REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Szybki transport wewnętrzny ? Co wybrać ?

 marios

30.03.2017 18:32, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 26.07.2017 18:03

Zastanawiam się nad wsparciem transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie. Myślałem o przenośnikach: hksprojekt.com.pl albo o wózkach widłowych. Co lepsze i wydajniejsze?

 Colt

14.04.2017 08:29

Pierwsze słyszę o takiej firmie, dlatego osobiście bym się na nią nie zdecydował. Też kiedyś miałem podobny problem, ale postawiłem na sprawdzony Eurotex - http://eurotexpoland.pl/. Mają oni konkretny wybór pasów napędowych oraz taśm transportujących, dzięki czemu ich produkty nadają się do niemal każdej gałęzi przemysłu oraz wszędzie, gdzie konieczne jest usprawnienie pracy pod względem transportu.

 Mars40

14.01.2019 11:44

Nie znam się na takich kwestiach, więc nie będę radził niczego konkretnego. Wiem natomiast, że jeśli zależy Wam na tym, by chociażby sprawnie załatwić transport kanapy łódź, to powinniście wykorzystać do tego sprawdzone rozwiązania. Rozejrzyjcie się, jak to wygląda w Waszej okolicy i podejmijcie odpowiednią decyzję.

REKLAMA

 Ambro

23.04.2022 22:08

Transport wewnętrzny najprościej można usprawnić mając holowniki elektryczne. Świetne są holowniki MasterMover https://www.mastermover.com/pl-pl/ Przystosowane są do sprawnego przemieszczania ciężkich ładunków i takih o niestandardowych kształtach. Nadaja się do wąskich pomieszczeń i są wyjątkowo bezpieczne.

# Marek_łódź

17.06.2022 18:22

Zdecydowanie wózki widłowe elektryczne. Są bardziej ekonomiczne i wydajniejsze. Mój typ to Still. No i nie ma problemu z awariami - bo jak coś się dzieje to natychmiast wysyłają wsparcie techniczne. Polecam gorąco.

# Artur_Rybarczyk

17.06.2022 18:27

Sam to przerabiałem jakiś czas temu. Długo się zastanawiałem właśnie nad wózkami widłowymi, ale wpadł mi w międzyczasie taki ciekawy artykuł: https://www.mastermover.com/pl-pl/news/srodki-transportu-wewnetrznego/ . I porównując ceny, a przede wszystkim funkcjonalność, skłoniłem się do elektrycznych holowników. Głównie przemówiły za nimi - niewielkie rozmiary i ergonomia w budowie. To było mega ważne, bo rozbudowywałem swoją firmę, a nie do końca wiedziałem, czy to wyjdzie, więc nie chciałem już angażować dodatkowych środków na powiększenie hali. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Polecam każdemu. Usprawniając transport wewnętrzny w swojej firmie zyskujecie na czasie, wygodzie, ale i profesjonalizmie. Będziecie inaczej oceniani, także w oczach swoich pracowników.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA