REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Wars

03.03.2022 14:41

Do likwidacji. Zero pożytku. Duża uciążliwość dla mieszkancow. Jak potrzebowałem pomocy i usiłowałem zatrzymać patrol mobilny, jak na komendę spojrzeli w przeciwna stronę ignorując sygnały. A prawie wszedłem im pod auto wymachując ręka. To gest, którym zatrzymuje się taxi lub autobus na żądanie. Sytuacja na Woli ul. Płocka. Widziałem polowania na błędnie zaparkowane auta, których kierowcy nie zauważyli znaku zakazu. Auta nie ut rudnialy ruchu. To na ulicy Rakowieckiej pod SGH.

# slaby

03.03.2022 18:57

Zero pożytku , siedzą na uboczu w samochodach i wypisują fikcyjne zgłoszenia , strażniczka zazwyczaj na stronach z ciuchami , podchodzisz prosisz o interwencję na ulicy Aspekt bezczelny typ mówi że już zgłoszona online , dzwonię sprawdzam czy sprawa jest wtoku a oni mówią że w ogóle nie było zgłoszenia -
DO LIKWIDACJI

# Gert

03.03.2022 22:52

Obiboki. Do zaorania

REKLAMA

# Erwin

04.03.2022 01:41

[b]174 miliony złotych[b] PO ROZPĘDZENIU NA ZIELONĄ TRAWKĘ STRAŻY MIEJSKIEJ
podzielone na 23 jednostki policji w Warszawie (komendy i komisariaty) to dałoby [b]po 7 565 217 zł[b] na jednostkę - UWAGA!!!
[b]SIEDEM MILIONÓW PIĘĆSET SZEŚĆDZIESIĄT PIĘĆ TYSIĘCY DWIEŚCIE SIEDEMNAŚCIE ZŁOTYCH NA JEDNOSTKĘ POLICJI ROCZNIE[b].
[b]Miesięcznie każda jednostka policji w Warszawie otrzymałaby 630 tysięcy 434 złote[b].
[b]Dziennie 21 tysięcy złotych[b].
To teraz zastanówcie się Szanowni Warszawiacy jak wzrosłoby bezpieczeństwo w naszym mieście gdyby policja warszawska zostałaby w ten sposób i w takiej wysokości dofinansowana. Oczywiście do tego odebrane radiowozy formacji, która naprawdę jest ropiejącym .....em na ....e miasta i jego mieszkańców.
A może jednak warto byłoby zorganizować referendum z jednym pytaniem i odpowiedzią TAK lub NIE. Z tym, że musiałoby być ono niezwykle sumiennie nadzorowane przez niezależne organizacje, w przeciwnym wypadku na 200% zostałoby sfałszowane.

# pup

04.03.2022 16:46

Zabrać im samochody i wypędzić na piesze patrole.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy