REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Hanka

31.08.2015 11:19

And now... Poproszę panów redaktorów tutejszych o wyjaśnienie mi (wg. aktualnego slownika polskiego), co to jest biletomat? Poniewaz jestem ciekawa swiata szerokiego, a jednoczesnie nie kumata w temacie itepe, itede.

# Biletomat

31.08.2015 14:34

https://pl.wiktionary.org/wiki/biletomat
biletomat
biletomat (język polski)[edytuj]
wymowa:
IPA: [

# r17

02.09.2015 14:06

Ten czytelnik to za przeproszeniem jakiś dziwny. Codziennie koło niego przechodzi, widzi kartkę ale jak postanowił kupić bilet to akurat w tym biletomacie który od kilku tygodni mija jako niedziałający. A dwa następny właśnie w Metrze czyli jakieś 3minuty dalej. Po co tu dorabiać jakieś historie do tego?
A do tego "kpi" ale z kogo? Bo widać nie bardzo jest zorientowany. Ponieważ jakby wiedział ile trwa załatwienie formalności w sprawie podłączenia prądu do czegokolwiek w przestrzeni miejskiej czy domu itd. To kilka tygodni nie dziwiło by go wcale. Bo kpi jak rozumiem z firmy która postawiła urządzenie. A ta przecież nie pójdzie i sobie nie podłączy tego. A na czas realizacji nie ma żadnego wpływu.
Stoi nieczynny, pytacie dlaczego i piszecie. Fajnie bo zawsze dobrze wiedzieć jaka przyczyna. Ale po co dorabiać do tego jakieś głupie listy.

REKLAMA

# Fredek50

05.09.2015 19:16

Witam
Dzisiaj przechodziłem i widziałem że wszystko się świeci, na dotyk reaguje, ale nic nie kupowałem, to pewnie już czynny?

 tronba

14.02.2020 21:18

masakra, na odczep się jak większość rzeczy w tym kraju :( czy ktoś się tym w końcu zainteresuje?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy