REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Biust

# cccx

16.08.2021 10:53

Hej dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na poprawę wyglądu biustu? Zależy mi na jakiś sensownych kosmetykach, które będzie można stosować i faktycznie będzie można liczyć na dobre efekty, poprawę jędrności czy wielkości biustu, ale tak żeby dało się uniknąć operacji.

# kingaa

17.08.2021 08:46

Mnie do spróbowania Bust Up Line (bust-up.pl) przekonała koleżanka, po tym jak ją spotkałam po
wakacjach i zobaczyłam jak jej biust się przez ten czas zmienił. Spróbowałam i również byłam mocno
zaskoczona tym jak mój biust niesamowicie się może zmienić. Faktycznie jeśli szukacie suplementów,
które mogą odmienić wasze piersi to będzie doskonały wybór.

# kinga1119

07.09.2021 10:57

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to ogólnie byłam zadowolona ze stosowania serum od Bust Up (bust-up.pl) Faktycznie było widać różnice jeśli chodzi o poprawę wyglądu biustu, natomiast obecnie zastanawiam się nad tym, by spróbować także tego suplementu w formie tabletek, może uda się delikatnie poprawić także wygląd i wielkość biustu. Produkt polecany przez lekarzy ze względu na dużą dawkę fitoestrogenów.

REKLAMA

 zika

07.09.2021 17:24

operacja to na pewno nic dobrego. Kiedys sie nad tym zastanawialam, ale zrezygnowalam. Niby sporo osob robi sobie operacje, a potem ludzie zachwalaja, ale koniec koncow wydaje mi sie, ze jednak mimo wszystko nie warto
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break