REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Czy korzystałeś z korepetycji u swojego dziecka?

 nadiafishma

19.06.2022 21:09

Witam wszystkich. Pytanie jest skierowane do mam. Naprawdę muszę zabrać moje dziecko do korepetytora z matematyki. A najlepiej znaleźć szkołę internetową, w której pracują specjaliści od pracy z dziećmi. Poradźcie mi, jeśli coś wiecie.

 robertvill

19.06.2022 23:23

Byłam w takiej sytuacji i mogę Ci pomóc. Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych korepetytorów z jakiegokolwiek przedmiotu w szkole, radzę skontaktować się z tym miejscem https://easyschool.com.pl/korepetycje/chemia
Ta szkoła internetowa jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku i naucza wszystkich rodzajów przedmiotów. Szkoła przygotowuje dzieci do egzaminów, tak aby zdały je z wynikiem pozytywnym.

 bettyvill

20.06.2022 00:22

Bardzo dziękuję za waszą służbę. Ponieważ znalezienie odpowiedniego korepetytora zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych jest dość skomplikowanym procesem. Zaoszczędziłeś mi wiele czasu.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024