REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Brama garażowa z automatyką w Warszawie

16.05.2016 14:08 #mastama
Dziń dobry. chce zamontować bramę garażową segmentową z automatyką. mysle o markowej firmie Hormann

Myślicie,że to dobra opcja?
16.05.2016 15:02 #tomek292
Ja jakiś czas temu remontowałem garaż. Na początku myslałem nad czymś tańszym ale potem poczytałem sobie opinie o bramach w sieci i warto jest jednak zainwestować w coś porządniejszego. Opinia jest taka,że dobre bramy nie zacinają się i mniejsze jest ryzyko awarii automatyki. Bramę mam już od roku. Jest wygodna, wszystko ładnie chodzi.
Zamawiałem ją w tej firmie:
http://www.rapi.com.pl/
22.06.2016 08:51 #tabaciarz
Od siebie mogę polecić bramę firmy benstal. Zakładali bramę u mnie i jestem zadowolony.
Benstal
22.06.2016 08:52 #andrzejjerzyna
Od siebie mogę polecić bramę firmy benstal. Zakładali bramę u mnie i jestem zadowolony.
Benstal
13.01.2017 17:02 malvinka_
My na wiosnę też będziemy kombinować z garażem. Pewnie zdecydujemy się na bramę segmentową, ale myśleliśmy raczej nad firmą Nice http://www.nice.pl/ . Widzę, że mają w ofercie od razu napędy do takich bram. Znacie tę firmę?
REKLAMA
26.04.2017 22:11 #Romeusz
BFT. Włoskie siłowniki, bardzo dobre, nowoczesne. Mam od kilku lat już taką automatykę i jest praktycznie bezawaryjna.
20.11.2017 13:25 #tomaszbb
Ja tutaj musze dodac jeszcze jedną godną polecenia firmę https://www.cgt.com.pl/
Dla mnie zdecydowanie najlepsza.
20.11.2017 14:37 #syfiasssta reklama.
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
11.12.2017 13:37 #janek992
Dla mnie, jeśli chodzi o bramy garażowe liderem jest firma Dopler. Przeszukałem wiele firm, zanim zdecydowałem się na zakup i powiem szczerze, że to oni mieli najlepsze jakościowo bramy i w najlepszej cenie. Wiem, że produkują również bramy przemysłowe.
11.12.2017 14:43 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....
REKLAMA
02.01.2018 11:25 #Pyleb
Jeśli zależy ci na czasie to sprawdź MERGODOORS - Przemysłowe Bramy. Zobaczysz co to znaczy być szybko i dobrze obsłużonym haha :D
02.01.2018 11:26 #bardzoo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
04.01.2018 15:08 Januszek_K
Hej Mastama, jeśli szukasz dobrego rodzaju bramy garażowej w rozsądnej cenie to polecam sprawdzić w firmach pod Warszawą - kilka minut drogi ale cenowo wyjdziesz bardziej na swoje. Ja swojego czasu zamawiałem rolety zewnętrzne w Sulejówku w OslonyDoOkien.pl i jak porównałem ceny to jest taniej a wcale nie wiele dalej. Może też spróbuj w ten sposób? Z tego co widzę to mają na stronie bramy garażowe rolowane więc warto sprawdzić osobiście lub telefonicznie czy też innego rodzaju bram tam nie ma. Obsługa galancie, cenowo fajnie i odległość też wcale nie na końcu świata :) Pozdrawiam
05.01.2018 10:58 #przykre to
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają..
09.04.2018 13:37 #bonix
Ja wprawdzie zakładałem bramę w domu we Wrocławiu, ale zależało mi na takiej z pełną i dobrze skoordynowaną automatyką do bram i udało mi się coś wybrać od tego sprzedawcy http://www.grodex.pl - ma produkty od dwóch moim zdaniem najlepszych producentów. Wszystko zależy od tego, czego dokładnie klient poszukuje, ale myślę, że każdy wybierze z takiej oferty coś dla siebie. No chyba, że ktoś ma jakieś całkowicie nietypowe rozwiązanie, wtedy może być trochę gorzej. Ale takich przypadków nie ma też chyba zbyt wiele :))
09.04.2018 13:52 #Lars Uvenback Moeken
04.06.2018 09:09 #Erikk
Ja wybrałem segmentową bramę garażową RenoMatic Light i jak najbardziej mogę Ci ją polecić. Dobra jakość wykonania, objęta 10 letnią gwarancją i co ważne nie tylko pięknie wykończona ale również dobrze izolowana (o grubości 42mm). Po stronie zewnętrznej pokryta jest specjalnie przygotowanym materiałem, który zabezpiecza ją dodatkowo przed negatywnym działaniem promieniowania UV.
27.02.2019 12:15 #malik33
A dla mnie zrobili bramę na wymiar do magazyny w firmie Doorbau. Solidna i tania, do tego długa gwarancja. Polecam.
14.04.2019 18:40 #JakobM.
Niedawno zleciłem wykonanie bramy segmentowej w warszawskiej firmie Doorbau. Robią bramy na wymiar i są w tym naprawdę znakomici.
22.05.2019 13:19 pieknyolek
Serdecznie polecam http://nowakbramy.pl/
24.05.2019 19:57 #Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
29.05.2019 22:41 #Bydzia
Polecam bramy z firmy http://doorbau.pl
22.06.2019 18:44 #Ligus Damian
Także polecam firmę Doorbau z Michałowic. Solidni i tani.
02.07.2019 07:28 #Detons
Zobaczcie sobie jeszcze bramy Hormann: www.hormann.pl

Aktualnie mam od nic bramę rolowaną. Montaż bramy typu rollmatic kosztuje więcej, niż montaż bramy uchylnej czy segmentowej. Ale moim zdaniem warto bo ma kilka swoich zalet.
Bramy rolowane, w odróżnieniu od bram uchylnych, nie wymagają wiele przestrzeni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz garażu w jakim sa zamontowane. Tak więc zaoszczedzisz miejsce na podjeździe. Działają podobnie jak żaluzje w oknie.
No i dochodzą tutaj kwestie bezpieczeństwa. I nie chodzi tylko i wyłącznie o solidność wykonania, ale brama taka posiada wiele zabezpieczeń przeciwko temu aby ktoś niepowołany sie dostał.

Jestem zadowolony z bramy.
17.09.2019 19:47 #JakobM.
Bramy do obiektów przemysłowych - polecam firmę Doorbau. sp. z o.o.
17.10.2019 21:10 #DamiK
Polecam Doorbau Bramy. Ceny producenta dużo niższe niż u innych często reklamowanych firm.
12.11.2019 14:47 #grzesiek123
Mogę szczerze polecić Abram, sam potrzebowałem bramy do większego obiektu i bardzo polecam. Bez problemu można się z nimi dogadać i mają dobrze rozbudowaną ofertę.
17.12.2019 12:34 #Gregorio0
Hörmann jak najbardziej najlepszy z możliwych wyborów. Ja zamawiałem bramę tej marki w firmie Elko http://elko.kalisz.pl/ , która jest ich autoryzowanym partnerem. Zajmują się także ich montażem, także dają pewność, że wszystko zostanie zrobione tak jak należy.
21.04.2020 18:36 #Maniks
Polecam tą firmę https://www.doorbau.pl/
26.11.2020 23:17 #Amerg
Polecam napędy z BFT, bardzo dobrze wykonane i ciche, nawet po wielu latach. Dodatkowo bardzo proste podłączenie i programowanie dzięki przemyślanej centrali. Dodatkowo mają coś takiego, jak u-link i u-control, dwa rozwiązania, które znacząco wpływają na komfort użytkowania
30.11.2020 17:14 #Klaster
U siebie też mam BFT w bramie wjazdowej oraz garażowe. 3 lata. 0 problemów. Raz zaprogramowany siłownik do tej pory działa i nie trzeba z nim nic robić. Szczerze powiem, że przez ten czas ani razu nie miałem też wezwanego serwisu, co uważam za duży sukces
16.12.2020 19:39 #agatw
zerknij na www.interwomo.pl

250/4918 

• Poleć
  • Polub Tu Stolica
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA