REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# sis

12.11.2014 13:11

A co z dziurawą Marywilską był pan tam panie burmistrzu?ostatnio koło tam urwałam masakra dlaczego marginalizuje pan tamtą część Białołęki?zapraszam na przejażdżkę Marywilską

# PeKiN

12.11.2014 13:12

Dlaczego tak późno rozwiążecie ? Nie mieliście czasu podczas obecnej kadencji ?

# abrakadabra

12.11.2014 14:14

Zmodernizowana Skarbka z Gór? A w ogóle to był Pan kiedykolwiek na tej ulicy? Ta uliczka to kawałek asfaltu a kawałek zapadającej się kostki, do tego dochodzą chodniki szerokosci w niektórych miejscach poniżej 1 m, czyli z naruszeniem przepisów w tym zakresie, a Pan mówi, że ta ulica jest zmodernizowana?! Gratuluję wiedzy!

REKLAMA

# Ber

12.11.2014 14:39

Moja wolą, czyli wolą wyborcy jest aby Pan podjął prace w swoim zawodzie i nie piastował żadnego państwowego stanowiska.

# Taltos2

12.11.2014 15:29

Co do kostki, to wina co poniektórych Wspólnot, które nie wyraziły zgody na oddanie części działek pod drogę publiczną... A na prywatnej ziemi samorząd asfaltu nie położy.
Szerokość chodników też byłaby do zrobienia(wystarczyłoby poprzesuwać trochę ogrodzenia, co jednak wiązałoby się z wykupem gruntów), ale przy oporze (patrz kostka) niektórych Wspólnot - brak woli w Urzędzie Dzielnicy do kopania się z koniem. W końcu jakieś chodniki są

# kokos

12.11.2014 17:28

Burmistrzu obiecanki cacanki a głupiemu radość miała być zrobiona Marywilska juz mowa była o tym w 2010 poszerzona do czterech pasów nowe chodniki przystanki a tu co?jak na wsi żeby jeździć Marywilską to najlepiej terenówką dziura na dziurze koleina na kolei nie i zapadający się wiadukt na Marcelinie.Ile można czekać na modernizację tak ważnej dla Białołęki ulicy zapraszam w weekend jak pół Warszawy przyjedzie na zakupy do centrum Handlowego marywilska 44chińczykow pitrafiliście ulkokować ale odpowiedniiej infrastruktury to już rozumu zabrakłou

REKLAMA

# Czarny

12.11.2014 17:45

Frustracja może prowadzić do poważnych chorób a nawet bezp ......

# Ze Zdziarskiej

12.11.2014 21:25

A ulice porządne kiedy będą? Białołęcka, Katy Grodziskie , Zdziarska wołają o pomstę do nieba.

 antyurzędnik

12.11.2014 21:51

A skąd burmistrz ma pewność, że on rozwiąże problem przedszkoli do 2017 roku? Oznaczałoby to, że jest pewien wyboru i rządów do 2017 roku? Prorok czy co?

REKLAMA

 antyurzędnik

12.11.2014 21:53

Proponuję czytelnikom zwrócić uwagę na czas przyszły i przeszły. Kto z kandydatów używa częściej czasu przeszłego? Może ktoś z nudów podsumuje i podrzuci?

# człowiek pojedyńczy

13.11.2014 01:02

Ja natomiast proponuję zwrócić uwagę na liczbę mnogą "my" (rozwiążemy).
Stąd pytanie:
czy burmistrz jest riozdwojony ?

# szamocin

13.11.2014 08:10

Ulica Szamocin, która stała się przelotówką jest wąska bez pobocza i chodnika. Nie ma tygodnia bez stłuczki lub lądowania w rowie. Ulicą Szamocin poruszają się piesi w tym dzieci. Może autobus bezpośrednio do metra, do gminy i przychodni na Milenijną gdzie jest rehabilitacja? Jeśli chodzi o wodociąg Panie burmistrzu tam też lipa. Przypominam, że to też Białołęka. Rozumiem, że do 2017 roku nie mamy co liczyć na zmiany w tej części dzielnicy? Ja już Panu dziękuję.

REKLAMA

# kaszanka

13.11.2014 18:05

moje dziecko w 2017 bedzie juz wszkole
więc mnie już problem przedszkoli w 2017 nie bedzie interesował
podziekuje Panu Burmistrzowi w niedziele przy urnie za ostatnie 4 lata nierządów PO

# realista

13.11.2014 20:02

Panie Piotrze
nie raz czytałem Pana obietnice i Pana programy (przez 8 lat nazbierało się tego)
śmiać mi się z nich chciało, bo była to tylko mowa trawa
jako burmistrz też się Pan nie popisał
ale jeśli wejdzie Pan do RW to gwarantuję Panu, że nie dam Panu spokoju i będę od Pana wymagał więcej niż Pan sobie myśli i wyobraża

# nicky70

14.11.2014 20:45

Jak czytam wypociny tych mądrali to śmiać mi się chce. Jaworski zrobił więcej przez rok burmistrzowania aniżeli oni razem wzięci przez całe swoje zakichane życie. Potrafią tylko brednie wypisywać i wiecznie truć na tych forach. Najlepiej byłoby dać władzę tym wszystkim "specjalistom" lokalnym na rok. Dopiero by porządzili!... Ten b...l po nich to trzeba byłoby sprzątać ze 2 kadencje. Szczekają bo Jaworski zrobi wynik a PO wygra. A oni wszyscy z tymi swoimi pseudospołecznikami jak zwykle zajmą się tym co jedynie potrafią: wrzaskami i bezmyślnymi protestami. Bo do niczego innego się nie nadają.

REKLAMA

# Jan Poczobut

14.11.2014 22:02

Festiwal cudów i obietnic bez pokrycia trwa jeszcze do godziny 24. Może wymyśli Pan jeszcze jakąś bajeczkę Panie Burmistrzu? Może metro na Białołękę do 2017?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break