REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Kropka

25.05.2011 13:25

Zadziwia mnie fakt, że tak wiele terenów na Białołęce jest niezagospodarowanych (niestety, zwykle porośniętych trawą a nie drzewami), podczas gdy zabudowa wokół pętli autobusowej jest zaciskana na maksa. Oddech pomiędzy blokami jest symboliczny a często mieszkańcy sąsiadujących budynków mogą z okna papierosem się częstować.

# cobra22

25.05.2011 20:40

widziały gały co brały

# Michał

27.05.2011 10:17

czas najwyższy zagospodarować ten teren.Jeżeli nie pod budownictwo to na co a może park-wc dla psiaków, lokalne wysypisko śmieci -albo stwórzmy w tym miejscu plac pomników dla całej Warszawy - pewnie zmieści się z 200 sztuk

REKLAMA

# gość

10.06.2014 21:29

jaki jest finał sprawy??

 tarantula01

11.06.2014 00:35

wz-tka jest cały czas w wydawaniu.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

11.06.2014 00:35

wz-tka jest cały czas w wydawaniu.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# sąsiad protestujących

11.06.2014 00:51

chciałbym aby ta inwestycja doszła do skutku. Mieszkańcy tzw sąsiedzi protestują - to niech sobie protestują do usra,,,,, śmierci. Sami mieszkają w blokach- które pogorszyły mi warunki życia - ich bloki zasłaniają mi widoczność, brak słońca i te same argumenty co przytaczają. To są ludzie obłudni i niech sobie tę działkę kupią i wystawią pomnik lub na 500 m piaskownicę - co pewnie za darmo chcecie

# sąsiad protestujących

11.06.2014 00:54

chciałbym aby ta inwestycja doszła do skutku. Mieszkańcy tzw moi sąsiedzi protestują - to niech sobie protestują do usra,,,,, śmierci. Sami mieszkają w blokach- które pogorszyły mi warunki życia - ich bloki zasłaniają mi widoczność, brak słońca i te same argumenty co przytaczają. To są ludzie obłudni i niech sobie tę działkę kupią i wystawią pomnik lub na 500 m piaskownicę - co pewnie za darmo chcecie

# Luthien

11.06.2014 08:28

#sąsiedzie protestujących, typowa polska mentalność, ja mam źle, wiec niech inni tez tak mają. Porażką jest fakt, że architekci powojenni wykorzystali fakt, że Warszawa została zburzona i budowali tak, aby na nowych osiedlach była przestrzeń i zieleń, a w XXI w. wracamy do XIX wiecznego kapitalizmu. To właśnie w XIX wieku budowano czynszówy w zwartej zabudowie, podwórka studnie a za oknem... okno sąsiada. Już na pocz. XX wieku ten trend się odwracał a po wojnie zaczęto budować nowocześnie. Teraz znowu każdy wolny skrawek zabudowuje się w taki sposób, ze zabiera się światło i przestrzeń pozostałym. Już nikt nie liczy się z komfortem życia mieszkańców. Powinny być ustanowione jakieś przepisy, które inaczej niż obecnie regulowałyby gęstość zabudowy, konieczność urządzenia zieleni wokół nowych osiedli, drogi dojazdowe, itd. W przeciwnym razie trudno takie osiedla potworki nazywać "miejską zabudową". Powinno się skończyć z tym, ze zysk jednostek jest ważniejszy niż dobro ogółu. Swoją drogą dziwię się ludziom, ze kupują mieszkania w takich inwestycjach, trudno będzie zniechęcić deweloperów do takich praktyk, jeśli cały czas będzie na takie "produkty" popyt. Czas, aby ludzie zaczęli oczekiwać od życia więcej. Naprawdę można znaleźć lokum w podobnych cenach w dużo lepszych lokalizacjach.

REKLAMA

# sąsiad protestujących

11.06.2014 09:15

przecież to nie jest typowa polska mentalność - to jest obłuda i własny interes tych protestujących. To że oni mi zasłaniają widok to mają to w du.... a to , że im ktoś będzie zasłaniał - to już protesty pewnie pod patronatem radnego. Niech odkupią od dewelopera teren i zrobią sobie prywatny park przecież deweloper nie jest instytucją charytatywną.

# max

03.09.2021 11:55

Niestety w Warszawie wygrało Liberalne PO a dla Liberałów liczy się tylko zysk a nie dobro ludzkie. Przed wyborami P. Jaki mówił że tego typu sytuacje będą gdy wygra PO. Nie ma się co dziwić prywatnemu właściciel ziem żei chce na niej zarobić. Jednak to miasto powinno kontrolować sytuacje. Taką działkę miasto powinno wykupić ( płacąc właścicielowi ziemi tak aby nie był stratny ) i zrobić w tym miejscu kawałek ogólno dostępnej przestrzeni. PO tego nie robi bo jak to dla Liberałów to nie w ich interesie. P. Jaki chciał terenów zielonych między osiedlami.

# terefe

19.11.2021 13:15

Teraz w całej Polsce jest to samo. Zastanawiam się, czemu tego jakoś nie uregulują, bo ta patodeveloperka jest po prostu wszędzie. Najlepsze jest to, że ludzie te mieszkania kupują, także tego typu inwestycje się opłacają.

REKLAMA

# sassi

21.09.2023 14:31

Obawiam się, że te łąki i tereny zalesione niedługo zostaną zabudowane. Teraz betonoza jest wszędzie i nie wygląda na to, żeby to się skończyło.

# lokals

22.09.2023 06:10

Efekty urbanistyki łanowej na patotarchominie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA