REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy nie widzicie jak jest fajnie

# emil

31.01.2006 15:22

Zamiast dokładać sobie wzajemnie na forum i udowadniać kto jest lepszy zacznijcie dostrzegać że są jeszcze fajne rzeczy na tym Białołęckim osiedlowym świecie.Jakie?Na przykład możecie mnie odwiedzić i obejrzeć moje buty które wystawiam zawsze na korytarz,możecie powąchać śmieci ale uprzedzam- w worku,no chyba że ktoś chce pokopać.Ludzie jakie ja teraz jem żarcie z oszoła.A jakiego mam poloneza prawie nówka 91rok. To pisałem ja największy BURAK Emil z Zapiżdzia.A może jest większy burak ode mnie ?Odezwij się,choć wątpię-ja jestem najwiekszy.

# emil

31.01.2006 15:27

To jeszcze ja Emil -największy burak z Zapiżdzia. A może się odezwie jakaś Ćwikła?Co? Randka mi się marzy.Ale jest jeden warunek-musi być największą Ćwikłą przecież ma się spotkać z największym burakiem jaki przyjechał kiedykolwiek do Warszawy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

31.01.2006 16:30

W temacie przetworow owoco-warzywnych i na okolicznosc wyrazonego oczekiwania na buraczany przecier oraz w nawiazaniu do seksualnej insynuacji majacej swoja przyczyne w proponowanej nieznanej kolezance randce, Matka zeznaje:
W zenskim zgromadzeniu siostr, przelozona oferuje zahabitowanym dziewczetom obiadowe menu. Na jutro:
- Pomidorowa z makaronem
- Kotlet mielony z ziemniakami, marchewka...
- Marchewka ! Marchewka ! Yeees !
Ozywila sie cala sala i juz siostry mialy zaintonowac Psalm 23 z radosci na jutrzejsze wydarzenie, gdy Przelozona gestem reki uciszyla sale i niskim, tak umilowanym przez Ksiedza Proboszcza glosem zakumunikowala:
- tarta !
- Ouuu ...
Tyle moze o cwikle... i kompot oczywiscie.

REKLAMA

# clio

31.01.2006 16:53

mój psychiatra powiedział że ty się już "kończysz"muti

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.02.2006 09:30

To chyba dobrze, ze jestes w kontkacie z lekarzem ? Prawda ?

# clio

01.02.2006 10:59

też się cieszę.proponawał żeby ciebie przyprowadzić ale to wioskowy psychol więc taki przypadek jak twój mógłby powalić chłopinę.a tak poza tym to fajnie fajnie.muti a napisz jeszcze jakiś epiliryk są tak dobre że leczą łupież,twardy stolec,fenyloketonurię i wywabiają plamy z serwetek.

REKLAMA

# gość*2

02.02.2006 12:57

oj matka, matka, to taki stary żart jak TY!!!!!!!!!!

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.02.2006 15:31

...jeszcze bys sie obejrzal za Mama . A moze bys nawet stanal ? Kto wie...

# clio

03.02.2006 17:47

obejrzał się stanął i zapłakał.czas cię posunął muti.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA