REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ciul

16.09.2019 09:18

Sklepy sa potrzebne to nie znikają. Regulowanie gospodarką to lata PRL. Na szczęście są i są unikatem na skalę europy. Nawet w Rosji alko sprzdaje się tylko do 23.

# zmk

16.09.2019 09:58

#muremzaMARIO

# Romek77

17.09.2019 07:24

Sklepy z alkoholami są potrzebne bo nie znikają haha. Z dopalaczami tež nie znikały, co więcej rosły lawinowo. Co to za głupi argument. To jakieś lobby sklepikarzy. Ludzie mogą się obejść bez kupienia alkoholu o 2 w nocy. Kupią przed 22 lub 23 to będą pić kulturalnie w domu lub w pubie, a nie drzeč morde pod blokiem, że kobieta się boi przejść do klatki.

REKLAMA

# symforjan

18.09.2019 17:01

HIPOKRYCI wszystkich krajów łączcie się i dajcie odpór chamstwu i prostactwu, zapijaczonym menelom i półgłówkom, którzy bez 2,5 promila nie potrafią funkcjonować. Ich życie bez alkoholu jest puste i bezwartościowe. Ja jestem HIPOKRYTĄ i mówię stanowcze NIE.

# Stokar

30.11.2021 11:51

Lepiej nie pić, sam przestałem kilka lat temu, zobaczcie jakie są https://www.medycznydetox.pl/blog/8-korzysci-z-odstawienia-alkoholu

# zewsząd i znikąd

24.09.2022 17:04

Jestem za zamknięciem sklepów "Alkohole 24" i nie piję alkoholu w ogóle.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe