Forum › Warszawa
Czy w tak dużym mieście franczyza jest opłacalna?
# Waldemaar 10.11.2015 16:50 |
|
Pytanie do osób, które prowadzą taki biznes. Chciałbym zainwestować trochę i rozwinąć drugą firmę, która będzie zarabiać na moją emeryturę.
|
bazyl21 10.11.2015 19:40 |
|
raczej nikt CI nie powie czy coś się opłaci na sto procent, sam musisz to wiedzieć i wszystko zależy od tego w co chcesz inwestować i w konkretnie którym miejscu Warszawy, przecież też nie podasz na forum komuś gotowego rozwiązania na biznes, zacznij od zrobienia dobrego biznesplanu, zobacz ile musisz zainwestować, oszacuj jakie możesz osiągnąć miesięczne zyski i dopiero decyduj czy faktycznie jest to opłacalny biznes :) po za tym jeśli myślisz, że się opłaca to pewnie tak jest :) powodzenia : )
|
Blanka 10.11.2015 19:52 |
|
Witaj szczerze mówiąc jeśli chodzi o franczyzne to nie jest to zbyt opłacane. Ze względu na koszta jakie trzeba ponieść.Generalnie wkładasz swoje pieniądze i generalnie muszą dzielić się poniesionymi zyskami. Oddajesz procent firmie, o do której masz franczyzne. Lepiej założyć własny biznes.
|
LINKI SPONSOROWANE
Matura przed Tobą? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Znajdź najlepszy kredyt samochodowy online w Finanse.rankomat.pl
Kup bilet
Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.