REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# eRDe

15.01.2013 17:33

Ciekawe czy prace będą szły równie "sprawnie" jak przy budowie drugiej nitki Kasprowicza:)

# R17

15.01.2013 22:02

To samo chciałem napisać. Kasprowicza miało być robione bodaj 14 miesięcy i ma 6-7 w plecy. Tak więc 2 lata to realnie mówimy o 3 latach jeśli wszystko będzie przebiegało tak sprawnie.

# Zizu

16.01.2013 13:03

No nie przesadzajmy. Z tymi instalacjami są zawsze problemy w Warszawie. Południowa Obwodnica Warszawy ma obsuwę w kilku miejscach przez instalacje podziemne, słupy wysokiego napięcia itp. Na budowanej trasie Salomea-Wolica jest skrzynka z prądem, która skutecznie zablokowała w tym roku prace. Na Bielanach tak samo.
Chciałbym tutaj przy okazji zgłosić, że na ulicy Przytyk, tuż przy budowanej drugiej jezdni Kasprowicza, co jakiś czas na środku ulicy pęka rura i zalewa ulicę i podwórka. Ostatnio zauważyłem, że nowo wyremontowana Przytyk, na wysokości sklepu/piekarni jest cała pofalowana i zaraz znowu będzie do remontu.

REKLAMA

# R17

16.01.2013 14:59

Ok ale jeśli coś jest standardem to nie zakładaj 12 miesięcy a załóż 14, bo lepiej skończyć przed czasem aniżeli zawsze być w plecy.

# piotrz

16.01.2013 15:06

czy ktoś może mi powiedzieć po co na tym odcinku mają być dwie jezdnie? Czy nie uważacie, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto? Ruch na tym odcinku jest minimalny, w zupełności wystarczą dwa pasy ruchu. Ewentualnie można byłoby poszerzyć Reymonta tak aby mogły tędy autobusy w dwóch kierunkach jeździć i aby zmieściły się zatoczki autobusowe. Moim zdaniem można wykorzystać te pieniądze o wiele lepiej np. na remont Wólczyńskiej czy Arkuszowej albo przebudowę Conrada albo Przy Agorze. Tam też bez sensu jest 4-pasmowy odcinek Sokratesa, którym jeździ niewiele samochodów.

# ryhor

16.01.2013 15:39

No właśnie. Po co ta Reymonta? Czy w tej relacji tworzą się jakieś korki albo zatory? A Wólczyńska to obraz nędzy i rozpaczy od Reymonta do Arkuszowej. Czy oni nie mają zamiaru już nigdy uporządkować skrzyżowania Wólczyńskiej z Nocznickiego?

REKLAMA

# R17

16.01.2013 18:15

#piotrz
Nie będę się wypowiadał na temat sensu. Ale co masz na myśli pisząc przebudowę Przy Agorze?

# ....

16.01.2013 21:13

Akurat Przy Agorze to ciężko się dopatrzeć potrzeby rozbudowy.
Reymonta ma być jakąś arterią łączącą Bielany z Bemowem, więc rozmach musi być :P.

# ja!

17.01.2013 14:26

Akurat Soratesa jest ok. TO cała reszta jest bez sensu. Fakt, że Reymonta na tym odcinku nie potrzebuje 2 pasów, a przebudowa Wółczyńskiej i Arkuszowej to powinien być priorytet.

REKLAMA

# piotrz

21.01.2013 16:53

#R17
Jeśli chodzi o Przy Agorze to generalnie jest ok. ale ruch na tym odcinku jest duży i powinni na skrzyżowaniu z Wrzeciono zrobić światła oraz coś zrobić z miejscami parkingowymi. Chodzi mi głównie o brak logiki: Sokratesa jest szeroka ale niewielki ruch, budynki w dużej odległości od jezdni a na Przy Aorze ruch wiekszy, duże sklepy i budynki mieszkalne w pobliżu. Jest tam niebezpiecznie. Tak samo Conrada, większy ruch, zabudowa, ale jezdnia tylko jedna. Totalna bzdura. Zauważyłem, że czasami buduje się tam gdzie jest najłatwiej a nie tam gdzie tego potrzeba. Przykładem moze być robienie ekspresowki z katowickiej, czy tych pieniedzy nie można było przeznaczyć na 7 w kier. Gdańska albo na Kraków? Lepiej zrobić z dwóch jezdni ........ dwie jezdnie.

# R17

24.01.2013 17:10

Czy ja wiem czy światła są potrzebne? Przy Agorze ruch może spory ale nie ma gdzie się rozpędzić bo auta parkujące powodują, że się uważa a przy przejściach są wysepki spowalniające i pozwalające przejść na raty. I rzadko ja przynajmniej tam czekam na przejście dłużej niż "chwilę" a za to praktycznie nigdy nie czeka się jak na skrzyżowaniach Przy Agorze i Wrzeciono przechodzisz przez tą drugą. A światła by to powodowały. Nie ma też problemu z włączaniem się do ruch z Wrzeciona a tak co chwila będzie nowy cykl i stopowanie aut z Przy Agorze jak nic nie chce jechać.
Jakoś nie widzę sensu takich mian na Przy Agorze. Tak samo jak parkowanie jest wyznaczone gdzie, równolegle do ulicy i tak naprawdę akurat tam nie przeszkadza specjalnie.

# aaa

01.02.2013 15:57

test

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break