REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Mmm

07.04.2017 13:29

A ile spośród tych dziecki jest z Targowka? Napiszcie ile jest z Bialoleki! Przywrócić rejonizację i nie będzie problemu!

 Taltos2

07.04.2017 14:23

A te z Białołęki to jakieś "inne" dzieci są? Czółki i zieloną skórę mają?

 Taltos2

07.04.2017 16:11

A te z Białołęki to jakieś "inne" dzieci są? Czółki i zieloną skórę mają? Dzielnice Wawy nie mają własnych pieniędzy, cała kasa idzie z miasta na realizację zadań, także na utrzymanie przedszkoli w poszczególnych dzielnicach. Skoro więc rodzice płacą podatki w Wawie - a to jedno z kryteriów, żeby w ogóle się załapać na miejsce w przedszkolu, to WSZYSTKIE dzieciaki z Wawy mają prawo do miejsca w przedszkolu. A nie tylko "Nur fur Targówek".

REKLAMA

# Mmm

07.04.2017 19:51

Mieszkasz na Białołęce poślij dziecko do przedszkola na Białołęce. Paranoja żeby dziecko sie nie dostawało do przedszkola, do którego ma 100 metrów, ale dziecko z Derb już tak! A dziecko z Bródna niech spada na bambus? co mnie obchodzi czy na Twoim wygwizdowie jest przedszkole? Trzeba było myśleć gdzie sie kupuje mieszkanie. Ja mam dać do prywatnego żeby Tobie było wygodniej? Paranoja

# Kolaborant

08.04.2017 07:12

Ten antonik niech się bierze za robotę i załatwia

# Targówek dla ludzi

10.04.2017 08:08

Przez 10 lat na Targówku wybudowano 2 przedszkola.
Kiedy moje dzieci chodziły do przedszkola właśnie 10 lat temu to w przedszkolach były 4-5 grup łącznie ok 100-120 dzieci teraz jest prawie 200.
Zamiast budować nowe przedszkola lub dofinansowywać pobyt w prywatnych, to dostawiają baraki, likwidują sale gimnastyczne, jeszcze chwila i nie będzie kuchni i posiłki z kuchni polowej będą wydawane.
Zawsze na Targówku było dużo dzieci, jak piszą że brakuje 400 miejsc tzn ze trzeba wybudować 3-4 przedszkola.
Tylko że zanim je wybudują to nowi mieszkańcy z pola PGR czy z Głębockiej będą potrzebować dodatkowych dwóch przedszkoli.
Może warto wdrożyć dofinansowania do małych rodzinnych-prywatnych przedszkoli- jak nie chce się budować nowych, na pewno to wyjdzie taniej.
Na Targówku w tym roku dofinansowanie jest dla ok 130 dzieci

REKLAMA

# Mama Ania

12.04.2017 15:43

Tak jak w szkołach jest rejonizacja tak powinno być i w przedszkolach do jasnej cholery

# Mmm

12.04.2017 16:27

Dokładnie mama Ania, obecna sytuacja jest patologiczna

# Mamaztargowka

12.04.2017 22:31

Ja też jestem za rejonizacja... Mam żłobek 10m od klatki a wożę codziennie dziecko na Pragę bo tam się dostało i to tylko dlatego, że otwierali nową placówkę i mało było zgłoszeń. Teraz to dostać się tam graniczy z cudem... Bardzo chętnie zwolnie miejsce jeśli będzie miejsce u mnie pod domem

REKLAMA

# amelinda

16.11.2017 09:15

Niestety ale jest jak jest. Bardzo trudno jest zapisać dziecko do przedszkola państwowego (słyszałam,że w niektórych tego typu miejscach trzeba zapisywać dziecko jeszcze jak jest w brzuchu bo oczekiwanie na dostanie się do przedszkola jest kilkuletnie).
Mozna się zawsze ratować zapisaniem malucha do przedszkola prywatnie. Zapisy całoroczne prowadzi Ciuchcia puch puch

# amelinda

16.11.2017 09:15

http://www.puchpuch.pl - tutaj jest ich strona www.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe