REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Biust

# cccx

16.08.2021 10:53

Hej dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na poprawę wyglądu biustu? Zależy mi na jakiś sensownych kosmetykach, które będzie można stosować i faktycznie będzie można liczyć na dobre efekty, poprawę jędrności czy wielkości biustu, ale tak żeby dało się uniknąć operacji.

# kingaa

17.08.2021 08:46

Mnie do spróbowania Bust Up Line (bust-up.pl) przekonała koleżanka, po tym jak ją spotkałam po
wakacjach i zobaczyłam jak jej biust się przez ten czas zmienił. Spróbowałam i również byłam mocno
zaskoczona tym jak mój biust niesamowicie się może zmienić. Faktycznie jeśli szukacie suplementów,
które mogą odmienić wasze piersi to będzie doskonały wybór.

# kinga1119

07.09.2021 10:57

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to ogólnie byłam zadowolona ze stosowania serum od Bust Up (bust-up.pl) Faktycznie było widać różnice jeśli chodzi o poprawę wyglądu biustu, natomiast obecnie zastanawiam się nad tym, by spróbować także tego suplementu w formie tabletek, może uda się delikatnie poprawić także wygląd i wielkość biustu. Produkt polecany przez lekarzy ze względu na dużą dawkę fitoestrogenów.

REKLAMA

 zika

07.09.2021 17:24

operacja to na pewno nic dobrego. Kiedys sie nad tym zastanawialam, ale zrezygnowalam. Niby sporo osob robi sobie operacje, a potem ludzie zachwalaja, ale koniec koncow wydaje mi sie, ze jednak mimo wszystko nie warto
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy