REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Dentysta dla dzieci, Bielany.

 mokka

23.02.2017 13:45

W klinice na Lektykarskiej 32 u Zbigniewa Kowalika są aktualnie bezpłatne przeglądy dla dzieci! W przedszkolu u mojego szkraba była pogadanka prowadzona przez panie z kliniki z której się o tym dowiedzieliśmy. Jako, że Malwinka na szczęście nie obawia się zbytnio dentystów i że minęło kilka miesięcy od ostatniej wizyty zamierzamy się tam na to wybrać. Czy ktoś już był na takim przeglądzie i może się podzielić opinią?

# winika

09.03.2017 14:48

Ja byłam, jestem zadowolona szczególnie polecam dr Kołodziejską - ma bardzo dobre podejście do dzieci

# Kajanna

23.06.2017 09:05

A czy ktoś wie jakie podejście do dzieci ma http://fachowydentysta.pl/uslugi-ortodoncja/? bo byłam ostatnio u bardzo niemiłego lekarza i już nigdy tam nie wrócę, a właśnie ten gabinet bardzo mi polecają.

REKLAMA

# DasHandy

30.09.2017 10:56

A spróbujcie moze w gabinecie Ratyńscy Dental Clinic ? Są tu na prawdę świetni specjaliści . Ja byłam z moją córeczką , bo miała lekko ząbki górne wysunięte do przodu , przez co czasami przygryzała sobie wargi do krwi :(

# Alla

14.01.2018 17:36

A, ta klinika jest na prawe bardzo dobra! Miałam tam ósemkę usuwaną i bardzo dobrze i delikatnie to zrobili. Lepszego miejsca na taki zabieg nie mogłam mieć! polecam!

# Barbara70

31.01.2018 18:27

Ja w gabinecie Ratyńscy Dental Clinic miałam leczone zęby , czy to zachowawczo z samym tylko wypełnieniem czy też kanałowe leczenie z użyciem mikroskopu . Zabieg bezbolesny ;) A gabinet bardzo polecam ze względu na podejscie do pacjenta oraz pełen profesjonalizm dentystów ;)

REKLAMA

# jessica

01.02.2018 12:54

a ja mam złę wspomnienia, przez trzy tygodnie zapalenie po wizycie

# Lorde

15.03.2018 11:41

Na prawdę ? nie można chodzić z zapaleniem przez 3 tygodnie po wizycie :] a mówię to ja jako osoba , która swoje z zębami przeszła bardzo duuużo. Ze stanem zapalnym da się chodzić max 3 dni . Jeśli czujesz stan zapalny t wracasz prędko do dentysty. Przy takich infekcjach ból jest taki ,że można po ścianach chodzić. nawet ketonal nie pomaga. No chyba ,ze sięgasz po tramale , olfeny i inne cudowne rzeczy . A co do stomatologii dziecięcej to Ratyńscy Dental Clinic mają ją bardzo dobrą. Z dzieckiem byłam jak miało skończone 3 latka.

# Maria.Leska

15.03.2018 21:37

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

REKLAMA

# blind girl

20.05.2018 18:59

W Ratyńscy Dental Clinic można leczyć zęby u maluchów od 18 miesiąca życia o ile dobrze pamiętam. jak ktoś ma wątpliwości to niech lepiej zajrzy na ich stronę. W każdym razie podejście do dzieci mają bardzo dobre :)

# syffff reklamaaa

21.05.2018 09:33

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break