REKLAMA

bemowo dni bemowa 2025 1bemowo dni bemowa 2025 2bemowo dni bemowa 2025 0
Forum › Bemowo

REKLAMA

biedronka020 2

# tomeck

19.06.2019 09:47

Prawo nie przewiduje montażu spowalniaczy poza jezdniami? - Ale zdrowy rozsądek podpowiada, że są potrzebne. Bo część rowerzystów jeździ po prostu za szybko.

# mieczysławS

19.06.2019 10:15

proponuję montaż szlabanów dla słoi z chrzanowa, niech siedzą po swojej stronie Lazurowej
lezie taka przygruba baba z dwójką bachorów drących mordy na lewo i prawo, sikają pod każdym drzewkiem. Dodam że babsko w kolejnej ciąży, a co tam 500+

# afdffad

19.06.2019 11:22

A ty popierniczasz ze swoim sojowym late na rowerze nie patrząc gdzie jedziesz. Pamiętaj na przejściach pierwszeństwo mają piesi. Miasta są dla ludzi nie dla samochodów, skuterów, hulajnóg czy rowerów dla plebsu. przesiądź się na komunikację miejska i chodź na nogach albo zwolnij.

REKLAMA

biedronka021 2

# wakattto

19.06.2019 11:39

głąbie, piesi mają pierwszeństwo na przejściu, co nie znaczy że wolno im wchodzić pod nadjeżdżający samochód. W razie czego taki pieszy ma to pierwszeństwo, ale tylko RAZ !!!!!!

# lideksynubeka

19.06.2019 11:49

Niestety,rowerzyści w większości to PO......bane prymitywy. Nie zwalniają nawet przed przejściami dla pieszych na ścieżkach rowerowych,rozpychają się po chodnikach,pędzą jak opętani leśnymi drogami w lesie bemowskim i per saldo głupsi od nich są chyba tylko motocykliści na ścigaczach.

# praktyczny_kierowca

19.06.2019 11:59

Czyżby problem jeżdżących zbyt szybko kierowców został już rozwiązany, że zabieramy się za rowerzystów, hulajnogi i wrotkarzy?
Rowerzyści i rolkarze stanowią marginalne zagrożenie w porównaniu do tzw. kierowców regularnie wjeżdżających rozpędzonymi samochodami na chodniki, wysepki i przystanki, co równie często prowadzi do śmierci pieszych.

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

# praktyczny_kierowca

19.06.2019 12:00

#lideksynubeka napisał(a) 19.06.2019 11:49
Niestety,rowerzyści w większości to PO......bane prymitywy. Nie zwalniają nawet przed przejściami dla pieszych na ścieżkach rowerowych,rozpychają się po chodnikach,pędzą jak opętani leśnymi drogami w lesie bemowskim i per saldo głupsi od nich są chyba tylko motocykliści na ścigaczach.
Dodałbym jeszcze kierowców osobówek, którym wydaje się, że ich 20km/h ponad limit (minimum) oznacza "szybko ale bezpiecznie".

# afdffad

19.06.2019 14:18

#wakattto napisał(a) 19.06.2019 11:39
głąbie, piesi mają pierwszeństwo na przejściu, co nie znaczy że wolno im wchodzić pod nadjeżdżający samochód. W razie czego taki pieszy ma to pierwszeństwo, ale tylko RAZ !!!!!!
Gratuluje popisu intelektu godnego sporej części rowerzystów. Pierwsze słowo i już inwektywy, Sebastian zluzuj trochę. I tak już na koniec czy piesi mają oczy dookoła głowy? Mknie taki jaśnie Pan 30 km/h i wydaje mu się że ludzie będą się obracać co 5 sekund czy on przez przypadek nie jedzie. Zamontuj na tej swojej Ukrainie dzwonek i nauczysz się z niego korzystać. Tak na początek

# Marian

19.06.2019 17:54

Niech sie ta czytelniczka pier....olnie młotkiem w łeb.

REKLAMA

bck warsztaty artystyczne 2bck warsztaty artystyczne 0

# aaaa

19.06.2019 23:01

Jestem za! Policja powinna sie wziąć za nich. Tak samo wzdłuż Górczewskiej. Pędzą tak szybko, że starch przechodzić. Drodzy kolarze i rowerzyści: trochę kultury na drodze.

# WyborcaPONaRowerze

20.06.2019 11:29

Hahahahahaha progi zwalniające a może jeszcze fotoradary buahahaha. Chcecie sobie robić progi na chodnikach - Prosze bardzo - będziecie po tym po tym spacerować. Ścieżki zostawcie w spokoju, może kilku grubasów przekona się do rezygnacji z komunikacji na rzecz roweru. Dla chcących uchronić dzieci na rowerkach przypominam, zgodnie z prawem, dziecko na rowerku to pieszy i powinien się poruszac po chodniku !

 Lukasz321a

20.06.2019 15:37

Pomysł strasznie głupi ale jestem za, żeby co poniektórym utrzeć nosa :D

REKLAMA

bielany dzień dziecka 2bielany dzień dziecka 0

# ChrzanuPełenSłoik:)

20.06.2019 21:44

Kłótnia z "mieczysławS", znanemu szerszej publiczności jako STULEJKA, nie ma sensu :). Stwierdzono u niego imbecylizm, nie karmić TROLA !;)

# ojej

24.06.2019 10:47

XD

# rowerzysta tunelowy

26.06.2019 00:14

#tomeck napisał(a) 19.06.2019 09:47
Prawo nie przewiduje montażu spowalniaczy poza jezdniami? - Ale zdrowy rozsądek podpowiada, że są potrzebne. Bo część rowerzystów jeździ po prostu za szybko.
Potrzebne to są drogi dla rowerów równolegle do głównych alejek - od Batalionów do Muszlowej i od Klemensiewicza do Raginisa

REKLAMA

cemat box 2cemat box 0

# akacja

26.06.2019 08:56

a da się jakoś ograniczyć wlew słoi z chrzanowa do parku???

# sss

01.07.2019 11:28

hehe w tmy ZDM to chyba same nieuki pracuja.....a cyz jakis przepis zabrania stosowania progow spowalniajacych w celu podniesienia bezpieczenstwa?

# Badzio

03.07.2019 08:55

Jeżdżę bardzo szybko, ale recepta na ład jest jedna - szeroka ścieżka rowerowa i uwaga z obu stron - pieszego i rowerzysty - bez problemu i bezpiecznie mogą się minąć. Rowerzysta lekko zwolni, pieszy utrzyma kontankt wzrokowy z rowerzystą, rowerzysta dobije do jednej lub drugiej krawędzi ścieżki i po kłopocie.
Ponadto w infrastrukturze miejskiej jestem za budową wydzielonych pasów dla rowerów (lub cyklostrad) w zamian za ścieżki rowerowe.
PS. Czasami przejeżdżam w poprzek parku pod drutami (bo niestety stanowi on naturalną dość długą barierę), ale zwalniam wtedy do bardzo bezpiecznej prędkości. Jak ktoś idzie całą szerokością ścieżki, zwalniam i zwykle wystarczy banalne "przepraszam". Proste - na chodniku i w parku czuje się jak intruz.

REKLAMA

bielany witaj lato 2025 2bielany witaj lato 2025 0
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Kup bilet

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

bck lubie wracac 2bck lubie wracac 0

REKLAMA

bemowo wakacje 2bemowo wakacje 0

REKLAMA

biedronka019 3

REKLAMA

Lato 2025
Lato 2025
Lato 2025

REKLAMA

REKLAMA

Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl
Promocje Cyfrowe.pl

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA