REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

BOMI

# wiejek

01.12.2004 09:35

obsluga straszna, mam nadzieje ze jakoś Pani na wędlinach sie "dotrą" bo jak narazie to porażka.

# eo

01.12.2004 10:17

rzeczywiście obsługa marna

# Mieszkaniec

01.12.2004 10:27

Daj im szansę. Personelu więcej niż wędlin i klientów razem wziętych. Spodziewali się chyba opustoszenia Arkadii po otwarciu Galerii po Dębami. Ze 3/4 ekspedientek pewnie wyrzucą, gdy głównego ekonoma BOMI wybudzi ze snu brak szturmu na zawyżone ceny. I może dokona ponownej, niezwykle skomplikowanej analizy, która wykaże, że ludzie nawet w "ładnych osiedlach" nie wydają piniędzy bez opamiętania.

REKLAMA

# misiek

01.12.2004 13:40

fakt ceny na niektore art. wysokie ale w Clifie w bomi jest podobnie, moze w m alych osiedlowych sklepikach troche ceny obniza

# rewa

01.12.2004 14:35

Całe centrum jest drogie i jak na razie słabo zaopatrzone

# pmk

01.12.2004 21:09

No chyba nie jest wcale tak żle. Bomi, to są chyba pierwsze delikatesy w tej części Warszawy. Jeśli ktoś nie chce, to moze przeciez dalej robić zakupy tam gdzie dotąd. A jak ktoś lubi sos pesto, przednią oliwę, wędzone ostrygi, dobrą herbatę czy czekoladę, to ma niedaleko (nie musi jeżdzić po to do Centrum)

REKLAMA

# riva

02.12.2004 10:21

Jest Centrum Handlowe na Tarchominie i wciąż nie ma porządnego sklepu z butami. Jakieś fatum?

# mól-książkowy

02.12.2004 13:21

księgarni chyba też żadnej nie ma...

# Kotkaa

02.12.2004 16:39

Molu, tu się mylisz. Może nie ma księgarni z prawdziwego zdarzenia, ale jest bardzo sympatyczny sklepik z książkami na starym bazarku przy Porajów - jeśli czegoś tam nie ma, to zawsze można zamówić. Jest też (mój ulubiony) antykwariat (w sąsiedniej alejce), jeśli się trafi na właścicieli (albo ma się dużo samozaparcia) to można trafić na prawdziwe perełki - albo choćby odszukać starych dobrych przyjaciół (tam kompletowałam Chmielewską).
A brakuje... ciągle brakuje kawiarni :(

REKLAMA

# JK

02.12.2004 16:44

I kina, teatru, szpitala, ogródka jordanowskiego itd. itp.

# adrian t

02.12.2004 16:46

Zgadza się, są dobrze zaoptarzone i miła obsługa. Do obsługi nie można sie przyczepić w księgarence dla dzieci w nowym centrum handlowym, ale zaopatrzenie - fatalne. W budce na bazarku maja większy wybór. Mam nadzieje, że to się poprawi. galeria na Topolowej nie robi oszałamiajacego wrażenia - optyk, IDEA, PLUS, prasa. Najfajniejsze sa piłeczki dla dzieci, ale obawiam sie, ze przy tak nedznym handlu (mało sklepów i słaby wybór towarów), to niestety piłeczki szybko splajtują, bo rodzice nie będą tu dużo czasu spedzać na zakupach.
Mam nadzieje, że to poczatki i wkrótce nastąpi poprawa, bo jak na razie - oferta handlowa jest mizerna.

# mc koneser

02.12.2004 17:06

brakuje kina mc'donalda jakieś kilka sklepów z ciuchami i wtedy można by pokusić się o zakupy w tym miejscu narazie poczekamy zobaczymy

REKLAMA

# antypis

03.12.2004 10:35

Jakie to smutne, że wydarzeniem, które wzbudza - co prawda niewielkie, ale jednak - emocje, jest otwarcie jakiegoś Bomi i centrum handlowego. To kolejne potwierdzenie smutnego faktu, że żyjemy na pustyni.

# Yogi

03.12.2004 21:30

Po waszych postach osmielam sie przypomniec dyskusje o budowie centrum handlowo-rozrywkowego na Tarchominie. Wyraznie zaznaczam, ze idzie mi o obiekt nie tylko handlowy, bo to tylko czesc naszych potrzeb. Male obiekty rozrzucone po osiedlach moga zaspokoic tylko potrzeby elementarne(codzienne). Nam zas trzeba tak naprawde wszystkiego!!! Stanowisko naszych wladz w tej sprawie (negatywne) jest anachronizmem i przypomina walke byka z parowozem. Ja Pod Debami bylem raz z zona i nastepny bedzie moze kiedys ( bo po co?) a zakupy nadal robimy w Warszawie. Zycze im powodzenia , ale przyszlosc widze niezbyt rozowa.

# gosc

05.12.2004 16:03

Dziwne godziny funkcjonowania w niedzielę - jechałem ok. 10h30 obok i widziałem zawracające samochody, ludzie nie wiedzieli, że to centrum jest czynne od 11.
Ciekawe, czy ci, co zawrócili, powrócą?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

05.12.2004 16:54

Dobry Wieczor Gosciu ? Czy My tu dobrze czytamy ?
Ty byles o 10:30 pod Bomi !? To ty nie byles o tej porze w kosciele !!! Co ???
I ty sobie tu zurpujesz jakies prawo do robienia porzadkow ze zle parkujacymi samochodami ?
I ty uwazasz, ze masz moralne prawo wezwac straz miejska !?
Wiecie co ? ... no slow po prostu brakuje, jak sie pomysli, ze wsrod nas jest ktos taki, jak Kolega Gosc

# gosc

05.12.2004 20:31

Droga Marginalio z Gdańska.
O 10h30 jechałem dość nietypową dla mnie trasą na basen.
Dla Twojej informacji, już na basenie, pod prysznicem byłem nagi, co niewątpliwie podnieci Cie na tyle, aby popsuć kolejny wątek na tym forum.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

06.12.2004 15:39

A wczoraj Moj Drogi Gosciu byl taki film pod tytulem "Mr Jones" i rzecz dziala sie wsrod osob obywajacych grupowa terapie psychologiczna, i wszyscy mieli przedstawiac swoj problem, jak sie z nim wewnetrznie zmagaja, i wszyscy oczywiscie ladnie cwiczyli oprocz jednego Pana Wariata, ktory sobie stal. I podeszla do niego Pani Pielegniarka Przelozona i pyta: A Pan ? Nie nadaje Pan swoim zmaganiom z problemem zadnej ekspresji ?
Na co uslyszala: A ja mam erekcje :)
I chcemy Ci jeszcze powiedziec, ze mimo tego, ze doszlo do tej erekcji "nie pod prysznicem", nic zlego sie nie stalo, wszystko skonczylo sie dobrze o ile dobry moze byc zwiazek Wariata z Kobieta, moze wiec i ten watek bedzie mial to szczescie, wyjatkowe szczescie, szczescie godne wieczoru, w ktorym cudow moc nadaja dzieci Mikolajom...

REKLAMA

# gosc

06.12.2004 22:47

Droga Marginalio z Gdańska.
Musisz być w życiu bardzo samotna z tą swoją bezinteresowną złością do całego świata.
Intryguje mnie co jest takiego w naszej dzielnicy, że przygarnia taką masę frustratów? Tylko niska cena mieszkań, cz coś więcej - klimacik Polfy, promieniujące BTSy?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy