REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Rychu

13.09.2013 21:05

Niestety ten zegarmistrz jest dość drogi

# Anna Z.

23.09.2013 12:04

Drogi? Co z tego, że płacisz 3zł więcej jak masz gwarancję, że za 3 dni nic ci sie nie zepsuje! Marynarki od Armaniego też "tanio" nie kupisz. Jakość zawsze jest ponad wszytkim. Polecam tego zegarmistrza serdecznie!

# zadowolona klientka

24.09.2013 16:24

ja również polecam - szybka obsługa z uśmiechem na buzi! Zegarek naprawiony dwa lata temu chodzi bez szwanku do tej pory !

REKLAMA

# Narson

30.10.2015 21:10

dzisiaj wymienił baterie z gwarancją na dwa lata i niestety dzisiaj już zegarek nie działa, naprawdę super : )

 gynia

25.04.2020 15:32

Spróbujcie skorzystać z usług tej firmy http://serwis-obuwia.pl/zegarmistrz/, ja naprawiam u nich zegarki od lat i uważam, że ich usługi są na najwyższym poziomie.

# Klient

31.07.2020 18:30

Polecam z czystym sumieniem Pana Cezarego. Korzystam z jego uslug od lat i jestem calkowicie zadowolony. Prawdziwy fachowiec, ceny umiarkowane.

REKLAMA

# Agnieszka

22.08.2020 15:06

Ja się przerzuciłam z zegarka na smartwtch i powiem wam że super. Co prawda naprawiłam mój ulubiony zegarek ale tak się przyzwyczaiłam do smartwatcha że nawet nie chce mi się zakładać zegarka. Dostałam od męża na rocznice ślubu Garett Women Diana. Jest piękny i bardzo praktyczny. Jak ktoś lubi przydatne gadżety to polecam
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe