REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Gość

28.11.2018 18:22

I znowu ta plastusiowa niezatapialna gęba.
Jak był kier. wydzialu komunikacji to na Bemowie bardzo śmierdziało.

# lideksynubeka

28.11.2018 18:47

Lasek?? Trynkiewicz jest zajęty,dostał inną fuchę,czy też nie zapisał się jeszcze do PO?

# BrawoDąbrowski!

28.11.2018 20:33

Brawo, brawo, brawo ....! PiS nie zrobił nic konkretnego dla dzielnicy dlatego wyborcy ich pogonili. Trzymam kciuki za Pana Dąbrowskiego !

REKLAMA

# cdn

28.11.2018 21:02

#BrawoDąbrowski! napisał(a) 28.11.2018 20:33
Brawo, brawo, brawo ....! PiS nie zrobił nic konkretnego dla dzielnicy dlatego wyborcy ich pogonili. Trzymam kciuki za Pana Dąbrowskiego !
Ja radziłbym trzymać portfele.
No i wreszcie znalazło się posadka dla dzielnego działacza , inżyniera wierzącego w pancerną brzozę

# LotnikZWAT

28.11.2018 23:29

W pancerna brzozę ? Tę Maciarewiczową brzozę ?:)

# anodina na bemowie?

29.11.2018 00:31

to w końcu Lasek reprezentuje mieszkańców Grodziska, Bemowa, czy Moskwy? - bo już się pogubiłem...

REKLAMA

# lideksynubeka

29.11.2018 10:39

Reprezentuje kretynów,którzy zagłosowali na PO i właśnie dostali zawiadomienia o podwyżce raty za użytkowanie wieczyste. Górczewska 224-rok 2017-144zł rocznie,2018-431 zł,2019-745 zł. Plus jeszcze za mieszkanie,bo w garażu zamieszkają jak dotrą do nich skutki ich aktu wyborczego

# lideksynubeka

29.11.2018 10:44

Podane powyżej kwoty to dynamika zmian opłat za użytkowanie wieczyste z tytułu posiadania miejsca postojowego. Za mieszkanie z 400 zł na 800zł. Przy Lasku,Dąbrowskim i Kierzkowskiej za rok kolejne podwyżki. God save my money!!

# Ryan Jeremy

29.11.2018 10:54

Cześć wszystkim, mam na imię Pani Joy Mark. Mieszkam w Gremany i jestem dzisiaj szczęśliwą kobietą? I powiedziałem sobie, że każdy pożyczający, który uratuje moją rodzinę od mojej złej sytuacji, będzie zależał od kogoś, kto szukał pożyczki, dałem mojej rodzinie szczęście, potrzebowałem 150 000 $ pożyczki na moje pierwsze życie, kiedy Byłem samotną matką Z dwójką dzieci poznałem tę szczerą i pobożną osobę, która dała mi 150 000 $ w Stanach Zjednoczonych. Dollar, on jest Bogiem, boi się człowieka, gdy potrzebuje pożyczki, a on zwraca pożyczkę, kontaktuje się z nim, mówi mu, że jest Mrs.gremany i wysyła mu go. Skontaktuj się z Larrym przez e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com) Dziękuję.

REKLAMA

# akrobata

29.11.2018 13:27

#LotnikZWAT napisał(a) 28.11.2018 23:29
W pancerna brzozę ? Tę Maciarewiczową brzozę ?:)
Nie łącz beczki z korkociągiem bo już ci się pomieszało

# dddd

29.11.2018 15:01

#LotnikZWAT napisał(a) 28.11.2018 23:29
W pancerna brzozę ? Tę Maciarewiczową brzozę ?:)

Pancerna brzoza to teoria spiskowa Macierewicza a nie pana Laska

# dddd

29.11.2018 15:03

#lideksynubeka napisał(a) 29.11.2018 10:39
Reprezentuje kretynów,którzy zagłosowali na PO i właśnie dostali zawiadomienia o podwyżce raty za użytkowanie wieczyste. Górczewska 224-rok 2017-144zł rocznie,2018-431 zł,2019-745 zł. Plus jeszcze za mieszkanie,bo w garażu zamieszkają jak dotrą do nich skutki ich aktu wyborczego
A co ma PO do użytkowania wieczystego??. Teraz dopiero zobaczysz, po zmianach pisu, ile nas wszystkich będzie kosztowało dawne użytkowanie wieczyste. Szczególnie członków wszelkich spółdzielni mieszkaniowych. Jak się o czyms pisze, to trzeba najpierw się z tematem zapoznać, a nie bredzić.

REKLAMA

# lideksynubeka

30.11.2018 08:05

Nie dziwię się sukcesom PO,że wygrywa w Warszawie,skoro ma taki elektorat( 68% ma wykształcenie podstawowe) jak ten elektor powyżej
Otóż proszę Państwa,w Warszawie rządzi PO od 12 lat i to PO ustala wysokość rocznej opłaty za użytkowanie wieczyste.
Za mieszkanie i za garaż użytkownicy tychże otrzymują właśnie zawiadomienie o kolejnych podwyżkach.Tak około 100% W zeszłym roku otrzymali również takie zawiadomienia.
Ja wiem,że standardowy elektor PO nie wie co to jest użytkowanie wieczyste ale wie,że PiS jest temu winien.
Miłych przelewów do Urzędu Miasta!!

# Chłopak z Jelonek

11.12.2018 20:11

#lideksynubeka napisał(a) 30.11.2018 08:05
Nie dziwię się sukcesom PO,że wygrywa w Warszawie,skoro ma taki elektorat( 68% ma wykształcenie podstawowe) jak ten elektor powyżej
Otóż proszę Państwa,w Warszawie rządzi PO od 12 lat i to PO ustala wysokość rocznej opłaty za użytkowanie wieczyste.
Za mieszkanie i za garaż użytkownicy tychże otrzymują właśnie zawiadomienie o kolejnych podwyżkach.Tak około 100% W zeszłym roku otrzymali również takie zawiadomienia.
Ja wiem,że standardowy elektor PO nie wie co to jest użytkowanie wieczyste ale wie,że PiS jest temu winien.
Miłych przelewów do Urzędu Miasta!!

100% racji, ale o czym tu rozmawiać, skoro warszawski elektorat PO w zdecydowanej większości nie pochodzi z Warszawy, to ludność napływowa, która przyjechała do Warszawy za pracą.
Rdzenni Warszawiacy, których wielu nie ma, nie głosowała na Trzaskowskiego, pobratymca zakłamanej i odchodzącej w niesławie HGW.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA