REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# wilq

01.03.2018 14:07

Jest sens. Są ludzie których nie stać na Internet np. mój sąsiad. Starszy człowiek.
Korzysta z BemowoNet-a żeby robić przelewy i umawiać wizytę u lekarza, a także sprawdzić pocztę i kolejkę do sanatorium. W ten sposób osoby starsze mogą się nauczyć Internetu i z niego pokorzystać nie płacąc rachunku za Internet. Mi samemu zdarza się korzystać z BemowoNet-a jak jest awaria Internetu w TVGórczewskiej.

# xyz

01.03.2018 14:12

#wilq napisał(a) 01.03.2018 14:07
Jest sens. Są ludzie których nie stać na Internet np. mój sąsiad. Starszy człowiek.
Korzysta z BemowoNet-a żeby robić przelewy i umawiać wizytę u lekarza, a także sprawdzić pocztę i kolejkę do sanatorium. W ten sposób osoby starsze mogą się nauczyć Internetu i z niego pokorzystać nie płacąc rachunku za Internet. Mi samemu zdarza się korzystać z BemowoNet-a jak jest awaria Internetu w TVGórczewskiej.

Taki osobom można dofinansować abonament u normalnego operatora. Będzie duuuuuuuuuuuuuużo taniej.

# Ulka

01.03.2018 20:09

Na osiedlu przyjaciol za płotem niemal nie działa i powiedziano mi w lipcu ze działać nie będzie

REKLAMA

# Pisz rozumnie

01.03.2018 21:55

#Ulko, kim jest ten "przyjaciol za płotem", który niemal nie działa?

# Ula

01.03.2018 22:52

Na ulicy Secemińskiej zero zasięgu Bemowo Net :-(

# Jelonki

01.03.2018 22:56

Na Muszlowej czy Legendy próżno szukać netu. Nigdy mnie ani nikomu ze znajomych w tej okolicy nie udało się połączyć. No chyba że nie jesteśmy uznawani za Bemowo.

REKLAMA

# Piotr z Bemowa

01.03.2018 23:53

Na Borowego. Mam dwa nadajniki obok siebie. Ba z okna powinienem widzieć, jak wprowadzali to była jedna kreska i zrywał. Teraz w dobie wszystkich rooterów nadających sygnał po całym paśmie nawet takowego nie znajduje. Pomysł fajny, wykonanie gorsze tylko czy to wina Urzędu czy tego że każdy dostawca daje rooter który pcha swój sygnał po całym możliwym paśmie i nawet nie można tego konfigurować.

# iza

02.03.2018 03:12

Nie działa.

# jelonki

02.03.2018 08:07

Jest sens, ale prędkość jest tragiczna. Mieszkam na Jelonkach przy Borowej Góry i bez problemu łapie zasięg, ale co z tego skoro strona otwiera się kilkadziesiąt sekund. Usprawnić, przyspieszyć i dla wielu mieszkańców będzie bardzo pomocne.

REKLAMA

# emeryt

03.03.2018 13:12

Na Doroszewskiego nie działa , mimo że widać maszt. - podobno jest za wysoko...
Wyłączyć - w tej chwili internet z telefonu kosztuje grosze i emeryci też potrafią z niego korzystać.

# Art

11.03.2018 03:02

Wyki 5, brak zasięgu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA