REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# majki

27.02.2013 11:08

Co z lotniskiem w tym wariancie? Do likwidacji? Jeśli tak to co z resztą terenu? Dla dewelopera? A deweloper już się władzom gminy opłacił czy dopiero zamierza?
Likwidacja lotniska to zmiana tej części Bemowa o 180 stopni - na gorsze. Prędzej czy później powstałyby tam bloki. Jeśli ktoś woli mieć pare tysięcy nowych sąsiadów (i ich auta) w zamian za lotnisko to gratuluję. I nie mówcie że jest głośno, bo mieszkam dwa bloki od lotniska.

# Bla bla

27.02.2013 14:20

A ja mieszkam cztery bloki dalej i wytrzymać nie można od tych awionetek!!!
Jak zapowiadają wyż to startują awionetki co kilka minut!
W Berlinie pod naciskiem społeczeństwa zlikwidowano lotnisko w mieście-tu też tak będzie ale dopiero jak będzie katastrofa z kilkunastoma ofiarami(matka z dzieckiem na rękach i tym podobne obrazki)....
A skoro Ty mieszkasz dwa bloki od lotniska to statystycznie....

# dajan55

28.02.2013 09:30

Będzie tak jak chce GDDKiA - oni zawsze wszystko najlepiej wiedzą - jak to się mówi - pozjadali wszystkie rozumy - żebyśmy mieli czekać na drogę jeszcze 20 lat to tak się stanie - na tego pokomunistycznego molocha nie ma mocnych - za mocne politycznie umocowanie !!!

REKLAMA

# janek_z_ursynowa

28.02.2013 10:57

aż się wierzyć nie chce, czy władze Bemowa występują przeciwko swoim mieszkańcom. Przecież tunel to lepsze rozwiązanie i mniej uciążliwe dla mieszkańców, a okres budowy i tak i tak będzie uciążliwy, ale to tymczasowe.
Dziwne, jestem z Ursynowa i mieszkam obok planowanej obwodnicy, jakby mi władze Ursynowa zaproponowały trasę naziemną, to byłaby to ich ostatnia kadencja.

# zjelonek

28.02.2013 13:00

janek z ursynowa nie wie gdzie jest Maczka - poprawdzenie tamtędy trasy zapobiegłoby kolejnemu podziałowi Bemowa trasą ekspresową . Obietnice GDDKiA znamy - S7 też rzekomo miała być w tunelu ( ale to chyba była plotka rozpuszczona przez deweloperów z Dywizjonu i Pełczyńskiego )

# Bob Rozbieracz

28.02.2013 19:32

Oho, wybory się zbliżają, bo burMISZCZ się obudził. Może przed wyborami dzielnica znowu się szarpnie i jakiś brakujący chodnik wybuduje. Na przykład przy Lazurowej... Bo autostrada to za wysokie loty...

REKLAMA

# qwerty

28.02.2013 21:25

S8 jeżeli już. Właściwie to Aleja Obrońców Grodna.

# alik

01.03.2013 18:53

hmmmm dzielnica pozbawi się placu po koncerty wszelkie?

# adam_

01.03.2013 19:51

Urzedasy z Bemowa chcą teraz wepchnąć tę trasę w kierunku Chomiczówki i Piasków...ten pomysł był już opisywany..to byłaby katastrofa komunikacyjna w tym rejonie...pomysl sprowadza sie do uczynienia z Maczka czesci trasy ekspresowej i pociągniecia jej z jednej strony do Trasy AK a z drugiej w Księzycową i dalej przez Chomiczówke...jak chcecie cwaniaczki innego ulokowania tej trasy to niech idzie przez środek lotniska a nie podsuwajcie tego Bielanom! macie cale lotnisko do dyspozycji ktore juz dawno powinno byc zlikwidowane

REKLAMA

# bobo

05.03.2013 14:23

Dla mnie dziwne jest krzyżowanie się głównych ekspresówek (s7 i s8) w mieście?
Już dziś jadąc popołudniem Powązkowską w kierunku Bemowa napotykam korek chcących skręcić w lewo do s8, a jak dojdzie możliwość przejazdu maczka do s7 i do Łomianek i Izabelina strach pomyśleć. Zapomniałem o Białołęce i TMP , która to Białołeka już sparaliżowała Bielany i okupuje każdy metr trawnika.

# bobo

06.03.2013 08:25

tak tak

# BoTi

24.06.2013 15:43

sprawa likwidacji lotniska jest praktycznie przesądzona, nikt przy zdrowych zmysłach nie trzyma takiego terenu w centrum stolicy dla kilku amatorów mocnych wrażeń w zdezelowanej awionetce, wygląda na to że władze potrafią liczyć i nie zamierzają dokładać do interesu 1.5 mld. A teren lotniska? Cóż, mam nadzieję że powstanie w końcu coś dla mieszkańców Bemowa, w każdym razie trzeba tego pilnować i patrzeć władzy na ręce.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA