REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Michał K.

29.11.2020 17:38

W tym przypadku dużo mogłoby pomóc wdrożenie innowacji do biznesu. Mówię tutaj o odpowiednich programach i aplikacjach, które wspierają kierowników i przebieg procesów na różnych etapach firmy. Również na Hucie. Firma z podobnej branży, w której ja pracuję korzysta z programów firmy https://www.anegis.com/pl, które w przypadku procesów produkcyjnych są wręcz niezastąpione. Warto o tym pomyśleć.

# ANNA CROMA FINANSOWANIE

30.11.2020 18:45

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci
UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

# Banas

05.04.2021 13:11

Pracowałem na produkcji w podobnej branży i wiem doskonale, jak ważne są usprawnienia. Musimy stawiać na nowoczesne rozwiązania wtedy całe przedsiębiorstwo bedzie się rozwijać. Nam pomógł system https://www.anegis.com/uslugi-it/wdrozenie-erp idealny dla branży produkcyjnej. Myślę, że whucie też by mógł się sprawdzić.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024