REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Tybulec

08.06.2021 14:41

Kupić po taniości poligon w rezerwacie przyrody, a później mieć pretensje do wszystkich, że nie można tam bloków budować.

# Łukasz1111

09.06.2021 08:50

Kto tą działkę należącą do miasta sprzedał ?

# s.r. 67

09.06.2021 09:12

Ta działka, jak wszystkie tereny wojskowe, należała najprawdopodobniej do Skarbu Państwa, a nie miasta.

REKLAMA

# WrednyKocur

10.06.2021 12:41

A między Chmielną, a Złotą SM sprzedała jedyny kawałek zieleni, z którego korzystali jej właśni mieszkańcy. Też pozwolenia na budowę właściciel nie dostał, ogrodził wszystko blachą w uj i jest git - widok w oczy kole, z psem jak złodziej przez wyrwę w płocie trzeba przechodzić, w tak ustronnym miejscu miejscowa menelnia ma swoją metę, za ogrodzeniem stosy butelek i puszek i wali tojką. Jedyne kto się cieszy, to okoliczne ptactwo i kocury na nie polujące. Jest super. Pozdrawiam spółdzielnię - ile wzięliście?

# Christopher

11.06.2021 00:04

Dobry "cfaniaczek" ten okręglicki i spółka. Prokuratura powinna prześwietlić "transparentność" transakcji w drodze której wszedł w posiadanie terenu. A "covidowe" domki rozebrać na jego koszt, ma z czego płacić.

# Thomas Weir

19.06.2021 06:54

Witam drodzy,
Nazywam się Thomas Weir. Jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem. Rozumiem, że podczas blokady rząd udzielił pomocy członkom społeczeństwa. dokonano tego poprzez wysłanie większej ilości pieniędzy do banków, aby wesprzeć przedsiębiorstwa i złagodzić koszty utrzymania. odpowiednie banki zainwestowały te pieniądze w międzynarodowe firmy i inne firmy, aby zwiększyć zyski. odmawianie ludziom pożyczek. podążając za tym zrozumieniem, postanowiłem zaoferować pożyczkę małym i dużym firmom, pożyczkę osobistą, pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i pożyczkę studencką. ma to na celu pomóc ludziom wyjść z utraty biznesu i głodu. . o jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mail:thomasweirven@hotmail.com lub przez numer Whatsapp +1(475)2789 324 osobiście i wskaż, ile możesz pożyczyć. Omówię z Tobą ten proces i skieruję Cię na moją platformę internetową, aby zakończyć proces pożyczkowy i otrzymać pożyczkę w ciągu trzech dni roboczych.
z poważaniem,
Tomasz Weir.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA