REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Centrum degradacji wału wiślanego

# NN

01.03.2005 19:08

Fajny sposób zarobienia pieniędzy przy pomocy piły łańcuchowej, spychacza, starej koparki i kilku facetów w kufajkach.

# CC

02.03.2005 09:08

Ale w czym rzecz ? Może kilka słów więcej?

# piotrek

02.03.2005 22:42

REPERUJĄ WAŁ ŻEBY NAS WODA NIE ZALAŁA..............OGNISTA CHYBA.
DOBRY FACHOWIEC JAK COŚ ROBI NP SILNIK W SAMOCHODZIE, TO PO NAPRAWIE CHYBA NIE ZOSTAWIA POOBIJANYCH BŁOTNIKÓW, STŁUCZONYCH LAMP I ZABRUDZONYCH FEKALIAMI SIEDZEŃ, A NIESTETY TAK TO ODBYWA SIĘ NAD NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKICH RZEK..........SYF, KIŁA I MOGIŁA.........

REKLAMA

 Rudolf

03.03.2005 07:28

Ja jestem ciekaw tylko jednego. Cy jak prace na wale dojdą już na wysokość ul. Swiętosławskiego to dalej bedą wycinać wszystko po zachodniej stronie wału tzn od Wisły. Czy jeżeli tam jest miejsce po wschodniej stronie wału to czy konieczne jest wycinanie tych wszystkich krzaków i drzewek.
I jeszcze jedno mnie zastanawia. Wisła robi się coraz szersza, po trochu zabierając kawałki brzegu, zaczyna zbliżać się do wału. I sądze że sam wał tego może nie wytrzymać. Przy seminarium to została już niewielka odległość od Wisły, ale kilkanaście lat na naprawe jeszcze jest.

# NN

03.03.2005 17:30

Zgodnie z zaleceniem wycinają niestety wszystko w odległości 3 metrów od podnóża wału. Takie przepisy. Wał na tym ucierpi estetycznie, poniewaz będzie wyglądał jak pirs węglowy z chodnikiem na wierzchołku. Takie czasy.
Nadchodzący sezon będzie definitywnie stracony w tym rejonie dla spacerowiczów i rowerzystów. Miejmy nadzieję, że tylko ten.

# śmieszek

03.03.2005 21:21

Egzamin na WPiA (Wydzial Prawa i Administracji) na Uniwersytecie
Gdanskim.
Egzaminator do starajacego sie:
-Dlaczego chce pan studiowac wlasnie prawo? I to u nas?
-Tato... nie wyglupiaj sie

REKLAMA

# deresa

08.03.2005 10:01

Czy macie jakies propozycje aby ten stan rzeczy zmienić? Abyśmy mogli żyć czyście i bezpieczniej ?
Ja zaczęłam od siebie, mam mniej miejsca w małym mieszkaniu ale z całą rodziną sortujemy śmieci. Zbieramy makulaturę, szkło, i opakowania PET - te odpady przyjmuje domek ekologiczny koło IKEA, sortujemy pozostałe plastiki i folie - wrzucamy do pojemników o napisie plastik - choć tu mam najmniejszą wiarę, że to prawidłowo zagospodarują. Co możecie mie doradzić we własnym zakresie co jeszcze robić by ratowac Wisłę i resztę czystego świata ? Pozdrawiam

# piotrek

09.03.2005 10:01

nabijanie ludzi w butelkę z tą segregacją. wszystko ładnie wygląda do momentu przyjazdu ciężarówki, 3 pojemniki niestety są opróżniane na 1 kupę(ludzie się namęczą a wyniki jak widać).
segregacja to następne oszustwo naszych administracji(nie ma takiego (wdrożonego) programu, a owacje już dawno w tym temacie odbyły się.............

# Tony

09.03.2005 17:35

Nabijanie i nie. Zgodnie z obowiązującymn prawodawstwem każde większe wysypisko (a tylko takie niedługo zostrana ze względów wymagań technologicznych i eknomicznych) musi prowadzić segregacje odpadów (i przedewszystkim się z niej rozliczać i wypełniąć narzucone normy segregacji). Dlatego niektóre rodzaje posegreowanych odpadów są juz wręcz poszukiwane. O dziwo podobno trudno jest o (jednorodne) odpady z polietylenu gdy ktoś chce uruchomic instalachję do przeróbki, znaczy gdzieś to już jest zużywane.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy