REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Brunon

25.02.2022 20:57

No proszę, samorząd działa i chwała za to.
A co p(i)siarnia warszawska dotychczas zrobiła??

# nnn

26.02.2022 15:44

#Brunon napisał(a) 25.02.2022 20:57
No proszę, samorząd działa i chwała za to.
A co p(i)siarnia warszawska dotychczas zrobiła??
No proszę, władze państwowe działają i chwała za to. A co POpaprańcy dotychczas zrobili? Jak widzisz piłeczkę zawsze można odbić więc nie mieszaj naszej wewnętrznej polityki do pomocy Ukrainie, bo każdy pomaga w ramach swoich kompetencji i możliwości.

# lideksynubeka

27.02.2022 16:50

Lempart ze swoją dziczą jakoś nie troszczą się o pomoc dla ukraińskich kobiet z dziećmi. A w ogóle, to gdzieś coś ukryło wszystkich "bohaterów" z granicy białoruskiej. Sterczewski, Ochojska, Ostaszewska gdzieś zniknęli, gdy trzeba organizować prawdziwą pomoc dla prawdziwych potrzebujących. A zbawca publicznej służby zdrowia, Owsiak zapewne kombinuje jakby ponaklejać swoje serca na cudze dary i przedstawić się jako naczelny dobrodziej uchodźców. A zebraną od frajerów forsę tuli na wypłaty dla "zięcia"

REKLAMA

# Ata

28.02.2022 20:48

Myślę, że to przydatna informacja. Firma ERGO Hestia również pomaga i oferuje bezpłatną zieloną kartę/ubezpieczenie OC samochodu na 30 dni dla Ukraińców. Dokładne informacje znajdują się na ich stronie. Cieszę się, że tyle osób w polsce gotowych jest pomóc.

# sroka

04.03.2022 16:17

Byłam na zbiórce darów w m1, dorzuciłam się a ludzie też masowo się dorzucają, no ale jak tego nie zrobić w takiej sytuacji? Trzeba pomagać tym bohaterom co walczą tam za swój kraj
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA