REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

CO TO JEST ROZWÓJ

# piotrek

29.10.2006 08:36

Wąsacz zawsze mówi.."Biała rozwija się i musi się rozwijać" Co to znaczy ?
czy rozwojem możemy nazwać upchnięcie na tak małym terenie 2 krotnej ilości mieszkańców jaka wzrosła w Białej od kilku lat?
czy rozwojem możemy nazwać wycinanie wszystkiego co zielone, pomników przyrody, wydm(też pomnik), lasów zagajniów, a tłumaczeniem jest , bo ludzie muszą mieć gdzie mieszkać?
Oni mają ludzi gdzieś!!! Mieszkańców Konwaliowej traktują jak bydło, tzn, że innych też tak postrzegają.
Nie ludzie, tylko kasa im w głowie, sprzedaż gruntu, rossmówki z developerami, powdykonawcy, a potem kolejna kaska do budżetu....tez dzielnicy. KASA NIE LUDKI SĄ DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE, TZN, ŻE ROZWÓJ OZNACZA TYLKO JEDNO-KASA!!!!
Kosztem tak ważnych rzeczy.
p.s. Pomimo iz korki przybierają na sile, budownictwo Białej prze do przodu,a ja mam w dupie Wąsaczowy rozwój Białej kiedy to stoję w korku na Modlińskiej(Wąsacze do tego doprowadzili) z rana i wieczorem, a Wąsacze wychodzą na tym do przodu pieprząc juz nie wiem ile lat o mostku pónocnym.
I zaścianek wierzy, że Wąsacz to zbawca, tylko nie biorą pod uwagę tego, kto do tego dopuścił.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy