REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Czy koniec Zienteckiej ???

# zwykła

12.06.2006 08:37

Dzis jest bohaterką Wyborczej-Mieszkanie na rodzinny dramat to tytuł opowieści o kombinacjach mieszkaniowych.Autorka powinna zadać podstawowe pytanie : czy mamusia sprzedała mieszkanie swoje by przeprowadzić się do Warszawy ,czy może oddała na rzecz miasta z którego się wyprowadzila ? (hi,hi ,hi ).W tę bzdure zaden dorosły mieszkaniec napewno nie wierzy.
Czy osoba której podlega 1,2 tys szkół , 22 tys nauczycieli ,i 11 tys innych pracowników to godny wzór do nasladowania dla patriotów członków PiSu którzy chcą wychowywać naród ?
Czy miesci się w kryteriach slubowania nauczycielskiego ?
Ciekawi mnie jeszcze jedno zapis autorki ...Na tak ważne stanowisko zglosilo ją Prawo i Sprawiedliwość-partia, do której nalezała przed objeciem urzedu.
NO,A TERAZ TO NALEŻY ???
Kolejny amator kwasnych jabłek to jej następca na stołku Vice burmistrza Dariusz Ostrowski.Rzekł on o swej (jeszcze przełozonej )-Ma ogromne zaslugi dla naszej dzielnicy..Za to powinna dostać kilka mieszkań uważa Dariusz Ostrowski (PiS ). Może i żlobek ?
Jako pracownik oświaty mówie krótko ...pogonić ze stanowiska i to szybko bo wkrótce okaże sie że na Białołęce nie ma PiSu.
Po wypowiedzi Ostrowskiego wiem czym winno sie płacić za pseudo zasługi.Wstyd.

# baczek

12.06.2006 11:59

Pazerność to choroba nie omijająca żadnej partii i organizacji.

# Jurek

12.06.2006 19:55

Ta wypowiedż Ostrowskiego to następna kompromitacja PIS-u
Dlaczego takie matoły sa na stanowiskach

REKLAMA

# megi

12.06.2006 22:55

naprawde Ostrowski tak powiedział?! Gdzie to słyszeliście?

# parasol

13.06.2006 08:25

Megi -nie słyszeliście tylko czytaliście w Wyborczej -Stołecznej.Tak to jest jeśli za białołęcką oświate odpowiada inspektor Bhp.Dziwisz sie że dzieci boją się szkoły ?
Ja zastanawiam się co on weżmie na koniec kadencji dla siebie-ile mieszkań ?

# klara

13.06.2006 21:55

Zastanawiam się skąd w Was tyle agresji? Wierzycie we wszystko co napisano w prasie? Obrażacie ludzi i nawet jesli oni nie maja racji, to mozna wszysko nazwać inaczej! A gdyby o Tobie parasol publicznie ktos napisał ześ cymbał? Ciekawe jakbyś sie czuł. I tak dla pewności - nie jestem w żadnej partii, nie kandyduję, ale mam trochę poczucia przyzwoitości i tak zwanej kultury.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy