REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

diagnoza autyzmu u dzieci

# aneczka

16.12.2015 11:01

Znacie jakąś dobrą, sprawdzoną przychodnię, w której zajmują się diagnozowaniem autyzmu u dzieci? Pilnie potrzebuję konsultacji w tej sprawie. Interesują mnie prywatne przychodnie, bo jakoś nie mam przekonania do nfz.

# kate

17.12.2015 13:58

Ja jestem w trakcie diagnozowania dziecka w psychomedic.pl. Tu masz wszystkie informacje
http://psychomedic.pl/ Generalnie jestem zadowolona z ich usług. Bardzo sympatyczna lekarka, a do tego od razu można zauważyć, że ma doświadczenie. Mam nadzieję, że wszystko dalej też będzie tak dobrze.

# Hania5

23.12.2015 13:35

Ja z moim synkiem byliśmy właśnie w Psychomedic.pl Bardzo profesjonalne i fachowe podejście. Byliśmy na 4 spotkaniach, po których wydano opinie, także wydaje mi się, że wszystko jeśli chodzi o diagnozę było robione jak najlepiej. Pozdrawiam

REKLAMA

# zuzanna

20.01.2016 15:15

Też polecam psychomedic.pl. Problem jest delikatny, ale lekarze naprawdę wyjątkowi. O wszystko wypytali, poświęcili tyle czasu ile było trzeba, a nie na szybko.

# polinka

27.01.2016 14:29

Dużo czytałam w internecie o tej poradni, także nie powinnaś się zawieźć. Mają dobre opinie i podobno świetnych lekarzy.

# daria89

31.07.2016 21:16

Na pewno Klinika PsychoMedic specjalizuje się w diagnozowaniu takich zaburzeń i są w tym naprawdę dobrzy. Jeśli więc zauważymy jakieś niepokojące objawy, to warto udać się do nich. Wizytę można umówić dzwoniąc na nr 22 299 11 22.

REKLAMA

# Alt

21.08.2016 07:10

ojj . współczuje . moje dziecko również cierpi na autyzm na szczescie lekki . A moje pytanie , któraś z mam np była na jakimś kursie ? po by np pomóc swojemu dziecku ? oprócz rehabilitacji , które sa u specjalistów ? Bo prawda jest taka ,ze z dzieckiem rodzic tez powinien ćwiczyć dużo . Ja myslę nad kursem integracji sensorycznej w autyzmie organizowaną przez firmę Soyer . w warszawie jest on 8-9 grudnia 2016 . Tylko on jest chyba typowo dla specjalistów. ale mozna zawsze sie dopytać

# miranda

27.11.2016 15:52

Również uważam, ze należy udać się do Kliniki Psychomedic i to jak najszybciej. Mają świetnych specjalistów, którzy potrafią diagnozować nie tylko autyzm, ale również zespół Aspergera. Można się do do nich umówić online, poprzez stronę oraz pod nr 22 253 88 88. Uważam, że warto.

 pruszynka

27.11.2016 22:28

Jeśli okolice Warszawy też wchodzą w grę to polecam w Radzyminie poradnię psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci w Centrum Medycznym Panorama. Jedna z lepszych jak nie najlepsza poradnia tego typu w okolicy. Zajmują się różnymi przypadkami, dzieci konsultuje psychiatra, logopeda. Doświadczeni specjaliści z podejściem do dziecka, wzbudzający w małych pacjentach zaufanie.

REKLAMA

# marekwolak

23.12.2016 21:32

Jednak szybka diagnoza to podstawa dalszego leczenia i powrotu do w miarę normalnego funkcjonowania dziecka. Jeśli zauważycie pierwsze objawy (na Psychomedic.pl znajdziecie opis tego, co powinno niepokoić rodzica) to warto zadzwonić 22 253 88 88. i zapisać się na wizyty. Im szybciej, tym lepiej, a tam można liczyć na 100% wsparcie i efekty.

# bg1

28.07.2017 09:31

Jest wiele takich miejsc, gdzie można pod tym kątem przebadać dziecko.

# dobramama

28.07.2017 09:38

Tak, tylko że Klinika Psychomedic jako jedyna na rynku ma tak wnikliwą i kompleksową obserwację dziecka. Tutaj malucha bada zespół lekarzy, a nie tylko jeden. Poza tym możesz sprawdzić dzwoniąc do rejestracji (22 253 88 88), że mają krótkie terminy oczekiwania, a to też jest ważne.

REKLAMA

# Gosia

22.10.2017 17:10

Świetny psychoterapeuta przyjmuje w kolektywie Psychooggia przy ulicy Chmielnej, nazywa się Krzysztof Wierzbicki (możesz sobie wygooglować).

# jolka288

15.11.2017 21:42

Jeśli diagnoza jest pozytywna, to warto szukać rozwiązań, które pomogą wyprowadzić dziecko z autyzmu. Prawda jest taka, że im szybciej podejmiemy działania, tym lepiej. Tutaj https://juniora.pl sobie zerknijcie i poczytajcie o terapii metodą Krakowską. Można tam również zakupić odpowiednie pomoce terapeutyczne.

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:45

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

REKLAMA

# aksala

01.12.2017 12:36

Jeśli chodzi o diagnozę autyzmu, to faktycznie warto udać się do Psychomedic. Dla mnie osobiście plusem było to, że mają krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Dziecko jest badane przez zespół specjalistów więc nie ma tu mowy o pomyłce. Rejestracja jest faktycznie pod nr 22 253 88 88.

# ktos cos

01.12.2017 13:36

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# ky97

16.01.2018 11:53

Hej, poszukuję dobrego ośrodka dla dziecka z autyzmem w Częstochowie. Czy ktoś z was może zna www.czyz.edu.pl? Jakie opinie?

REKLAMA

# salina32

02.03.2018 17:07

Trzeba dzwonić pod nr 22 253 88 88 i umawiać się na wizytę do Psychomedic. Nie znam lepszej kliniki diagnozującej autyzm i która by miała tak kompleksową i wnikliwą obserwację dziecka. Jeśli niepokoi was zachowanie dziecka, to warto się tam głosić.

# wikt71

13.06.2018 19:59

Witam. Czy ktoś z was korzystał z pomocy ośrodka www.edu-kreacja.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

# Lady

12.07.2018 18:48

warto sprawdzić na tym portalu. Jest forum , może ktoś doradzi coś sensownego https://ranking.abczdrowie.pl/

REKLAMA

# matia

24.03.2019 19:06

Zgłosiłam się po pomoc do poradni www.aghatum.pl. Moja Ola już po kilku sesjach terapeutycznych zaczęła inaczej funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona z efektów i korzystam nadal.

# GrażynaK

16.07.2019 14:07

My z córeczką chodzimy na terapię do poradni KAR-MEL, którą serdecznie polecam przede wszystkich ze względu na terapeutów, którzy okazują nam fachową pomoc i podnoszą na duchu. Na szczęście córeczka chętnie uczestniczy w terapii :)

# autyzm

21.08.2019 16:34

https://www.nowanadzieja.com.pl/ <- tutaj jest duzo info na ten temat

REKLAMA

# ggg

27.08.2019 10:54

Klinika Psychomedic w 4 lokalizacjach w Warszawie organizuje TUS. Grupy ruszają 21 września, prowadzone są zawsze przez 2 psychoterapeutów. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z trudnościami emocjonalnymi i całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

# Agnieszka11

27.10.2020 11:45

Po wizytach w Domu Asa (www.domasa.pl) widzę, że moje dziecko funkcjonuje nieco lepiej i mimo, że faktycznie autyzm na wielu płaszczyznach utrudnia to jednak dobry psycholog jest w stanie z dzieckiem bardzo dużo wypracować i warto z tego skorzystać.

# marta zet

28.03.2022 12:52

Najważniejsze, aby teraz dziecko mogło pracować nad swoimi trudnościami i, żeby mogło odpowiednio się edukować. Dlatego w razie czego mogę wam zdradzić, że jak chodzi o takie kwestie, jak szkoła terapeutyczna warszawa to możecie się zgłosić do https://szkola-terapeutyczna.pl . Tam wasze dzieci otrzymają pełne wsparcie i możliwość rozwijania się.

# Julia39

29.03.2022 22:50

Jeśli poszukujesz psychologa dziecięcego w Warszawie, z serca polecam przychodnię Help Kids, moja córka właśnie tam uzyskała pomoc i rzetelną diagnozę, tutaj namiar https://www.helpkids.pl/
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA