REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# on i ska

13.07.2023 15:42

Teraz będzie miał potrójny dożywotni zakaz...

# Madbutcher

14.07.2023 09:17

#on i ska napisał(a) 13.07.2023 15:42
Teraz będzie miał potrójny dożywotni zakaz...
No, skoro podwójny dożywotni zakaz go nie powstrzymał, to potrójny już na pewno to zrobi.
Muszę przyznać, że ilekroć czytam takie artykuły, jestem w szoku, bo byłem święcie przekonany, że fakt odebrania prawa jazdy, czy też wlepienia dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów FIZYCZNIE UNIEMOŻLIWIA kierowanie samochodem. A tu proszę, to jednak się daje zrobić. Szok i niedowierzanie!!!111111

# Erneścio

24.07.2023 15:09

Jego nie do aresztu tylko na oddział z gumowymi ścianami zapakować powinni teraz.
On serio chciał wiać policji tym sztruclem?
Szacun dla gościa za odwagę, chęci i przede wszystkim próbę zrealizowania niemożliwego.
Mi zabrali na rok trzy lata temu, depłem sobie na A2, myslałem że odstawię policyjnych i zonk był. Serio myślałem, że 180KM e C220 dość młodym mi stykie i szczena mi siadła gdy przy 245km/h jeszcze mnie wyprzedzili.
Dobre mają te BMU teraz, szacun dla MSWiA za taki gest, no, no, nie pogadasz. 1000zł 20pkt i roczek bez kółka mi przyciosali. Trochę to głupie bo gdy mijasz granicę do DE a tam skreślone 130km/h stoi i możesz sobie i 300km/h jakimś Porschakiem hulać a u nas to jakby jeszcze taka patologia na tych autostradach. Mercedesem 2 letnim przy 130km/h na odcinku 500-600km stwarzam 500x większe zagrożenie będąc w wieku lat 47 aniżeli jadąc 220km/h. Czemu? Bo uśśśfa zasnąć idzie przy takiej prędkości a pow. 200 to coś się przynajmniej dzieje. Nasz kraj nie jest jeszcze nauczony niemieckiej autobahnowej kulturki, zatem nie mam żalu że zapakowali mi nagród tyle ile zapakowali. Stali sobie skitrani na paringu na wylocie, myślałem że dłuuuuuugo im zejdzie zebrać się i dojśc do choćby 255km/h. No to się przyejchałem a do Odry mi zostało 8km ufafaffa mać :)))
Kiedyś to były inne czasy, przyjechało się z zachodu jakimś leciwym W124 w dizlu, cisnęło się "Siódemką" 160 to gdy wypatrzyli a staliu jakimś CARO ATU PLUS to nawet dupska nie ruszali z miejsca :)) a dziś wszystko się zmieniło :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break