REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Cosmedica na Terespolskiej

# Wujkowa

16.05.2016 20:38

Jakie są Wasze opinie na temat tej sieci aptek? Moim zdaniem nie ma można wyobrazić sobie lepszego miejsca na robienie lekowych zakupów. Obsługa jest fantastyczna, ceny dobre i szalone promocje, gdzie można za grosze zdobyć super produkty. Właśnie wróciłam z apteki, do której mam najbliżej i powiem Wam, że nie spodziewałam się tego, że w aptece mogę liczyć również na fachową pomoc odnośnie wyboru dermokosmetyków najlepszych dla mojej cery! (www.cosmedica.pl)

# Poli

18.05.2016 13:28

Mam aptekę z tej sieci pod nosem, na ulicy Terespolskiej i w sumie bardzo mnie to cieszy. Podoba mi się ich podejście do klienta, fachowość i profesjonalizm. Mam takie odczucie, że jest to apteka skonstruowana dla współczesnego człowieka, który żyje w pędzie, jednak uporządkowanym Wesołek Nie lubię stać w kolejkach i tam prawie nigdy to się nie zdarza, jestem łowcą promocji i tam często takie się pojawiają, naprawdę rewelacyjne. Lubię też być traktowana poważnie i móc w takich miejscach liczyć na pomoc, kiedy na przykład jestem tuż przed wizytą u lekarza, na które niejednokrotnie trzeba chwilę czekać, a potrzebuję jakiejś pomocy zapobiegawczej, żeby nie rozchorować się jeszcze bardziej

# Lemar

30.05.2016 15:50

Pełen profesjonalizm. Asortyment ułożony przejrzyście, łatwo odnaleźć to, czego się szuka. Obsługa - kompetentna i uprzejma (pan umiał odpowiedzieć na pytanie o konkretny lek - w jakiej postaci jest sprzedawany i jakie ma właściwości). Nie zbywają klienta, potrafią nawiązać z nim kontakt, udzielenie informacji nie jest problemem. Ceny również niezbyt wygórowane.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA