REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy nie widzicie jak jest fajnie

# emil

31.01.2006 15:22

Zamiast dokładać sobie wzajemnie na forum i udowadniać kto jest lepszy zacznijcie dostrzegać że są jeszcze fajne rzeczy na tym Białołęckim osiedlowym świecie.Jakie?Na przykład możecie mnie odwiedzić i obejrzeć moje buty które wystawiam zawsze na korytarz,możecie powąchać śmieci ale uprzedzam- w worku,no chyba że ktoś chce pokopać.Ludzie jakie ja teraz jem żarcie z oszoła.A jakiego mam poloneza prawie nówka 91rok. To pisałem ja największy BURAK Emil z Zapiżdzia.A może jest większy burak ode mnie ?Odezwij się,choć wątpię-ja jestem najwiekszy.

# emil

31.01.2006 15:27

To jeszcze ja Emil -największy burak z Zapiżdzia. A może się odezwie jakaś Ćwikła?Co? Randka mi się marzy.Ale jest jeden warunek-musi być największą Ćwikłą przecież ma się spotkać z największym burakiem jaki przyjechał kiedykolwiek do Warszawy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.01.2006 16:30

W temacie przetworow owoco-warzywnych i na okolicznosc wyrazonego oczekiwania na buraczany przecier oraz w nawiazaniu do seksualnej insynuacji majacej swoja przyczyne w proponowanej nieznanej kolezance randce, Matka zeznaje:
W zenskim zgromadzeniu siostr, przelozona oferuje zahabitowanym dziewczetom obiadowe menu. Na jutro:
- Pomidorowa z makaronem
- Kotlet mielony z ziemniakami, marchewka...
- Marchewka ! Marchewka ! Yeees !
Ozywila sie cala sala i juz siostry mialy zaintonowac Psalm 23 z radosci na jutrzejsze wydarzenie, gdy Przelozona gestem reki uciszyla sale i niskim, tak umilowanym przez Ksiedza Proboszcza glosem zakumunikowala:
- tarta !
- Ouuu ...
Tyle moze o cwikle... i kompot oczywiscie.

REKLAMA

# clio

31.01.2006 16:53

mój psychiatra powiedział że ty się już "kończysz"muti

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.02.2006 09:30

To chyba dobrze, ze jestes w kontkacie z lekarzem ? Prawda ?

# clio

01.02.2006 10:59

też się cieszę.proponawał żeby ciebie przyprowadzić ale to wioskowy psychol więc taki przypadek jak twój mógłby powalić chłopinę.a tak poza tym to fajnie fajnie.muti a napisz jeszcze jakiś epiliryk są tak dobre że leczą łupież,twardy stolec,fenyloketonurię i wywabiają plamy z serwetek.

REKLAMA

# gość*2

02.02.2006 12:57

oj matka, matka, to taki stary żart jak TY!!!!!!!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.02.2006 15:31

...jeszcze bys sie obejrzal za Mama . A moze bys nawet stanal ? Kto wie...

# clio

03.02.2006 17:47

obejrzał się stanął i zapłakał.czas cię posunął muti.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024