REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Buspas na Modlińskiej jednak powstanie

 Rudolf

05.12.2004 15:27

Tak jak w tytule, tylko musi byc odpowiednia pogoda na wymalowanie wszystkiego. Info z Faktu.

# gosc

05.12.2004 16:00

Super.
Tylko, żeby policja dopisała i łapała handlowców pomykających tym pasem.

# TOST

05.12.2004 17:39

ciekawe po co , skoro i tak kierowcy autobusów nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego

REKLAMA

 Rudolf

05.12.2004 20:16

Ja i tak jestem przekonany, że kierowcy bedą nim jeździc, bo jak tylu kierowców jeździ po ścieżkach i chodnikach, to żaden buspas nie robi im różnicy. Jak jeden pojedzie to reszta za nim.

# gosc

05.12.2004 20:28

A przy moście będą na nich czekali panowie w mundurach liczacy na latwy zarobek mandatowy.
Obserwowanie paniki kierowców, którzy wówczas będą usiłowali wrócić na pas samochodowy to będzie prawdziwa przyjemność.

# Obywatel PL

05.12.2004 22:47

Z tego co sie orientuje to idea buspasa powstała głownie po to aby rozładować korki przy wjeździe na most Grota.Ale co z tego że go wymalują.Jest tylko jedna nitka wjazdu na most.Teraz co prawda zrobili dwa pasy ale jak wyłączą jeden z nich żeby zrobić z niegi buspas to dopiero zakorkuje Modlińską.
Wydaje mi sie że jedyną szansą na rozładowanie korków na Białołęce jest
1.Budowa mostu pólnocnego
2.Przebudowa ulicy Modlińskiej
Jest jeszcze jedna sprawa o której mało sie mówi.Istnieje ryzyko że jeżeli most Grota i dojazdy nie zostaną wyremontowane i zmodernizowane to może zostać on wyłączony z ruchu albo ruch na nim może być ograniczony.Ze most jest w złym stanie niech świadczą choćby podpory pod nim ustawione na wysokości kościoła na Żeraniu.

REKLAMA

# karol krawczyk

06.12.2004 08:33

ja mam jeszcze inne pomysły na poprawę sytuacji korkowej na modlińskiej
1. Most Północny na przedłużeniu Mehoffera
2. Most Północniejszy na wylocie Topolowej
3. Metro Nowodwory za jakieś trzy miesiące
4. Linia tramwajowa od Ratusza do Żerania na pasie zieleni na Modlińskiej
5. Poszerzenie Modlińskiej i wtedy budowa buspasa
6. Trzy nitki Modlińskiej wchodzące na most Grota
7. Wiadukt przy Ekspresowej
8. Wiadukt przy Konwaliowej
I to chyba wszystko...
Fajnie.... :-)))

# Obywatel PL

06.12.2004 11:38

Karol Krawczyk pisz obywatelski projekt ustawy i zbieramy podpisy.Może się uda :) Pozdrawiam

# M.

06.12.2004 22:05

Rudolf nic się nie zmieniłeś, jak Ci powiedziałem MOJE zdanie o jeżdzeniu po chodniku, choć sam wcześniej na ten temat nie myślałeś nic, tak po mojej wizycie u Ciebie napisałeś dumnie o 20:16 że i tak będą kierowcy śmigać po chodniku i nic z tych buspasów nie będzie!! to dlatego tak się śpieszyłem od Tomaszka do domu?żeby Ci usłyszany tekst nie wyleciał z głowy, żeby za pamięci go wpisać!! wstydź się!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break