REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# sis

12.11.2014 13:11

A co z dziurawą Marywilską był pan tam panie burmistrzu?ostatnio koło tam urwałam masakra dlaczego marginalizuje pan tamtą część Białołęki?zapraszam na przejażdżkę Marywilską

# PeKiN

12.11.2014 13:12

Dlaczego tak późno rozwiążecie ? Nie mieliście czasu podczas obecnej kadencji ?

# abrakadabra

12.11.2014 14:14

Zmodernizowana Skarbka z Gór? A w ogóle to był Pan kiedykolwiek na tej ulicy? Ta uliczka to kawałek asfaltu a kawałek zapadającej się kostki, do tego dochodzą chodniki szerokosci w niektórych miejscach poniżej 1 m, czyli z naruszeniem przepisów w tym zakresie, a Pan mówi, że ta ulica jest zmodernizowana?! Gratuluję wiedzy!

REKLAMA

# Ber

12.11.2014 14:39

Moja wolą, czyli wolą wyborcy jest aby Pan podjął prace w swoim zawodzie i nie piastował żadnego państwowego stanowiska.

# Taltos2

12.11.2014 15:29

Co do kostki, to wina co poniektórych Wspólnot, które nie wyraziły zgody na oddanie części działek pod drogę publiczną... A na prywatnej ziemi samorząd asfaltu nie położy.
Szerokość chodników też byłaby do zrobienia(wystarczyłoby poprzesuwać trochę ogrodzenia, co jednak wiązałoby się z wykupem gruntów), ale przy oporze (patrz kostka) niektórych Wspólnot - brak woli w Urzędzie Dzielnicy do kopania się z koniem. W końcu jakieś chodniki są

# kokos

12.11.2014 17:28

Burmistrzu obiecanki cacanki a głupiemu radość miała być zrobiona Marywilska juz mowa była o tym w 2010 poszerzona do czterech pasów nowe chodniki przystanki a tu co?jak na wsi żeby jeździć Marywilską to najlepiej terenówką dziura na dziurze koleina na kolei nie i zapadający się wiadukt na Marcelinie.Ile można czekać na modernizację tak ważnej dla Białołęki ulicy zapraszam w weekend jak pół Warszawy przyjedzie na zakupy do centrum Handlowego marywilska 44chińczykow pitrafiliście ulkokować ale odpowiedniiej infrastruktury to już rozumu zabrakłou

REKLAMA

# Czarny

12.11.2014 17:45

Frustracja może prowadzić do poważnych chorób a nawet bezp ......

# Ze Zdziarskiej

12.11.2014 21:25

A ulice porządne kiedy będą? Białołęcka, Katy Grodziskie , Zdziarska wołają o pomstę do nieba.

 antyurzędnik

12.11.2014 21:51

A skąd burmistrz ma pewność, że on rozwiąże problem przedszkoli do 2017 roku? Oznaczałoby to, że jest pewien wyboru i rządów do 2017 roku? Prorok czy co?

REKLAMA

 antyurzędnik

12.11.2014 21:53

Proponuję czytelnikom zwrócić uwagę na czas przyszły i przeszły. Kto z kandydatów używa częściej czasu przeszłego? Może ktoś z nudów podsumuje i podrzuci?

# człowiek pojedyńczy

13.11.2014 01:02

Ja natomiast proponuję zwrócić uwagę na liczbę mnogą "my" (rozwiążemy).
Stąd pytanie:
czy burmistrz jest riozdwojony ?

# szamocin

13.11.2014 08:10

Ulica Szamocin, która stała się przelotówką jest wąska bez pobocza i chodnika. Nie ma tygodnia bez stłuczki lub lądowania w rowie. Ulicą Szamocin poruszają się piesi w tym dzieci. Może autobus bezpośrednio do metra, do gminy i przychodni na Milenijną gdzie jest rehabilitacja? Jeśli chodzi o wodociąg Panie burmistrzu tam też lipa. Przypominam, że to też Białołęka. Rozumiem, że do 2017 roku nie mamy co liczyć na zmiany w tej części dzielnicy? Ja już Panu dziękuję.

REKLAMA

# kaszanka

13.11.2014 18:05

moje dziecko w 2017 bedzie juz wszkole
więc mnie już problem przedszkoli w 2017 nie bedzie interesował
podziekuje Panu Burmistrzowi w niedziele przy urnie za ostatnie 4 lata nierządów PO

# realista

13.11.2014 20:02

Panie Piotrze
nie raz czytałem Pana obietnice i Pana programy (przez 8 lat nazbierało się tego)
śmiać mi się z nich chciało, bo była to tylko mowa trawa
jako burmistrz też się Pan nie popisał
ale jeśli wejdzie Pan do RW to gwarantuję Panu, że nie dam Panu spokoju i będę od Pana wymagał więcej niż Pan sobie myśli i wyobraża

# nicky70

14.11.2014 20:45

Jak czytam wypociny tych mądrali to śmiać mi się chce. Jaworski zrobił więcej przez rok burmistrzowania aniżeli oni razem wzięci przez całe swoje zakichane życie. Potrafią tylko brednie wypisywać i wiecznie truć na tych forach. Najlepiej byłoby dać władzę tym wszystkim "specjalistom" lokalnym na rok. Dopiero by porządzili!... Ten b...l po nich to trzeba byłoby sprzątać ze 2 kadencje. Szczekają bo Jaworski zrobi wynik a PO wygra. A oni wszyscy z tymi swoimi pseudospołecznikami jak zwykle zajmą się tym co jedynie potrafią: wrzaskami i bezmyślnymi protestami. Bo do niczego innego się nie nadają.

REKLAMA

# Jan Poczobut

14.11.2014 22:02

Festiwal cudów i obietnic bez pokrycia trwa jeszcze do godziny 24. Może wymyśli Pan jeszcze jakąś bajeczkę Panie Burmistrzu? Może metro na Białołękę do 2017?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break