REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Blokersi

# Duśka

11.05.2003 14:05

Czy na waszych osiedlach blokersi też całe wieczory piją piwo, śmieją się histerycznie i katują was łupaną "muzyką" z otwartych samochodów? Można się wściec. Całe wieczory, a nawet i do 2 i 3 rano - tak jest przynajmniej u mnie na Erazma. Mam ochotę ich oblać benzyną i podpalić. Twarze nie skalane myślą, od rana stoją pod sklepem i zapijają piwko na kaca po wieczornym piciu. A około 18 już są znowu. Duśka

# asd

11.05.2003 21:49

Na Porajów jest to samo!! Piją piwo albo wódkę przy trzepaku!! Zaczepiają ludzi stojąc na klatkach!! A Policja nie reaguje, albo przyjeżdża po paru godzinach!! asd

# Vladymir

12.05.2003 22:48

A czego słuchaja ? "Ich Troje", czy też podobnego badziewia ?

REKLAMA

# Duśka

12.05.2003 23:13

Słuchają niestety czegoś, czego ja nie potrafię pomimo moich zamiłowań muzycznych, nigdzie dopasować. To jest coś jakby szybkie rytmiczne walenie polączone z techno i bełkotem. Okropieństwo. Napewno nie uspokaja, raczej wyprzedza rytm serca i wprawia w stan zaniepokojenia. Otwierają drzwi w samochodzie i katują wszystkich dokoła. I rzecz ciekawa, że to cholernie wyraźnie słychać w domu, a jak się wyjdzie na balkon to już nie tak. Duśka

# Vladymir

13.05.2003 23:03

Bo dom, a w zasadzie pokój w bloku z wielkiej płyty działa jak tzw "puszka Faraday'a",znacie to zjawisko z fizyki, tak są konstruowane pokoje odsłuchowe dla audiofilów /to tacy maniacy, którzy za piecyk wiernie wzmacniający muzykę płacą 30.000 PLN, są takie ceny,oczywiście nie w supermarketach/. Natomiast blokersi, którzy tak katują Duskę, zapewne używają subwoofera /to taka podłużna rura umieszczona w bagażniku samochodu do emitowania z gigantyczną siłą niskich dźwięków basowych - ceniony element tzw "home theatre".

# łeb zdechłej krowy

16.05.2003 18:13

Widze że vladymir to niezły "kolo" .

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy