennie jeździ się "załatwiać sprawy" w urzędzie? Przychodnie są też we wschodniej Białołęce i na Targówku, komisariaty również na Targówku. Jeżeli komuś nie odpowiada dojazd do szkoły to niech wybierze się do innej, są na wschodniej Białołęce, a i Targówek ma ich pod dostatkiem... Sklepy? Czy ktoś będzie jechał z pewnością ponad 40 minut na zakupy akurat na Tarchomin mając przy domu sklepy "osiedlowe" a w dogodniejszych lokalizacjach CH Targówek, CH Marki oraz dyskonty? A jeżeli już ktoś będzie musiał przedostać się na drugą stronę dzielnicy to korona z głowy nie spadnie przy przesiadce...

# Tok

14.04.2015 06:59

#xyz napisał(a) 13.04.2015 21:51
Po co na Białołęce kolejny muchowóz rozwożący powietrze między Tarchominem a wschodnią Białołęką? Codziennie jeździ się "załatwiać sprawy" w urzędzie? Przychodnie są też we wschodniej Białołęce i na Targówku, komisariaty również na Targówku. Jeżeli komuś nie odpowiada dojazd do szkoły to niech wybierze się do innej, są na wschodniej Białołęce, a i Targówek ma ich pod dostatkiem... Sklepy? Czy ktoś będzie jechał z pewnością ponad 40 minut na zakupy akurat na Tarchomin mając przy domu sklepy "osiedlowe" a w dogodniejszych lokalizacjach CH Targówek, CH Marki oraz dyskonty? A jeżeli już ktoś będzie musiał przedostać się na drugą stronę dzielnicy to korona z głowy nie spadnie przy przesiadce...
Mieszkasz na Tarchominie czy Nowodworach ?

# nieistotne kto

14.04.2015 09:07

ten "xyz" to prawdopodobnie kolejne wcielenie "wars"a.
pobredził cośkolwiek dla wywołaniw "burzy". trzeba go omijać nie wdając się z nim w żadne dysputy.
przypomne: war w obcym języku oznacza wojna.

# wars

14.04.2015 11:18

#nieistotne kto napisał(a) 14.04.2015 09:07
ten "xyz" to prawdopodobnie kolejne wcielenie "wars"a.
pobredził cośkolwiek dla wywołaniw "burzy". trzeba go omijać nie wdając się z nim w żadne dysputy.
przypomne: war w obcym języku oznacza wojna.

http://pl.wikipedia.org/wiki /Wars_%28posta%C4%87_legendarna%29
Dzięki xyz za odrobinę rozsądku :)

# Karinaa

14.04.2015 11:40

#xyz napisał(a) 13.04.2015 21:51
Po co na Białołęce kolejny muchowóz rozwożący powietrze między Tarchominem a wschodnią Białołęką? Codziennie jeździ się "załatwiać sprawy" w urzędzie? Przychodnie są też we wschodniej Białołęce i na Targówku, komisariaty również na Targówku. Jeżeli komuś nie odpowiada dojazd do szkoły to niech wybierze się do innej, są na wschodniej Białołęce, a i Targówek ma ich pod dostatkiem... Sklepy? Czy ktoś będzie jechał z pewnością ponad 40 minut na zakupy akurat na Tarchomin mając przy domu sklepy "osiedlowe" a w dogodniejszych lokalizacjach CH Targówek, CH Marki oraz dyskonty? A jeżeli już ktoś będzie musiał przedostać się na drugą stronę dzielnicy to korona z głowy nie spadnie przy przesiadce...

O osiedlowych sklepach nawet nie mów bo to jest taka drożyzna, że można iść jak śmietany czy soli braknie, ale o robieniu tak zakupów spożywczych nie ma mowy. Może na Tarchomin codziennie nikt jeździł bo po co, ale od czasu do czasu, lub na porządne zakupy przed rozpoczęciem szkoły czy wyjazdem na wakacje to czemu nie? Po co wtedy tłuc się nie wiadomo gdzie?

# malik

14.04.2015 12:52

Na Derbach-Lewandowie, na których nic ponoć nie ma, mamy:
Lidl, Biedronka, MarcPol, Netto, Carrefour Express, kilka piekarni, kilka mięsnych, kilka warzywniaków, jakieś Żabki, Freshe. Wszystko w obrębie 15 min spaceru.
Do tego 2 przystanki dalej giga-Carrefour.
Może gdzieś tam na końcu Białołęki, na Regatach, czy w Choszczówce jest problem, ale to jest margines. Bliżej nam do Dw. Wileńskiego, czy Arkadii niż na Tarchomin.

# derby

14.04.2015 13:19

#malik napisał(a) 14.04.2015 12:52
Bliżej nam do Dw. Wileńskiego, czy Arkadii niż na Tarchomin.
dlatego poparcia wymaga propozycja
#dwa rozwiązania napisał(a) 13.04.2015 15:14
1.reaktywować starą Pragę Północ w skład której wejdzie blokowisko Tarchomińsko-Nowodworskie jak również Żeran i tzw. zielona część Derby, Olesin, Brzeziny, Kobiałka, Grodzisk, Bródno, Targówek, Zacisze,m, Elsnerów...
poprzez wołanie:
Rabiczko i Roszak - do dzieła!!!

# wars

14.04.2015 14:46

nie wiem, czy chwielibyśmy być w tej samej dzielnic co Praga. Praga to wór bez dna. Jeszcze większe potrzeby inwestycyjne niż na Białołęce. Wiem, bo mam rodzinę na Pradze.
Jestem za likwidacją rady dzielnicy. Urząd powinien pozostać i realizować swoje urzędowe zadania. Radni są po wuju walcu potrzebni. Wystarczy spojrzeć na ich interpelacje:
a to, żeby posprzątać,
a to, żeby słupki postawić,
a to, żeby kałużę zlikwidować,
a to, żeby poprawić wizerunek bazarku...
to samo robią mieszkańcy i dostają taka samą odpowiedź: Nie da się, nie leży w gestii, przekazano odpowiedniej komórce. A stamtąd odpowiedź: nie planuje się, nie przewiduje się, zbada się. Do tego należy zlikwidować te rady osiedli. W kwestii spraw ważniejszych, inwestycyjnych wszystko i tak zależy od Rady Miasta. Wszystko powinno być kierowane bezpośrednio do urzędników odpowiedzialnych za stan dróg, chodników, placów zabaw itp. oraz do radnych miasta, by wprowadzali odpowiedni poprawki do budżetów. Przecież radni dzielnicy sami nic nie mogą, ze wszystkimi pytaniami walą prosto do urzędników, bo nie mają zielonego pojęcia o sprawie, procedurach itp.
http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/ Dzielnice/Bialoleka/Rada_2014-2018/ Interpelacje_zapytania/default.htm

# cha, cha, cha

14.04.2015 15:56

Wars jesteś jednak z zielonej? A pisałeś, ze z Bródna... to juz wiem dlaczego żółć cie zalewa, bo kupiles mieszkanie w polu kapusty :D

# Pawel

14.04.2015 16:03

#malik napisał(a) 14.04.2015 12:52
Na Derbach-Lewandowie, na których nic ponoć nie ma, mamy:
Lidl, Biedronka, MarcPol, Netto, Carrefour Express, kilka piekarni, kilka mięsnych, kilka warzywniaków, jakieś Żabki, Freshe. Wszystko w obrębie 15 min spaceru.
Do tego 2 przystanki dalej giga-Carrefour.
Może gdzieś tam na końcu Białołęki, na Regatach, czy w Choszczówce jest problem, ale to jest margines. Bliżej nam do Dw. Wileńskiego, czy Arkadii niż na Tarchomin.

Przecież mowa tutaj chyba nie tylko o zakupach spożywczych. Z tym może i był problem ale kilka lat temu...

# wars

14.04.2015 17:01

#cha, cha, cha napisał(a) 14.04.2015 15:56
Wars jesteś jednak z zielonej? A pisałeś, ze z Bródna... to juz wiem dlaczego żółć cie zalewa, bo kupiles mieszkanie w polu kapusty :D
haha, świetnie, doczekałem się już nawet śledczych! brawo!
Wychowałem się na Bródnie, teraz mieszkam po drugiej stronie Trasy Toruńskiej. 300 m od mojego starego mieszkania i czuję się ciągle chłopakiem z Bródna.
I sobie chwalę, i nie narzekam.
Uściski dla frustratów z Tarchomina.

# xyz

14.04.2015 20:57

#wars w temacie "Inna trasa 518 w weekendy. Jaka przyszłość linii?" napisał(a) 13.04.2015 09:41
tarchominiaki zażerańskie, skupcie się na sobie i swoim problemie. Widzę, że macie straszny problem...i co mi zrobicie, wy bando roszczeniowa?
... jesteście tak ograniczeni, że widzicie tylko czubek swojego tarchomińskiego nosa.
Kończę z wami dyskusję, bo już mi się znudziło.
i nie dotrzymał słowa. nadal się wydurnia a skoro twierdzi tak jak
#wars napisał(a) 14.04.2015 14:46
...
to niech osobiście odważnie im nawytyka zamiast bezproduktywnego jątrzenia na forum.

# wars

14.04.2015 21:00

ale was boli :)

# xyz

14.04.2015 21:05

nie dotrzymując pisemnej obietnicy "wars" zrobił ze swojej gęby cholewę.

# Alina

14.04.2015 21:47

Z Zielonej Białołęki nie kursuje do Ratusza ani Tarchomin żaden autobus to skandal. Z Nowodworów do Kobiałki Płochocińską powinien kursować.

# xyz

14.04.2015 21:51

raczej trzeba preferować to rozwiązaniehej, Alina.
#dwa rozwiązania napisał(a) 13.04.2015 15:14

2.natychmiast wydłużyć linie 152 od więzienia przez Cieślewskich, mostkiem nad kanałkiem, Białołecką, Brzezinami, Ostródzką, Zdziarską, Kątami Gr, Berensona do Derbów.
obsługa "kajtkami", można to zrobić w miare szybko, tylko tym z ztmu i tym z udz B-ka się nie chce, sa zbyt leniwi na wykonanie takiej pracy.

# mieszkanka ZB

15.04.2015 20:22

Już jakiś czas temu pisałam w tej sprawie do ZTM ale otrzymałam odpowiedź że nie ma zapotrzebowania na takie połączenie, no i że jest świetna połączenie z przesiadką na Żeraniu.

# Gość

16.04.2015 10:39

Tarchomin się wkurza o to, że zabrali im połączenie z centrum i musza się przesiadać do metra, macie również super tramwaj, na który my będziemy czekać jeszcze ponad 10 lat jeżeli w ogóle powstanie... Jedna i druga strona powinna wyluzować i pomyśleć wspólnie co zrobić by lepiej żyło się zarówno w jednej i drugiej części Białołęki.
#wars napisał(a) 14.04.2015 17:01
haha, świetnie, doczekałem się już nawet śledczych! brawo!
Wychowałem się na Bródnie, teraz mieszkam po drugiej stronie Trasy Toruńskiej. 300 m od mojego starego mieszkania i czuję się ciągle chłopakiem z Bródna.
I sobie chwalę, i nie narzekam.
Uściski dla frustratów z Tarchomina.

# Alka

16.04.2015 13:03

Gościu, mieliśmy dwa autobusy, które łączyły nas z Centrum, jeden zabrali a drugi jeździ w godzinach szczytu wypchany po brzegi. Tramwaj jeździ na trasie autobusów 101 i linii ekspresowych, ekspres dojeżdżał do metra w tym samym czasie, co ten tramwaj, wiec tramwaj w moim odczuciu nic nie zmienił w naszej komunikacji a zabranie nam 518 zmieni i to bardzo dużo. Zwłaszcza, że jedzie bezpośrednio na trakt królewski, gdzie funkcjonuje wiele instytucji (czyt. dowozi ludzi do pracy) a metro w te rejony bezpośrednio nie dojeżdża. Jestem za tym, aby Wam było jak najlepiej, ale to nie znaczy, że my mamy mieć w ramach "ulepszania" gorzej niż dotychczas...

# xyz

16.04.2015 14:07

"wars" przemienił się w "Gość"a popierając sam siebie, dlatego jego ponowne jątrzenie trzeba omijać z daleka unikając z nim jałowej dyskusji.

# wars

16.04.2015 15:21

#xyz
Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Taką obsesję się leczy. Tylko trzeba udać się do odpowiedniego specjalisty.

# xyz

16.04.2015 15:22

#wars napisał(a) 16.04.2015 15:21
#xyz
Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Taką obsesję się leczy. Tylko trzeba udać się do odpowiedniego specjalisty.
udaj się tam jak najprędzej.

# wars

16.04.2015 15:43

#xyz napisał(a) 16.04.2015 15:22
udaj się tam jak najprędzej.
nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką wesołość mi sprawia fakt, że myślisz, że ja i Gość to jedna i ta sama osoba.

# gość

16.04.2015 17:46

Nie zmienia to faktu warsie, że zdrowy nie jesteś. ..

# pompon

21.04.2015 09:42

Zielona Białołęka jest też dalej niż tylko Osiedle Derby...

# asiafit

06.11.2015 12:26

Brzmi znajomo?
Od jutra nie jem słodyczy! Zaczynam ćwiczyć i regularnie się odżywiać!
Ile razy udało Ci się dotrzymać takiego postanowienia, a ile razy kończyło się tylko na słowach?
Chcesz to zmienić? Zrzucić zbędne kilogramy, poczuć się lepiej we własnym ciele, ale masz słomiany zapał i potrzebujesz pomocy? Może wkrótce czeka Cię jakieś ważne wydarzenie, na którym chcesz wyglądać rewelacyjnie?
Zgłoś się do nowego programu!
Szukamy ludzi z całego kraju!
Pomożemy Ci dotrzymać postanowień, osiągnąć wymarzoną wagę i poczuć się lepiej.
Pod okiem naszych specjalistów: trenerów i dietetyków odzyskasz kontrolę nad swoim ciałem. Sprawimy, że Twoje ulubione ubrania znów będą na Ciebie pasować. Dzięki nam zaskoczysz partnera i rodzinę zgrabniejszą sylwetką lub powrotem do utraconej formy.
Zgłoszenia wysyłaj na adres: redakcja@goldenmedia.tv, napisz swoje dane kontaktowe, kilka słów o sobie i dlaczego chcesz wziąć udział w programie.

# Crazy Frog

28.04.2021 12:18

"Wychowałem się na Bródnie, teraz mieszkam po drugiej stronie Trasy Toruńskiej. 300 m od mojego starego mieszkania i czuję się ciągle chłopakiem z Bródna.
I sobie chwalę, i nie narzekam.
Uściski dla frustratów z Tarchomina."
Ja również wychowałem się na Bródnie (od 1975 r.). Teraz mieszkam na "Zielonej". ok. 4 km. od swojego dawnego osiedla. A piszą, że na Zielonej same słoiki ;)
Jestem za utworzeniem nowej dzielnicy. Połączenie nas z Targówkiem nic nie da. Będzie co prawda bliżej by załatwić urzędowe formalności, ale kasa tak jak teraz, będzie płynęła do większych osiedli, Bródna i Targówka.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break