REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

CO TO JEST ROZWÓJ

# piotrek

29.10.2006 08:36

Wąsacz zawsze mówi.."Biała rozwija się i musi się rozwijać" Co to znaczy ?
czy rozwojem możemy nazwać upchnięcie na tak małym terenie 2 krotnej ilości mieszkańców jaka wzrosła w Białej od kilku lat?
czy rozwojem możemy nazwać wycinanie wszystkiego co zielone, pomników przyrody, wydm(też pomnik), lasów zagajniów, a tłumaczeniem jest , bo ludzie muszą mieć gdzie mieszkać?
Oni mają ludzi gdzieś!!! Mieszkańców Konwaliowej traktują jak bydło, tzn, że innych też tak postrzegają.
Nie ludzie, tylko kasa im w głowie, sprzedaż gruntu, rossmówki z developerami, powdykonawcy, a potem kolejna kaska do budżetu....tez dzielnicy. KASA NIE LUDKI SĄ DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE, TZN, ŻE ROZWÓJ OZNACZA TYLKO JEDNO-KASA!!!!
Kosztem tak ważnych rzeczy.
p.s. Pomimo iz korki przybierają na sile, budownictwo Białej prze do przodu,a ja mam w dupie Wąsaczowy rozwój Białej kiedy to stoję w korku na Modlińskiej(Wąsacze do tego doprowadzili) z rana i wieczorem, a Wąsacze wychodzą na tym do przodu pieprząc juz nie wiem ile lat o mostku pónocnym.
I zaścianek wierzy, że Wąsacz to zbawca, tylko nie biorą pod uwagę tego, kto do tego dopuścił.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe