REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Coś o kierowcach

# Maryjan

25.09.2006 08:06

[ŻW] Policja pozwoli jechać szybciej
autor: Piotr Borowiec, Sebastian Sulowski, mz, 2006-09-23, Ostatnia aktualizacja: 2006-09-25
"Dobra wiadomość dla kierowców, którzy nie lubią wlec się po mieście. Już wkrótce po niektórych ulicach będą mogli jeździć nawet o 30 km/h szybciej."
Pokażcie palcem kogoś z wyjątkiem pieszych i rowerzystów przestrzegających jakichkolwiek ograniczeń drogowych. Wszyscy łamią prawo. Są tu dwa interesujące zjawiska. Pierwsze, to uznawanie siebie za osobę niepełnosprawną i parkowanie na specjalnie oznaczonych miejscach. Na zwróconą uwagę - odpowiedź, ja tylko na chwilę. Drugie, to parkowanie gdziekolwiek, np prawie przed drzwiami Champion'a, choć wolnych miejsc w bród. Wniosek pewna część kierowców, płci obojga to półgłówki i buraki.

# zagadka leśna

26.09.2006 08:39

to chyba oczywiste, że większość tych kierowców to element napływowy zamieszkujący mocno zurbanizowane tereny Białołęki i wystawiający notorycznie buty na korytarz; na przedmieściach małych miast rozrzuconych we wschodniej polsce nie obowiązuje zbyt wiele przepisów drogowych dlatego też nie sposób nauczyć się poprawnej jazdy w gąszczu samochodów na warszawskich ulicach; prawdziwy warszawski kierowca nie panoszy się tak jak napływowi pracownicy banków lub kas w leclercu, ma swojo godność, niestety buractwo się szerzy wraz ze wzrostem nowych osiedli, jest to tendencja narastająca i nieodwracalna, trzeba się do tego przyzwyczaić i pogodzić z tym, że wchodzi nowe ze słomo wystająco z butów

# Matt Riggs

26.09.2006 23:25

Zagadko leśna, jeśli jesteś taka miastowa i warszawska to dlaczego piszesz jak wieśniak? Czyżbyś była też elementem napływowym ze słomą z butów wystającą? Szanuj się!!!!

REKLAMA

# zagadka leśna

27.09.2006 08:05

rigs jesteś tu widać nowy więc z pokoro śledź moje texty i czerp z nich sprawdzone wiadomości na temat elementu napływowego wciskającego sie w każdy zakamarek życia stolicy
jeśli chcesz to moge również wyłożyć ci istote życia politycznego białołęki oraz Who Is Who na tym forum
ciekawe spostrzeżenie na temat mojej pisowni... zatem... piszę jak wieśniak? hmmmm... a wieśniaki tak piszo??

# Matt Riggs

27.09.2006 23:17

Jak piszesz tak i czytasz (niezbyt uważnie) - Riggs nie rigs. Spoko z wykładami, bo nie lubię pouczeń. A kim jesteś (na tym forum)? Nowy nie jestem, ale nie o to chodzi.

# zagadka leśna

28.09.2006 08:26

jestem twoim przewodnikiem duchowym, poprowadzę cię za rękę jeśli chcesz :D:D:D:D:D rigsie

REKLAMA

# Matt Riggs

28.09.2006 20:50

A dokąd mnie możesz doprowadzić? W swietlaną przyszłość?Zacząłem sie obawiać. Kolejny przewodnik po kilku znanych politykach, którzy obiecywali złote góry. Co za świat. 5xD wyjaśnij przewodniku.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024