REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Biurowy wędrowycz

# adammarona

10.04.2017 14:35

Cześć, mam mały problem w biurze, zauważyłem, że od pewnego czasu w moim pokoju są "poprzestawiane rzeczy" - generalnie nigdy nie zamykaliśmy biur na klucz, bo mieliśmy do siebie duże zaufanie, ale wiadomo ekipa się rozrasta, coraz więcej nowych osób. Nie chcę rzucać oskarżeń na wiatr. Monitoringu w pracy nie mamy, raczej o sprawach ważnych rozmawiamy po ciuchu, a coraz więcej osób wie o sytuacji firmy. Umówiłem się z szefem,że znajdę sposób na tego typu sprawy i zastanawiam się właśnie nad instalacją kamerki gdzieś w dyskretnym miejscu albo innym urządzeniem, które będzie monitorowało ruch w pomieszczeniu... Nigdy się czymś takim nie zajmowałem, dlatego może ktoś z was będzie miał dla mnie jakąś podpowiedź, czym się posłużyć? Jakaś aplikacja? Na której będę miał podgląd z domu z tego co dzieje się w gabinecie moim i szefa kiedy nas nie ma?

# eedek

10.04.2017 15:03

dziwne, ze biuro nie ma monitornigu skoro pracuje w nim coraz wiecej osob i nie zamykacie pomieszczen ja to bym pierwsze co zrobil to pozakładał wszędzie kamerki w jakąś wolną godzinę jak wszyscy będą na lanczu

# xenos

10.04.2017 15:16

Niby masz pan racje, panie eedek ale z drugiej strony skoro nie ma uzasadnionego przypadku do monitorowania pracowników to chyba nie można go zakładać, a jeżeli jest uzasadnione to też nie wszędzie można? Ja się do końca nie orientuję jak to jest.

REKLAMA

# eedek

10.04.2017 15:27

zawsze jest uzasadnione! jeżeli w pomieszczeniach znajduja sie dokumenty wrazliwe to wrecz powinno byc gdzies zapisane kto i kiedy mial do nich dostep a jak ktos nie ma nic do ukrycia to sie nie bedzie zakradal jak szefo wychodzi tylko normalnie legalnie w godzinach pracy poprosi o dostep. teraz to kamery w dlugopisach nawet montują, wiec taki sprzet musi byc legalny a nie mowiac juz o zwyklym monitorngu biurowym

# adammarona

10.04.2017 20:06

U nas dokumentacja biurowa jest zamknięta w specjalnych szafkach, do których klucz ma tylko sekretarka moja i szefa i szef. No ale tak nagle zacząć monitoring robić, to się podglądacz skapnie i nigdy się nie dowiemy kto to był.. więc może ten motyw z Jamesa Bonda z kamerą w długopisie wcale by nie był taki najgorszy, tyle, że pewnie takie urządzenia to kosztują krocie

# maryna5

11.04.2017 12:32

u nas była taka historia w biurze, ale szefo wpiął właśnie system monitoringu na korytarzach, nie wiem jaki macie układ biur w pomieszczeniu, ale jakiś korytarz jakiś musi być. :) Wtedy nie ma podejrzeń o nielegalne nagrywanie pracowników, bo to jest przestrzeń wspólna! A z korytarza widać kto i gdzie wchodzi :)

REKLAMA

# baron_warszawski

11.04.2017 15:40

no a panie adamie a cos takiego? http://bit.ly/2oviGM7 małe poręczne, reaguje na ruch, postawić w odpowiednim miejscu i może się gagatka nagra? Bo z tymi kamerami w biurze to rzeczywiście jakieś zamieszanie jest, ale przecież u pana na biurku może leżeć sobie co chce to i to może

# adammarona

12.04.2017 14:21

no dobra jednak nie kosztują krocia... w ogóle spoko sklep, wygląda porządnie

 Lucjana

25.08.2017 11:16

A to znaczy jakie rzeczy? Bo może coś przestawiłeś i sam nie pamiętasz, że to zrobiłeś. U nas w biurze co ważniejsze rzeczy trzyma się w sejfach. Mamy kupione kilka sejfów z https://www.saffort.pl/ i kod do nich mają tylko osoby upoważnione, a nie wszystkie takie są. Do tego każdy ma swój komputer na hasło, które trzeba raz w miesiącu zmieniać. Co jest dodatkowym zabezpieczeniem. U nas w biurze także nie ma monitoringu. Ale biuro znajduje się na kompleksie z innymi biurami gdzie cały teren jest monitorowany. Więc można zobaczyć kto wchodzi i kto wychodzi z biura. Tylko nie wiadomo co się dzieje w środku. Samo biuro mojej firmy mieści się na jednym piętrze. Ale jest kilka pomieszczeń jeszcze nie zagospodarowanych. Myślę, że firma wzięła większe biuro z racji tego, że się cały czas rozwija i będzie zatrudniała większą ilość osób. No i w godzinach porannych lub popołudniowych przychodzi sprzątaczka, ale zazwyczaj się mijamy. Bo kończy sprzątać za nim biuro zacznie pracę, albo przychodzi kiedy ostatnie osoby idą do domów.

REKLAMA

# szmata szeptana

25.08.2017 13:10

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

 Mars40

09.05.2019 13:32

Nie ma co się zastanawiać, jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie danych, to jak najbardziej warto pójść w kierunku odpowiednich zabezpieczeń. Moim zdaniem takie sejfy jak https://www.konsmetal.pl/ faktycznie mogą się sprawdzić. Zamiast ryzykować, lepiej zabezpieczyć się już na samym początku. Pomyślcie nad tym.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA