REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

brednie, brednie, brednie...

# 119

23.10.2006 13:54

zaglądam na to forum codziennie i co widzę od kilku tygodni?
merytoryczne przepychanki, dowody na to kto jest lepszy i kto co ma do zaoferowania wyborcom, wyszło szydło z wora i już widać co to za forum, myślałem, że wypowiadają się tu ludzie z białołęki, których obchodzi i interesuje to co się dzieje w naszej dzielnicy a co niekoniecznie związane jest z polityką ale nieeee, jednak nie, forum okazało się polem bitewnym przyszłych darmozjadów pchających się do ratusza, wnioski są żałosne; próbujecie się przekrzykiwać i przeciągać na swoją stronę ale chyba nie zauważyliście, że zwyczajnych mieszkańców w zasadzie tu nie ma, są tylko chętni do ratusza, po co się przekrzykujecie skoro echa waszych kłótni na nic się zdają, ciekaw jestem czy jakaś postronna osóbka czyta te wasze wypociny i przekonuje się do kogoś albo nie, po co bredzicie, po co te deliberacje, kogo obchodzi jakaś niegospodarność czy piękne plany PO, zobaczycie zresztą po frekwencji jak lud ma was w głębokim poważaniu, buehehehehe
żałosne, żałosne

# B.W.

23.10.2006 14:27

My/Wy?
Gdzie JA jestem?
Was w głębokim poważaniu czy siebie?

# niewyborca

23.10.2006 19:39

my to ludzie pracujący i płacący na wasze diety. a wy to wszystko wiedzący. nic nie robiący radni. majacy w głebokim powazaniu nas. wyborców, jak otrzymacie to co chcecie. czyli mandat. czy B.W. zrozumiałeś???????? I dziwisz się , że nam już się to znudziło, a wasza postawa obrzydziła nam udział w jakichkolwiek wyborach????? sami się wybierajcie, zakładam 20 % frekwencję, ale uwierzcie nam, że to wasza zasługa. nie jestem zwolennikiem żadnej opcji, po prostu uczciwy człowiek, ale na wybory już nie pójdę......

REKLAMA

# B.Włodkowski

23.10.2006 21:39

Ale ja nie jestem i nie byłem nigdy radnym!

# prawdomówny

24.10.2006 00:00

#niewyborca <-- brak wyboru to też wybór. Pozwalasz aby Tobą rządzili cfaniacy made in (nie)Gospodarność a jedyne co robisz to narzekasz.

# 119

25.10.2006 08:37

prawdomówny za chwilkę zacznie się dyskusja do której zmierzasz, ja powiem, że skoro nie Gospodarność to kogo mam wybrać a ty jako przedstawiciel opcji już masz zapewne gotową odpowiedź, aż jestem zaskoczony, że niewyborca coś tu napisał nie spodziewałem się żadnego głosu zgadzającego się ze mną
wystarczy spojrzeć na mapę gronkiewicz-walt dołączoną do wyborczej, przecież to absurdalny zbiór jakichś astronomicznych zachcianek (tu uwaga do zwolenników PO - akurat ta mapka wpadła mi w ręce i o niej napisałem a nie dlatego, że jestem zwolennikiem marcinkiwicza czy kogoś innego), czy ja mam podjąć decyzję o głosowaniu na kogoś kto takie pierdoły opowiada? taką mapkę to i ja mógłbym skomponowac a nawet lepszą, żadne, powtarzam żadne z kandydatów nie jest w stanie przekonać mnie do swoich pomysłów, interesują mnie decyzje a nie obietnice, nie będę głosował na obietnice,
piękna decyzja - ograniczenie ruchu tirów w warszawie, proste, nieskomplikowane i szybko wykonane - bajka po prostu, czy nie tak powinno być?
zamiast bredzić na forum, które czytają i tak w większości osoby związane przekonaniami z PO weźcie się do roboty niekoniecznie w strukturach władzy w ratuszu... sie uniosłem

REKLAMA

# 119

25.10.2006 08:55

B.W. wystąp i przyznaj się kim zatem jesteś i kim chcesz być, powiedz to wyraźnie, podaję gotową formułkę:
"Ja B.W. pragnę całym sercem dopchać się do ratusza i kosić kasę na przetargach, przewałach oraz obsadzać wszystkie możliwe stanowiska na które, mam wpływ swoimi bezrobotnymi, potrzebującymi znajomkami i rodziną. Chcę także stwarzać pozory ciężkiej pracy, mam wiele pomysłów, których co prawda nie jestem w stanie zrealizować ze względu na swoje małe doświadczenie i kompletną nieudolność ale nie o to przecież chodzi. Pragnę również zapewnić moich wyborców, że będę dbał o ich interesy, zajmował się ich bolączkami oraz starał się być godnym przedstawicielem ludu białołęki. Taka funkcja wymaga prezencji, oczywiste zatem będzie, że przez pierwsze cztery lata mojej kanedncji będę z całą mocą starał się dorobić odpowiedniej pozycji, kontaktów i pieniędzy, które wyniosą mnie na wyżyny, z których będzie dokładnie widać wszystkie problemy naszej dzielnicy. Co z tego, że przez mgłę... Na wysokości czasem bywają problemy z widocznością. Wzorem dla mnie, mentorem mym i światłem jest były prezydent warszawy, który wypełniwszy swe obowiązki najlepiej jak było można osiadł we własnym lesie opłacanym z unijnej kasy. Uroczyście obiecuję, przycięgam i zapewniam, że na 100% (słownie sto procent) dotrzymam swoich obietnic przynajmniej w kwesti zdobycia uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwie. Moim hasłami wyborczymi: Most Północny W Dwa Lata, Metro Nowodwory, Nie Spalarni, Precz Z Nepotyzmem Innych Ugrupowań Niż Moje, Tesco Dla Ciebie, Dla Rodziny, Białołęka Rozrywkowym Centrum Stolicy - Przecież Nie Ma Rzeczy Niemożliwych. Głosujcie na mnie, będzie na pewno lepiej. Z "poważaniem" B.W."

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.10.2006 09:28

A - ''tak mi dopomoz bog'' - gdzie ?

# 119

25.10.2006 15:17

on jest chyba z PO więc ten wtręt byłby hmmm... jakby nie na miejscu :-)))

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.10.2006 12:54

He...
no, Bartek wez i popatrz, jak cie tutejsi Przesiedlency postrzegaja !
Tyle wysilku, tyle taniej kokieterii, zamieszania z Aga, wyciagania Jezuy, jak krolika z rekawa, licytacji swietych, erudycyjnych popisow na rozne ''tematy'' z biblii , i co ? Ha, ha, ha...
I za moment zostaniesz nieslubnym wnukiem tego niemieckiego antyfaszysty , co z obozu koncentracyjnego przepisal sie na wlasna prosbe do wermachtu, bo tam lepiej karmili.
O ironio losu, o zafajdany splocie okolicznosci !
A co na to twoi mocodawcy z narodowo-katolickiej falangi ? Poslali cie z misja w ramiona Radzyminskiej Familiady, do tego ukladu, o ktorym z takim przejeciem mowi para twoich ulubionych zabawek kapielowych... po co ? Po to, zebys co miesiac, grzecznie przytargal na zaplecze 1700 zlotych , czyli to, co zostanie na stole po rozszarpaniu publicznej kasy. Chyba nie sadzisz, ze Mama zapytaja cie, czy te pieniadze aby nie smierdza ? Zatem pomysl tylko, ze ty, taki delikatny, muzycznie i nie tylko ofiarowany osrodkowi kultu religijnego... bedziesz swoim nazwiskiem i swoja facjata firmowal to g... wienko ? Za co ? Za to, ze cie uczesali biedaku, odziali w wiskozowy komplecik z Auchan, dali papieru na druk nieczytanej broszury i stado naiwnych do spolecznej ( czytaj: nieodplatnej ) roboty...
A efekt jaki jest !?
Czlonek PO !
Ale ty robisz wrazenie takiego, co za tysiac siedemset mozesz byc czlonkiem. Cokolwiek mialoby to znaczyc.

# Włodkowski

26.10.2006 17:07

Matko, Członek - to brzmi dumnie.
Matko, broszura jest czytana (cholera, muszę zacząć o tym pamiętać!)
Matko, wiskozowy komplecik? Który? Ten czarny czy biały?
Matko, zabawki kąpielowe mam zielone (od niedawna). Cokolwiek miałoby to znaczyć.
119 - BW. to ja, to jasne, przedszkolaki wiedzą, wielokrotnie tak podpsisywałem się na forum. Ale przysięga chu....wa, bo napisałem wszem i wobec, że NICZEGO NIE OBIECUJĘ. Więc, dupa. Nawet Bóg nie dopomoże!

# prawdomówny

26.10.2006 19:52

Ehh... Wcale nie mam jakiejś gotowej odpowiedzi na pytanie na kogo masz głosować to Twoja sprawa.
Poprostu założyłem że jak jesteś niezadowolony z tego co się dzieje w dzielnicy to jesteś niezadowolony z 12 letnich dokonań sitwy niegospodarności.
Pozdrawiam

REKLAMA

# Bartek W.

26.10.2006 21:17

Z tego wniosek - najlepiej liczyć (i głosować) na siebie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA