REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Inny

19.04.2021 17:25

A może szpital lub szkołe?
W sumie może nie, czepiam się.

# ateista

19.04.2021 20:29

To jest najlepsze miejsce na basen, hale sportową oraz skatepark.
Ale jak dla mnie może być i kolejny kościół. O ile czarni kupią ziemię po cenach rynkowych a nie dostaną ode mnie czyli podatnika za darmo.
W przyszłości jak już KK padnie, to ta hala przyda się np. na salę koncertową.

# Adamfrrr

19.04.2021 21:20

Je*** KK

REKLAMA

 drugastrona

19.04.2021 21:24

#Inny napisał(a) 19.04.2021 17:25
A może szpital lub szkołe?
W sumie może nie, czepiam się.

To zależy, co masz na myśli, pisząc "może". Jeżeli chodzi Ci o plan zagospodarowania, to nie - nie może. Obiekty oświatowe są przewidziane w planach w kilku innych miejscach. Tutaj akurat nikt wcześniej nie zaplanował szkoły ani szpitala. Poza tym - szkoła obok stacji benzynowej? Trochę słabo. Do tego dochodzi kwestia własności terenu. Ten teren jest prywatny, więc miasto/dzielnica musiałaby odkupić go, aby zbudować szkołę/szpital. Lepiej budować na własnym terenie niż go kupować.

# Pit ból

19.04.2021 21:25

#ateista napisał(a) 19.04.2021 20:29
W przyszłości jak już KK padnie, to ta hala przyda się np. na salę koncertową.
Raczej na meczet...

# łukaszzzz

20.04.2021 01:31

Nie podpierajcie się spec ustawą i nie zwalajcie winy na PIS. To władze Warszawy tworzą plan zagospodarowania i to władze Warszawy mogą wydać decyzje czy go zmienić ( a sugerujecie jak by ta ustawa wymuszała zmiane, nie nie wymusza robicie jak chcecie ). Więc czy powstanie tam kolejne blokowisko czy tak jak było w planach powstanie tam miejsce poświęcone rekreacji należy do władz Warszawy. A w nich rzadzi PoKo

REKLAMA

# Meloman

20.04.2021 09:54

Kto w ogóle rządzi na Białołęce? Co raz bardziej dziadowski poziom. Dzielnica jest dla mieszkańców i niech w końcu powstanie coś dla ludzi a nie kolejne bloki. Kościół ? Bez jaj

# innowierca

20.04.2021 10:25

Kościół następny w tej okolicy , te które są świecą pustkami - bez przesady.

# Marcelinho

20.04.2021 10:27

Biorąc pod uwagę ilość osób Prawosławnych na TRH, na pewno przydałaby się Cerkiew, aby odciążyć Kaplicę w Domu Parafialnym NMP Matki Pięknej Miłości

REKLAMA

 drugastrona

20.04.2021 11:09

#Meloman napisał(a) 20.04.2021 09:54
Kto w ogóle rządzi na Białołęce? Co raz bardziej dziadowski poziom. Dzielnica jest dla mieszkańców i niech w końcu powstanie coś dla ludzi a nie kolejne bloki. Kościół ? Bez jaj

Bloki nie są dla ludzi?

 drugastrona

20.04.2021 11:10

#innowierca napisał(a) 20.04.2021 10:25
Kościół następny w tej okolicy , te które są świecą pustkami - bez przesady.

Nie siej paniki. Nikt tam nie chce stawiać kościoła. Plan tylko dopuszcza powstanie np. kościoła.

 drugastrona

20.04.2021 11:13

#Marcelinho napisał(a) 20.04.2021 10:27
Biorąc pod uwagę ilość osób Prawosławnych na TRH, na pewno przydałaby się Cerkiew, aby odciążyć Kaplicę w Domu Parafialnym NMP Matki Pięknej Miłości

Niech się skrzykną, kupią kawałek terenu, którego plan zagospodarowania dopuszcza budowę cerkwi, i sobie zbudują.

REKLAMA

# Safer

20.04.2021 12:31

To jest skandal zeby sekta kościelna pasącą się garbach Polakow, co roku ze skarbu państwa dostawała 12-17mld PLN, znow dostala za darmo albo pół darmo ziemie. Gdzie jak na Bemowie, kosciol 25 lat budują ale od wielu lat działa w tym samym budynku, salon spa, kwiaciarnia i jeszcze jakieś usługi. Oczywiście ziemia została wyszarpana przez te krwiożercze urwy kościelne w sukienkach. Polacy obudźcie się!

# ateista

20.04.2021 13:07

Dodam tylko, że KK to organizacja obcego państwa, która tylko i wyłącznie jemu podlega.
Teoretycznie za przestępstwa na terenie Polski KK, ksiądz może odpowiedzieć ale nie musi. I w naszej rzeczywistości nie odpowiada wcale.
KK jest ponad prawem nie płaci podatków mimo że prowadzi liczne interesy.
A my podatnicy jeszcze dopłacamy do tego wątpliwego interesu, który zniewala kolejne pokolenia Polaków.
Największy prywatny posiadacz gruntów na świecie to KK. A i tak wyciąga obleśne łapska po kolejna darmową ziemię.

# Łukasz1111

20.04.2021 13:09

Safer ale nikt tam nie chce budowac kościoła. Ten teren jest wpisany w ZP jako teren rekreacyjny. I to czy bedzie jak w planie czy powstaną tam bloki to juz decyzja władz Warszawy.

REKLAMA

# anatol

20.04.2021 14:22

eee tam, a ja widziałem jak już proboszcz tam biegał z kropidłem i krzyczał: to moje! no i fundamenty juz lali...
popa też pogonił :) powiedział że nie da ruskim za Katyń i Smoleńsk, ale przede wszystkim za Smoleńsk!
Muzułmanów jeszcze nie było, pewnie idą pieszo, zanim dotrą to trochę minie...
ale pewnie się nie zmartwią jak zobaczą że kościół już stoi, maja doświadczenie w takich przeróbkach...

# kuleczka

20.04.2021 14:53

#Safer napisał(a) 20.04.2021 12:31
To jest skandal zeby sekta kościelna pasącą się garbach Polakow,
Mów za siebie, ja np. nie mam garba :)

# WojtiM

20.04.2021 16:42

Jaki kuźwa kościół... To jest ostatnia rzecz której potrzeba mieszkańcom Białołęki.

REKLAMA

# Filozof

20.04.2021 21:33

#WojtiM napisał(a) 20.04.2021 16:42
Jaki kuźwa kościół... To jest ostatnia rzecz której potrzeba mieszkańcom Białołęki.
Ostatnią rzeczą - tak rzeczą - jaką potrzebuje Białołęka i wogóle ten świat jesteś Ty. Ale nie mam złudzeń. Twoja obecność jest nieunikniona tak jak wszy.

# Stara Lemparcica

20.04.2021 21:33

Proponuję nowy domek Partii imienia Lenina 'Stalina Putina .Przetnie wstęgę Środa ,Biedron Urban.

 zipa.dumna

20.04.2021 22:36

#Filozof napisał(a) 20.04.2021 21:33
Twoja obecność jest nieunikniona tak jak wszy.
Piękny przykład ziania chrześcijańską miłością bliźniego.

REKLAMA

# Kiki

21.04.2021 01:31

Niech powstanie "ostatni bastion".

# Filozof

21.04.2021 08:13

zipa.dumna napisał 20.04.2021 22:36
Piękny przykład ziania chrześcijańską miłością bliźniego.
Poje...o Cię. Jaka miłość?! To 100% nienawiść! Do wszy i im podobnych.

# Nazwaimiecokolwiek

22.04.2021 20:07

#ateista napisał(a) 19.04.2021 20:29
To jest najlepsze miejsce na basen, hale sportową oraz skatepark.
Ale jak dla mnie może być i kolejny kościół. O ile czarni kupią ziemię po cenach rynkowych a nie dostaną ode mnie czyli podatnika za darmo.
W przyszłości jak już KK padnie, to ta hala przyda się np. na salę koncertową.
Niech przeniosą tam białołęcki ośrodek sportu że Światowida 56 tam a stad gdzie teraz jest to zbiorą

REKLAMA

# Nazwaimiecokolwiek

22.04.2021 20:09

#Meloman napisał(a) 20.04.2021 09:54
Kto w ogóle rządzi na Białołęce? Co raz bardziej dziadowski poziom. Dzielnica jest dla mieszkańców i niech w końcu powstanie coś dla ludzi a nie kolejne bloki. Kościół ? Bez jaj
Rządzi pan Burmistrz Kuca! Były burmistrz dzielnicy Bemowo i były dyrektor bemowskiego ośrodka sportu, w ogóle nie jest za mieszkańcami! Odziwo jak był dyrektorem bemowskiego ośrodka sportu nwet wody na lodowisko dla dzieciaków żałował bo to było na Bemowie ale na Białołękę puszcz miliony rozwrzeszczalych dzieciakow bo sam tu nie mieszka

# Kortykorty

22.04.2021 20:18

Ja proponuję zrobić tam korty tenisowe boisko do nożnej do siatkówki i do koszykówki i ściankę tenisowa atrakcji co nie miarą od 6 do 22 albo i 23 od poniedziałku do niedzieli stekajacych dziadki 70letnie albo banda rozwrzeszczlych dzieciaterii a dotego jakże krzyżaca kobylka wolomin albo jakieś inne wichry a do tego nasza polska cpajaca legalnie młodzież na tych jakże okropnych boiskach. Z całej Warszawy i okolic a neawet poznań i inne miasta przyjdą się relaksować do warszawskich kortów zaczerpnąć smogowego powietrza, a i nie zpominijscie korty koniecznie kusz być odkryte co by sąsiedzi słyszeli jęki i steki gołych panów w majtkach albo pan starszych w stanikach.
Zabrać korty z Tarchomina!!!!!!!!!!

# Kortykorty

22.04.2021 20:20

Postawić tam korty postawić hle postawić basen zabrać korty ze Światowida!!!!!!!!

# Niedlakortow n swiatowida

22.04.2021 20:21

Zabrać korty ze Światowida 56
Nie dla kortów na Światowida!!!!!!!!!!!

# Werka29

23.04.2021 07:17

A ja proponuję postawić muzeum Czajki i smrodu ścieków na Tarchominie.

# Gruby Wróbel ze Światowida

23.04.2021 09:44

Dawać meczet z minaretem i niech muezin nam śpiewa na cały Tarchomin.

# adela

23.04.2021 10:43

Na naszym Tarchominie mieszka masa Ukraińców, bo wiadomo, u nas najtańsze mieszkania w Warszawie, więc może cerkiew prawosławna?

# 1234567gjdhw

23.04.2021 17:40

Zrobić tam korty tenisowe i boisko a właściwie przenieść je ze Światowida 56 w tamte miejsce, do tego siatkówka koszykówka i ścianka tenisowa. A i koniecznie niech grają tam wilczki i inne Agape codzień i zrobić im samowolkę budowlaną w postaci kontenera w którym trzymają swoje a właściwie nie swoje bo kupione za nasze podatki sprzęty. A gmina to finansuje, facet który to założył nie założył tego tam gdzie mieszka tylko się za przeproszeniem wcina innym pod okna a sam ma wielki ogród i udaje katolika......
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break